Daca-i pui intrebarea lui Ovidiu pentru a face o comparatie cu raspunsul meu, pune-o te rog intr-un mod corect, adica: daca MApN-ul da afara definitiv si irevocabil Steaua din Ghencea si isi face o alta sectie de fotbal in cadrul CSA-ului (implicit, cu acelasi nume - CSA Steaua, sectia fotbal) care sa fie singura care sa activeze acolo, ai tine cu ea ?
Ma bucur ca in sfarsit merge undeva discutia asta... eu nu sunt de acord cu modul in care privesti tu lucrurile. N-am timp si nici dispozitia necesara la aceasta ora matinala ca sa insir argumente, dar spune-mi ce ne diferentiaza de Dinamo ? Daca ai face pentru un amic strain o comparatie intre Steaua si Dinamo care ar fi principalele aspecte de care te-ai lega ? Chiar sunt curios care e raspunsul tau, si sper din tot sufletul sa nu fie "avem mai multe campionate ca ei, am luat cupa campionilor iar ei nu".
