FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii Tg. Jiu 1 - 0 (1 - 0)

«1234»
c.ronaldo1720.05.2007 16:01

@wezzer

 

Nu stam nici in Dica, nici in Thereau, nici in Radoi etc. Dar in Dica, Thereau, Elton, Radoi, Ghionea, Nesu la un loc, da, stam in ei.

Wally20.05.2007 18:06
Ghionea - irelevanta absenta lui, in aparare am stat destul de bine.

N-am stat deloc bine in aparare... Baciu nu e o solutie... am luat destule goluri si au fost foarte multe faze la poarta noastra...

«1234»