Primul 11 care cred, si sunt chiar sigur ca va fi, este: Cernea-Marin, Goian, Baciu, Coman- Banel, Para, Lovin, Cristocea- Badea, Iacob.
Primul 11 care cred, si sunt chiar sigur ca va fi, este: Cernea-Marin, Goian, Baciu, Coman- Banel, Para, Lovin, Cristocea- Badea, Iacob.
Va rog sa raspundeti sincer... sigur se intra gratuit daca ai sub 16 ani? Am 14! ![]()
La multi ani, Sorin Ghionea!!
Dica, sper sa te vedem si in urmatoarele meciuri!!
Victoria cu FC National e sigura!!
Forza Steaua!!
steagcruce2
Eu zic ca nu se pune problema de victorie. ![]()
Scorul e problema. Un 3-0 e suficient!
steagsahmic
Biletele se pun in vanzare duminica la ora 15. Am fost azi pe acolo. Pretul e 150 la T2 si peluza dinspre panduri.
FORZA Steaua
Eu zic ca nu se pune problema de victoriescorul e problema . Un 3-0 e suficient
steagsahmic
3-0 suficient în prima repriz?. Cum s-a mai scris aici , sa nu avem emotii la sfarsit. :neutral:
Dar chiar si asa o sa batem cu 5-0! Badea unu, Dica unu.... si Elton da sa mai plece. steagcruce2 steagcruce2
Nu mai puneti scoruri d'astea, cam irealiste, cand jucatorii nostri se cam balbaie in fata portii goale...
Si 3-0, 3-1 e bun... victorie sa fie...
Spuneti de bilete, si unde o sa stea galeria noastra...
Buoon.
Acum problema mea e urmatoarea: unde va fi grupul de la SUD!? Cu ei vreau sa stau la meciul asta, ca oricum de la 15 la 20 de lei diferenta e neglijabila. Personal as prefera sa stau cat mai aproape de "PROSTEA". Nu pentru a-l injura, ca nu vreau sa dau tot salariul pe-o amenda, ci pentru a ma face auzit cat mai bine.
Biletele se pun in vanzare duminica la ora 15. Am fost azi pe acolo. Pretul e 150 la T2 si peluza dinspre panduri.
O sa verific datele... nu sunt sigur de ce ai zis ...
Sa nu ne mai faca ciobanul iar vreo surpriza... ![]()
o sa verific datele ... nu sunt sigur de ce ai zis ...
Frate... asa mi-au spus cei de acolo!
DICANULE NU M-AI VAZUT?ESTI SIGUR CA CEI SUB 16 ANI AU INTRARE GRATIS???????????CA DOAR AI MAI FOST IN COTROCENI??? steagsimplu
nu cred ca au sub 16 gratis...mai mult ca sigur...eu am mai fost...e vizavis de mine stadionu...
ok daca ai vorbit cu aia...deci recapitulare :
Ghencea, Duminica ora 15:00...dar cat bielete ? si 15 RON nu ?
dar nu se iau biletele de la cotroceni???dbd dami si mie id de mess....sa vb putin
O sa verific datele... nu sunt sigur de ce ai zis ...
FC National Conducerea clubului din Parcul cu Platani a hotarât ca punerea în vânzare a tichetelor de acces la meciul de mâine dintre "bancari" si elevii lui Cosmin Olaroiu sa aiba loc în aceeasi zi de la ora 15:00. Motivul principal al acestei decizii a fost împiedicarea falsificarii biletelor de catre fanii ros-albastrilor, asa cum s-a mai întâmplat cu alte ocazii. Se vor vinde bilete doar la tribuna I si a II-a, pretul acestora fiind de 15 RON si 20 RON. (sursa: PS)
Bai am si eu o intrebare, unde va sta Sudu' ? steagcruce2
Mai mult ca sigur ca biletele se vand la casele din Cotroceni ca anul trecut, incepand cu ora 15:00!
Batem cu 2-0 ![]()
![]()
Intr-adevar :
Pretul biletelor la partida FC National - Steaua
Biletele pentru partida cu Steaua se vor vinde incepand cu ora 15,00 maine 13.05.2007.
Preturile biletelor sunt:
- Tribuna I - 20 RON
- Tribuna a II-a - 15 RON
Mesajul raspândit ieri de fanii campioanei se doreste continuat chiar în aceasta seara la meciul cu FC National. Tocmai de aceea, speriat de eventualitatea unui protest în masa, Becali a socat aseara: le-a cerut oamenilor de la club sa cumpere toate biletele puse în vânzare de "bancari" pentru a stopa accesul suporterilor în stadion. Subordonatii sai s-au dus imediat în Cotroceni, însa au fost categoric refuzati de Constantin Iacov. Au fost tiparite circa de 9.000 de tichete, care în total valoreaza în jur de 45.000 de euro.
Totala nesimtire! Bravo Iacov - care sigur ca nu s-a gandit la noi :roll:
Stie careva daca se poate asculta si pe radio pe internet meciul? Va rog frumos...
Becali a socat aseara: le-a cerut oamenilor de la club sa cumpere toate biletele puse în vânzare de "bancari" pentru a stopa accesul suporterilor în stadion. Subordonatii sai s-au dus imediat în Cotroceni, însa au fost categoric refuzati de Constantin Iacov. Au fost tiparite circa de 9.000 de tichete, care în total valoreaza în jur de 45.000 de euro.
Penibil ![]()
![]()
![]()
stie careva daca se poate asculta si pe radio pe internet meciul?va rog frumos
Pe www.fcsteaua.com e transmis live fiecare meci al Stelei. Radio.
Ma gandesc ca poate, dupa meciul asta, vom fi echipa cu cele mai multe goluri marcate...
penibil![]()
E terminat si nu stie ce sa mai faca, a ajuns jalnic, Steaua va invinge in seara asta, sper sa vedem un festival de goluri!!!