Domnule Mihai Stoica aka Meme ori MM , noi nu sutem absolut deloc incantati de ghiduseniile dumneavoastra, in caz ca va asteptati la asta. Steaua Bucuresti era candva un club respectat, nu era tarat prin mocirla de diferite persoane, nu se injosea in acest mod pe care dumneavoastra il faceti posibl. Ca oficial al acestui club ar trebui sa stiti ca orice afirmatie jignitoare a dumneavoastra are urmari negative asupra imaginii acestuia.
Nu-i asa ca mi-am tocit degetele degeaba ? Hai ca te-am domnit de mi s-a facut sila . Apropo, cum e in cutia de carton ?




