FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

National - Steaua 0 - 3 (0 - 1)

«1234»
Virgil10.05.2007 06:34

Duminica, 13 mai 2007, de la orele 20:30, Steaua va întâlni în deplasarea de pe stadionul Cotroceni, penultima clasata, FC National.

 

Meciul se va disputa în cadrul etapei a 32-a.

 

Speram într-o noua Victorie ( ar fi a 6-a consecutiv) si într-un joc frumos.

 

FORZA Steaua !

 

 

Meciul va vi transmis de postul TV Kanal D.

bodanelu10.05.2007 07:13

Virgil, daca se poate ceva informatii legate de bilete?

Virgil10.05.2007 07:21

Bilete, la casele de bilete ale stadionului National. Probabil începând de mâine. Când vom avea informatii le vom posta in acest topic.

bodanelu10.05.2007 07:49

Ce am gasit pe site-ul lor:

 

Preturile biletelor:

 

Pretul biletelor pentru meciurile disputate pe stadionul Cotroceni cu echipele Steaua, Dinamo si Rapid sunt urmatoarele:

 

 

20 RON/bilet - Tribuna I

 

15 RON/bilet - Tribuna a II-a

 

Pentru toate celelalte meciuri din campionat preturile sunt urmatoarele:*

 

 

10 RON/bilet - Tribuna I

 

7 RON/bilet - Tribuna a II-a

*Copii sub 16 ani si sotiile suporterilor au intrare gratuita.

 

Anul trecut stiu ca am stat la una dintre peluze. Aici nu zice nimic de preturile la peluze. Unde o sa stam? :D

guguta10.05.2007 07:56

Daca toti au batut pe FC National, sa-i batem si noi cu 0-7! fularsteau2 steagcruce2 steagsahmic

 

 

 

N-am suflare fara Steaua!

no_problem10.05.2007 08:00

Vom sta probabil la tribuna 2!

Peluzele cred ca-s inchise si mai mereu am vazut grupurile de oaspeti la tribuna 2.

bodanelu10.05.2007 08:03

no_problem mersi de informatie. Trebuia sa stiu, ca sa-mi cumpar bilet din timp.

bubylycy10.05.2007 08:05

Batem ....cu 3, 4-0 - alt scor nu vad...

Ar fi fain daca ar juca Elton de la inceputul jocului..

steagsimplu steagsimplu steagsimplu

mircea_zion10.05.2007 08:16

De cine e transmis ? :?:

 

 

Kanal D va fi postul TV care va transmite meciul.

mihaela_yooo10.05.2007 08:19

fularsteaua2fular-campionii din Ghencea:)

 

De la ce ora e? 20:30?

Bodanel10.05.2007 08:32

Cand aveti informatii despre vanzarea biletelor va rog postati aici. Vreau sa imi cumpar ca nu cred ca mai vedem Ghencea anul acesta cu toate ca eu inca mai sper sa nu ne suspende relicvele alea din comisia lu' peste prajit.

alexh10.05.2007 12:13

Da' tu nu vezi ce scrie mai sus?

 

 

In alta ordine de idei, sunt curios de ce au pus asa preturi astia de la National ? Incearca sa se imbogateasca acum, in ultimul an in Liga 1?

VilleValo10.05.2007 12:35

Destul de mari preturile dar evident acestea nu vor impiedica adevaratii stelisti sa-si sustina echipa... gresesc? Mai ales ca majoritatea sunt tineri cu locuri de munca asa ca nu ar trebui sa fie o problema.

Ma inclin, voie buna!

Wally10.05.2007 12:40

Ii batem sigur...e cea mai slaba echipa din Liga I... nu are cum sa ne puna probleme!

Ionut Love Raluk10.05.2007 14:27

[...]

 

 

pentru reclame exista o sectiune speciala. Moderatorii

4ever4steaua10.05.2007 18:30

N-am inteles! Copiii sub 16 ani au intrare gratis? Va rog sa raspundeti!

fular-campionii sprecl2

dbd10.05.2007 19:26

Va dau eu maine detalii mai multe... stau vis-a-vis de stadion...ma duc sa vad cum sta treaba!

cornisa5810.05.2007 19:27
Ii batem sigur...e cea mai slaba echipa din Liga I... nu are cum sa ne puna probleme!

 

 

 

Nu trebuie subestimați !!! E pe ultima poziție dar atenție echipele mici sunt capabile de surprize.

Meciul este cîstigat în min.90 și numai dupã fluierul arbitrului!! :shock:

 

 

steag2
Wally10.05.2007 19:32

Eu inteleg ca nu trebuie sa-i subestimam, dar Nationalul e o echipa foarte slaba...in afara de Herea care stie ceva fotbal, restul sunt parnaie...

Dicanul10.05.2007 20:33
Ce am gasit pe site-ul lor:

Anul trecut stiu ca am stat la una dintre peluze. Aici nu zice nimic de preturile la peluze. Unde o sa stam? :D

Biletele se pun in vanzare duminica la ora 15. Am fost azi pe acolo. Pretul e 150 la T2 si peluza dinspre panduri.

 

FORZA Steaua

neli11.05.2007 05:32

LA MULTI ANI ! - Sorin Ghionea, sper sa nu avem emotii ?! Faceti scor cu ei! Aratati-va valoarea!

steaua_campioana11.05.2007 10:36

Bravo Dica pentru ce ai facut cu Ceahlaul!!! Sper sa fi titular cu Nationalul!!!

 

 

Bravooooo!!!

 

 

0-4 pentru Steaua cu Nationalul

 

 

Stelist pana la moarte si dincolo de ea!!!

 

 

 

steagcruce2 steagcruce2 fularsteaua2fular-campionii

forever_STEAUA11.05.2007 11:49

7.FC National Bucuresti - Steaua Bucuresti

Stadion COTROCENI 13.05.2007 ora 20.30

 

A: MARTIS Marius (Focsani)

A1: STOIANOF SEBASTIAN (Constanta)

A2: MUDURA Dorin (Oradea)

R: Dumitru ROBERT (Brasov)

OBS: Alexandru Valentin (Ploiesti)

HUZU ARON (Sibiu)

Daryan11.05.2007 13:21
Biletele se pun in vanzare duminica la ora 15. Am fost azi pe acolo. Pretul e 150 la T2 si peluza dinspre panduri.

 

FORZA Steaua

Hai Steaua! steagcruce2

dbd11.05.2007 13:53

Si eu am fost dar era liniste si nici urma de vietati pe acolo!

Nici un afis cu si despre meci sau bilete... nici un anagajat sau paznic... nimic !

Scump biletul!

«1234»