Ciobanasul vrea sa ne arate ca Elton,Thereau,Dica etc.sunt proprietatea lui nu a noastra si ca poate face oricand ce vrea el cu ei.Adica Steaua nu este a noastra ci a lui.Un handicapat.El crede ca a cumparat Steaua cu tot cu suporteri,e atat de tampit incat nu realizeaza ca forta echipei sta tocmai in noi.
