Pretul biletelor este:
Peluza 3 lei.
Tribuna II 5 lei
Tribuna I 10 lei
Tribuna O 30 lei
Fotolii 50 lei
Programul caselor de bilete va fi anuntat pe situl oficial.
Pretul biletelor este:
Peluza 3 lei.
Tribuna II 5 lei
Tribuna I 10 lei
Tribuna O 30 lei
Fotolii 50 lei
Programul caselor de bilete va fi anuntat pe situl oficial.
Mie mi s-a parut ca Nicolita joaca bine de cand e pus fundas. Ma rog, asta e parerea mea.
El încearca sa dribleze, ceea ce nu prea e bine pentru un fundas + el nu prea e bun în dribling-uri, îl respect pentru faptul ca alearga la infinit, dar daca tii minte sutul de prin min 10-20 partida cu Unirea, ratat complet, dar ce pozitie buna era, ugh.. la fel parerea mea ![]()
El încearc? s? dribleze, ceia ce nu prea e bine pentru un funda? + el nu prea e bun în dribling-uri, îl respect pentru faptul c? alearg? la infinit, dar daq ?ii minte ?utul de prin min 10-20 partida cu Unirea, ratat complekt, dar ce pozi?ie bun? era, ugh.. la fel p?rerea mea![]()
Poate ca e bine si sa incerce sa dribleze, cat mai mult antrenament, mai stii ... poate odata va fi bun in driblinguri ... si nu trebuie sa-l judeci (intr-un fel sau altul) pentru ca asta e, poate unii nici nu indraznesc sa incerce pentru ca nu au speranta sa reuseasca.
1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie. Moderatorii
Pretul biletelor este:
Peluza 3 lei.
Tribuna II 5 lei
Tribuna I 10 lei
Tribuna O 30 lei
Fotolii 50 lei
Programul caselor de bilete:
Marti: 14.00 - 19.00
Miercuri: incepand cu ora 14.00
8.Steaua Bucuresti - FC Ceahlaul Piatra-Neamt
Stadion Ghencea 09.05.2007 ora 20.45
A: HELESTEANU ANTON (Iasi)
A1: BURLOIU Daniel (Galati)
A2: UNGUREANU EDUARD (Bucuresti)
R: STANISTEANU Victor (Buzau)
OBS: Popescu Alexandru (Bucuresti)
PRUNEA Florin (Bucuresti)
Miercuri, 9.05 este si ziua lui Nicolae Dica ....asa ca ii urez La Multi Ani :x:X
Sigur vom castiga meciul de miercuri !!!!! ![]()
FORZA Steaua dica10 steag1
Sa il bagati pe Elton! Forza Steaua!
Sincer in legatura cu meciul Dinamo - CFR Cluj as rade in hohote daca s-ar termina meciul egal sau cu victoria spurcatilor...
Trebuie sa fie chiar prosti ca sa ajute o rivala stiind ca ei nu au nici o sansa pentru grupele Ligii.
Oricum sa vedem....
Croitoru suspendat, va greu fara el plus ca lipsesc si Bostina si Ochirosii, nu stiu cu cine jucam pe benzi maine? O formula ar fi urmatoarea:
....................Cernea......................
........Stancu......Goian.......Baciu......P.Marin.....
.......Nicolita/Elton......Lovin....Paraschiv.....Cristocea.....
.............Badea............Iacob.............
Maine se va intampla ceva care doar la noi se poate intampla. Deoarece Croitoru e suspendat o sa jucam... tineti-va bine... cu 3 (trei) inchizatori ![]()
Prevad formulele:
Cernea
Nicolita Goian Baciu P. Marin
Paraschiv Ov. Petre Lovin Cristocea
Badea Iacob
sau:
Cernea
P. Marin Goian Baciu G. Coman
Nicolita Paraschiv Lovin Cristocea
Badea Iacob
Si eu mizez pe 3 inchizatori
Pacat ca lipsesc Ghionea si Radoi ca puteam incerca super formula cu 4 inchizatori ![]()
Am cerut sa nu mai jucam cu 2 inchizatori.... A rezolvat Oli problema: jucam cu 3 !
Cred ca vom juca tot cu 2 inchizatori. Probabil Oli are sansa de a-l titulariza pe Elton, dar cred ca el il prefera pe Bostina.
Formula ideala:
================Cernea================
B.Nicolita ====== Goian ==== Baciu ====== P.Marin
===Bostina=========Lovin===========Cristocea
=================Elton=================
======Iacob===============Badea========
Rasuflare fara Steaua n-am! steagcruce2
Nu cred ca va juca Elton azi. Vom juca cu doi inchizatori.
Formula probabila:
------------------ Cernea --------------------
---- P. Marin - Goian - Baciu - G. Coman ---
-- Nicolita - Paraschiv - Lovin - Cristocea --
-------------- Badea - Iacob ------------------
Repet: Elton pare sa fie ignorat total si nu cred ca va mai juca vreun minut in actualul sezon. Din vara va pleca mai mult ca sigur daca nu se schimba atitudinea celor din conducere. Si cum il stim pe Becali.......
@Bogdan4Steaua
Nici eu nu cred ca va juca Elton azi.. Din moment ce meciul e maine... ![]()
Dar din pacate sunt convinsa ca nu va juca nici maine ![]()
Da, eroarea mea, ma gandeam la meciul celor de la Dinamo cu CFR. Din pacate am ajuns la mana adversarilor si pe multi dintre noi ne preocupa mai mult acel meci.
Eu unul sunt extrem de frustrat pentru ca asist la indepartarea lui Elton si nu pot face absolut nimic in acest sens. Steaua este pe mana unui patron nebun care habar nu are de fotbal, si din pacate avem un antrenor fara pic de personalitate, care accepta ca primul sa ii faca echipa. Mi-e sila!
Rasuflare fara Steaua n-am!
Iti recomand un medic!
ON: Probabil daca prin absurd Elton va evlolua, prin minutele 50, 60 va fi schimbat.
Cred ca vom juca tot cu 2 inchizatori. Probabil Oli are sansa de a-l titulariza pe Elton, dar cred ca el il prefera pe Bostina.
Bostina e accidentat!
Nu ma refeream in special la un meciul de maine. In general!
Nu e Bostina, e Lovin si Coman.
Pai prima optiune e Croitoru, apoi Ov. Petre, apoi Coman si abia apoi Elton!
Si l-am uitat pe Ochirosii!
3-0
Iacob, Badea si Goian marcatori.
La multi ani Dica!!!
Croitoru e suspendat, cumul de cartonase galbene...
Cand? Nu stiu...a intrat asa de rar de parca nici n-ar fi jucat la noi....poate le are mostenire...
La multi ani Dica!! Succes George Ogararu -- singuru campion stelist din anul asta!
steagcruce2