FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

optimile

«1234»
dbd04.03.2005 15:41

bine ai revenit reddogy :o

reddog04.03.2005 15:43

Bine te-am regasit Dracula... Desi m-ai cam atacat in lipsa mea, nu e chiar fair play. :lol:

reddog04.03.2005 15:44

:roll:

dbd04.03.2005 17:49

asta e ...dar acu ne-am reintalnit ...nu

mountytoma05.03.2005 07:21
Din prisma mea e taman invers, cand bate Dinamo pe Steaua (nota bene: eu am scris cu majuscula Steaua, va respect cat de cat).

tu faci oricum chestii pe care eu nu le-as putea face. de exemplu nu as putea intra pe site-ul lui Dinamo, daca are asa ceva. apoi, nu pot, pur si simplu, sa scriu Dinamo cu majuscule.

in schimb, daca ma crezi, de cate ori joaca in cupele europene, chiar vreau ca Dinamo sa castige. dar vreau degeaba! pentru ca aproape de fiecare data va bateti singuri.

dbd05.03.2005 11:11

de ce sa nu poti intra pe site la Dinamo...eu am intrat ...dar pe urma amvarsat de ....

Teoctist09.03.2005 10:47

Prezic.Optimile se vor transforma în sferturi si vor servi drept hrana spirituala,binecredinciosilor suporteri stelisti.

Amin.

dbd09.03.2005 14:46

si eu prezic pe Radoi si pe echipa cu Cupa UEFA in mana... :o

mountytoma10.03.2005 08:36
de ce sa nu poti intra pe site la Dinamo...eu am intrat ...dar pe urma amvarsat de ....

acum vreo treizeci de ani m-a dus frati-miu la primul meci din viata mea. pe Dinamo :-(

jucau atunci Lucescu si dudu georgescu, dar tot mi-am dat seama ca nu e nimic de capul lor. chiar daca aveam atunci doar vreo 7-8 ani...

asa ca nu pot sa intru pe site la Dinamo.

am fost si la meci in giulesti, cand jucau super-derbiuri in b cu petrolul... atata prostie cat in tribunele din giulesti, nu cred ca mai putem gasi nicaieri!

asa ca de-aia nu pot intra pe site-urile lor!

dbd10.03.2005 15:41

eu unu nu am fost pe stefa cel mare in vizta mea...

reddog11.03.2005 12:03

Mai voi chiar credeti in vise? Ce cupa? Poate cea a Romaniei, asta daca ne rugati frumos sa v-o mai lasam si voua. Sau poate ca nu va vor lasa cei de la Cluj.. :wink:

dbd11.03.2005 12:06

vezi eu nu m-am luat de tine dar tu ma faci...

adevarul e ca tre sa recunoasteti ca va octifati de mor si puricii intepeniti pana in carnea din voi ...nu ?

Grinch11.03.2005 12:06

Nu mai zice de Cluj ca v`a dat CFR 4-2 .

reddog11.03.2005 12:07

Ce ai patit, Dracula, nu mai stii sa reactionezi normal? vezi ca eu nu te-am luat cu pungi... :(

reddog11.03.2005 12:08
Nu mai zice de Cluj ca v`a dat CFR 4-2 .

 

Intr-adevar, ne-a dat 4-2 si ne-a dat-o pe bune, mie nu imi e greu sa recunosc. Dar CFR e divizionara A. Si sa nu ma iei acum cu FC Bihor ca ala a fost amical... :P

Grinch11.03.2005 12:10

nu te i-au cu Bihor (oricum rusinica) , dar sa stii ca U Cluj e peste jumate din echipele din A.

reddog11.03.2005 12:20

Aici nu te contrazic, desi clasamentul ar face-o... :roll:

Grinch11.03.2005 12:23

asa e , dar sa vedem cand o sa intre U in A.(ce aiurea sena U in A) :D

reddog11.03.2005 12:25

Aici vroiam si eu sa ajung, deci v-au batut, cine? O echipa cu slabe sanse de promovare, desi toata stima pentru ea!

dbd11.03.2005 12:28

tu ai intrat dur reddogy nu eu !

reddog11.03.2005 12:30

Parerea ta. Unde am intrat dur? Hai sa nu ne abatem de tot de la topic, bine?

Grinch11.03.2005 12:39

topicul este despre optimi si noi am ajuns de la Villarreal si Steaua la U Cluj.Ca sa revenim putin sansele nu sunt 50 50 , noi avem prima sansa pentru. ca ei nu au asa suporteri !

reddog11.03.2005 12:49

Asa vorbesti de parca voi ati intra pe teren nu jucatorii. Chiar crezi ca aveti asa un mare aport?

Grinch11.03.2005 13:07

atunci de ce au zis jucatorii ca fara noi nu ar face nimik ?..nu cred ca doar la imagine ca la altii

reddog11.03.2005 13:09

Ba eu exact asta cred. Nu spun ca nu conteaza si publicul cu atmosfera pe care o creeaza, dar asta nu e totul. Daca echipa adversa e mai buna, atunci tot degeaba. La Dinamo-Manchester nu a fost atmosfera? Si de aia tot am pierdut...

«1234»