@C.Ronaldo17
Echipa care cred ca va fi:
===============Cernea=====================
Nicolita======Goian=========Baciu==========Marin
Croitoru======Paraschiv====Lovin===========Cristocea
=============Badea=======Iacob==============
Sper sa il vedem si pe Elton, desi slabe sanse...
--------------------
Fiti Suporteri Adevarati, nu doar la gol sa aplaudati!
Imi place cum ai gandit C.Ronaldo17 dar in locul lui Iacob l-as pune pe Ochirosii.
Dupa parerea mea Ochirosii se descurca foarte bine in atac.Si nici Lovin nu prea trebuie sa apara in meciul de miercuri cu Ceahlaul .Chiar nu stiu pe cine sa punem in locul lui Lovin...
Trup si suflet pentru culori!!!
Bateti pe Nemteni!!! steagcruce2 Forza Steaua! steagcruce2