20.05.2007 16:01
@wezzer
Nu stam nici in Dica, nici in Thereau, nici in Radoi etc. Dar in Dica, Thereau, Elton, Radoi, Ghionea, Nesu la un loc, da, stam in ei.
@wezzer
Nu stam nici in Dica, nici in Thereau, nici in Radoi etc. Dar in Dica, Thereau, Elton, Radoi, Ghionea, Nesu la un loc, da, stam in ei.
Ghionea - irelevanta absenta lui, in aparare am stat destul de bine.
N-am stat deloc bine in aparare... Baciu nu e o solutie... am luat destule goluri si au fost foarte multe faze la poarta noastra...