FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

National - Steaua 0 - 3 (0 - 1)

«1234»
c.ronaldo1711.05.2007 14:46

Primul 11 care cred, si sunt chiar sigur ca va fi, este: Cernea-Marin, Goian, Baciu, Coman- Banel, Para, Lovin, Cristocea- Badea, Iacob.

Danutss111.05.2007 14:50

Va rog sa raspundeti sincer... sigur se intra gratuit daca ai sub 16 ani? Am 14! :D

deeaisa11.05.2007 16:56

La multi ani, Sorin Ghionea!!

Dica, sper sa te vedem si in urmatoarele meciuri!!

Victoria cu FC National e sigura!!

Forza Steaua!!

steagcruce2

gabrieluno11.05.2007 18:11

Eu zic ca nu se pune problema de victorie. :)

Scorul e problema. Un 3-0 e suficient!

 

steagsahmic

sancio11.05.2007 18:39
Biletele se pun in vanzare duminica la ora 15. Am fost azi pe acolo. Pretul e 150 la T2 si peluza dinspre panduri.

 

FORZA Steaua

cornisa5811.05.2007 18:47
Eu zic ca nu se pune problema de victorie :)

scorul e problema . Un 3-0 e suficient

 

steagsahmic

 

 

3-0 suficient în prima repriz?. Cum s-a mai scris aici , sa nu avem emotii la sfarsit. :neutral:

steag2
steaua_cristian11.05.2007 19:44

Dar chiar si asa o sa batem cu 5-0! Badea unu, Dica unu.... si Elton da sa mai plece. steagcruce2 steagcruce2

raduku11.05.2007 20:02

Nu mai puneti scoruri d'astea, cam irealiste, cand jucatorii nostri se cam balbaie in fata portii goale...

 

Si 3-0, 3-1 e bun... victorie sa fie...

 

Spuneti de bilete, si unde o sa stea galeria noastra...

leoc98011.05.2007 20:19

Buoon.

Acum problema mea e urmatoarea: unde va fi grupul de la SUD!? Cu ei vreau sa stau la meciul asta, ca oricum de la 15 la 20 de lei diferenta e neglijabila. Personal as prefera sa stau cat mai aproape de "PROSTEA". Nu pentru a-l injura, ca nu vreau sa dau tot salariul pe-o amenda, ci pentru a ma face auzit cat mai bine.

dbd11.05.2007 20:56
Biletele se pun in vanzare duminica la ora 15. Am fost azi pe acolo. Pretul e 150 la T2 si peluza dinspre panduri.

 

O sa verific datele... nu sunt sigur de ce ai zis ...

raduku11.05.2007 21:30

Sa nu ne mai faca ciobanul iar vreo surpriza... :|

Dicanul11.05.2007 22:42
o sa verific datele ... nu sunt sigur de ce ai zis ...

Frate... asa mi-au spus cei de acolo!

Danutss112.05.2007 07:43

DICANULE NU M-AI VAZUT?ESTI SIGUR CA CEI SUB 16 ANI AU INTRARE GRATIS???????????CA DOAR AI MAI FOST IN COTROCENI??? steagsimplu

dbd12.05.2007 08:00

nu cred ca au sub 16 gratis...mai mult ca sigur...eu am mai fost...e vizavis de mine stadionu...

ok daca ai vorbit cu aia...deci recapitulare :

 

Ghencea, Duminica ora 15:00...dar cat bielete ? si 15 RON nu ?

Danutss112.05.2007 08:14

dar nu se iau biletele de la cotroceni???dbd dami si mie id de mess....sa vb putin

Derbedeu12.05.2007 09:34
O sa verific datele... nu sunt sigur de ce ai zis ...

FC National Conducerea clubului din Parcul cu Platani a hotarât ca punerea în vânzare a tichetelor de acces la meciul de mâine dintre "bancari" si elevii lui Cosmin Olaroiu sa aiba loc în aceeasi zi de la ora 15:00. Motivul principal al acestei decizii a fost împiedicarea falsificarii biletelor de catre fanii ros-albastrilor, asa cum s-a mai întâmplat cu alte ocazii. Se vor vinde bilete doar la tribuna I si a II-a, pretul acestora fiind de 15 RON si 20 RON. (sursa: PS)

ganja_boy12.05.2007 14:14

Bai am si eu o intrebare, unde va sta Sudu' ? steagcruce2

CrAzY12.05.2007 18:44

Mai mult ca sigur ca biletele se vand la casele din Cotroceni ca anul trecut, incepand cu ora 15:00!

fansteaua4612.05.2007 20:04

Batem cu 2-0 fular-campioniifularsteaua2

Virgil12.05.2007 21:01

Intr-adevar :

 

Pretul biletelor la partida FC National - Steaua

 

Biletele pentru partida cu Steaua se vor vinde incepand cu ora 15,00 maine 13.05.2007.

Preturile biletelor sunt:

- Tribuna I - 20 RON

- Tribuna a II-a - 15 RON

 

 

Mesajul raspândit ieri de fanii campioanei se doreste continuat chiar în aceasta seara la meciul cu FC National. Tocmai de aceea, speriat de eventualitatea unui protest în masa, Becali a socat aseara: le-a cerut oamenilor de la club sa cumpere toate biletele puse în vânzare de "bancari" pentru a stopa accesul suporterilor în stadion. Subordonatii sai s-au dus imediat în Cotroceni, însa au fost categoric refuzati de Constantin Iacov. Au fost tiparite circa de 9.000 de tichete, care în total valoreaza în jur de 45.000 de euro.

dbd13.05.2007 07:00

Totala nesimtire! Bravo Iacov - care sigur ca nu s-a gandit la noi :roll:

haragadc13.05.2007 08:04

Stie careva daca se poate asculta si pe radio pe internet meciul? Va rog frumos...

fansteaua4613.05.2007 08:58
Becali a socat aseara: le-a cerut oamenilor de la club sa cumpere toate biletele puse în vânzare de "bancari" pentru a stopa accesul suporterilor în stadion. Subordonatii sai s-au dus imediat în Cotroceni, însa au fost categoric refuzati de Constantin Iacov. Au fost tiparite circa de 9.000 de tichete, care în total valoreaza în jur de 45.000 de euro.

 

Penibil fularsteaua2fular-campioniifularsteaua2

weeezer13.05.2007 10:27
stie careva daca se poate asculta si pe radio pe internet meciul?va rog frumos

 

Pe www.fcsteaua.com e transmis live fiecare meci al Stelei. Radio.

 

Ma gandesc ca poate, dupa meciul asta, vom fi echipa cu cele mai multe goluri marcate...

IONUTZ-CIPRIAN13.05.2007 10:45
penibil fularsteaua2fular-campioniifularsteaua2

E terminat si nu stie ce sa mai faca, a ajuns jalnic, Steaua va invinge in seara asta, sper sa vedem un festival de goluri!!!

«1234»