FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mihai Stoica

«1181920»
gio_stgloria13.09.2013 16:25

Domnule Mihai Stoica aka Meme ori MM , noi nu sutem absolut deloc incantati de ghiduseniile dumneavoastra, in caz ca va asteptati la asta. Steaua Bucuresti era candva un club respectat, nu era tarat prin mocirla de diferite persoane, nu se injosea in acest mod pe care dumneavoastra il faceti posibl. Ca oficial al acestui club ar trebui sa stiti ca orice afirmatie jignitoare a dumneavoastra are urmari negative asupra imaginii acestuia.

 

Nu-i asa ca mi-am tocit degetele degeaba ? Hai ca te-am domnit de mi s-a facut sila . Apropo, cum e in cutia de carton ?

Lupul Albastru15.09.2013 17:18
Domnule Mihai Stoica aka Meme ori MM , noi nu sutem absolut deloc incantati de ghiduseniile dumneavoastra, in caz ca va asteptati la asta. Steaua Bucuresti era candva un club respectat, nu era tarat prin mocirla de diferite persoane, nu se injosea in acest mod pe care dumneavoastra il faceti posibl. Ca oficial al acestui club ar trebui sa stiti ca orice afirmatie jignitoare a dumneavoastra are urmari negative asupra imaginii acestuia.

 

Nu-i asa ca mi-am tocit degetele degeaba ? Hai ca te-am domnit de mi s-a facut sila . Apropo, cum e in cutia de carton ?

 

Vine Ion la Csibi in curte ,se aseaza pe scaun si ascute o coasa.

-Ce faci frate, s-a tocit asa repede?

-Nu,am venit sa te omor!

-Mare nenorocire s-a napustit asupra ta, de ce? ca ne cunoastem de mici

-Pai nu voi l-ati omorat pe Mihai Vitezul?

-Da fratioare da' asta a fot acum 400 ani

-Pai eu acum am aflat

Alexandru H.15.09.2013 19:23

Mit istoric. Mihai Viteazul a fost ucis la ordinele unui italian aflat in slujba unui german iar fapta a fost dusa la implinire de valoni. Unde erau ungurii? Pai erau si ei acolo... ucisi de lefegii pentru ca il aparau pe Mihai. Ah, nu stiati ca cei mai credinciosi soldati ai lui Mihai din Turda erau mercenarii unguri? Sa mai amintim de secuii care s-au revoltat de furie dupa moartea lui?

 

Hai sa nu fim exagerati.

Lupul Albastru15.09.2013 19:36
Mit istoric. Mihai Viteazul a fost ucis la ordinele unui italian aflat in slujba unui german iar fapta a fost dusa la implinire de valoni. Unde erau ungurii? Pai erau si ei acolo... ucisi de lefegii pentru ca il aparau pe Mihai. Ah, nu stiati ca cei mai credinciosi soldati ai lui Mihai din Turda erau mercenarii unguri? Sa mai amintim de secuii care s-au revoltat de furie dupa moartea lui?

 

Hai sa nu fim exagerati.

frate e doar un banc=))) aha.eu sunt exageratul =))))

Alexandru H.15.09.2013 19:48
frate e doar un banc=))) aha.eu sunt exageratul =))))

 

Spune sincer. Credeai ca Mihai a fost ucis de unguri?

Empyro16.09.2013 05:05
Spune sincer. Credeai ca Mihai a fost ucis de unguri?

Mai bine dezbati subiectul la topicul de istorie, oricum adevarul istoric zace mai bine sub semnul mitului.

 

Marius17.09.2013 10:39

US 35

 

meme.jpg

iNsTiGaToR17.09.2013 11:19

Cata tandrete, cata iubire... ooooooooooooof inima mea.

Nimerod17.09.2013 15:46
US 35

 

Haha trebuia sa pui si cealalta poza e mai penala aia.

Lupul Albastru17.09.2013 17:38
US 35

 

meme.jpg

mi se pare normal...au aceleasi meserii

rtj25.09.2013 11:19

Felicitari baietilor!

61389728.jpg

61389722.jpg

STARforce25.09.2013 16:54

Pacat ca acel sustinator acerb,numit tiberiu.....nu poate posta,asa poate ca se efectua un fel de balanta intre mesaje.

MoWeed25.09.2013 20:45

Nu-i problema, ii cere scuze pe facebook

red&blue_boy25.09.2013 21:32

Edi Iordanescu, replică la atacurile lui Meme Stoica:

"Nu mai am eu cum sa ajung la Steaua? Pai eu am ajuns la Steaua la varsta de cinci ani , cand Meme facea suruburi la fabrica din Galati! Nu vreau să comentez, am lucruri mai importante de facut. Oricum, eu am educatie si nu imi permit să jignesc femeile in general. Mai ales pe cele sensibile si tandre".

rtj27.09.2013 19:34

Avem baieti ce nu duc lipsa de imaginatie:

esclava.jpg

xray17.03.2014 17:28

Daca pana la urma va ramane ca MM-ul sa execute integral pedepsa, ciobanul trebuie neaparat sa gaseasca inlocuitor.

 

Daca ar fi sa aleg eu, as opta pentru 2 stelisti "vero, vero": Ogararu si Ilie Dumitrescu.

Pe Ogararu, cu experienta de la Ajax, l-as pune director sportiv sa coordoneze si Academia si Steaua II(daca se face), iar pe Ilie director executiv. Au si carisma, verb si "fara pete sau bube".

Mai mult, cred ca se vor intelege foarte bine cu Reghe.

Ar fi un super leadership si ca imagine a clubului.

GRYG18.03.2014 06:48

La nimeni si pe nicaieri nu am am auzit o vorba frumoasa despre MM ,indiferent de zona si persoane .....Deci este un Infect

xray18.03.2014 12:34

Presedintele de onoare, Helmuth Duckadam, a descris la sportro noul rol al lui Reghe:

"Laurentiu Reghecampf este manager general. Steaua nu are nevoie de un alt manager".

dee20.03.2014 19:41

La nimeni si pe nicaieri nu am am auzit o vorba frumoasa despre MM ,indiferent de zona si persoane .....Deci este un Infect

 

Asa e. Sper totusi ca inchisoarea sa-i fie un traseu de la superficialitate aroganta la o calmare a ego-ului.

«1181920»