FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deja vu, deja connu

«12345»
liviu181030.04.2007 13:14
MULÞUMIM MM Stoica pentru tot ce ai fãcut pentru Steaua. Ețti un adevãrat stelist!!!

FORZA Steaua

ma rusine sa va fie tuturor celor care va daty mari stelisti

dar nu sunteti buni decat sa criticati.Eu niciodata nu am sa critic pe nici un jucator nici conducator al Stelei.Daca chiar sunteti suporteri adevarati pentru a iesi Steaua din criza asta trebuie sa va invatati sa nu mai incurajati toti derbedeii care intra pe siteul aasta si in afara de a critica nu stiu sa faca nimic.Mai terminati odata cu critica ca VOI si aia de la gAZETA PROSTURILOR doar asa stiu sa faca si de aia nu e liniste la Steaua noastra iubita de unii care nu merita.Nu meritam asa echipa.Cand e greu toti critica si nimeni nu ia apararea jucatorilor.Daca va credety mari jucatori intrati voi pe teren sa ne batem joc de voi cum pierdeti la scor.Din momentul asta toti pe care ii vad aici si mai critica nu se pot numi suporteri adevarati.Poate caini sau ciorii sau spar(tarani).Reveniti-va si hay sa ne bucuram de Steaua noastra si sa ii lasam pe javre si milogi sa se faca de ras in preliminari doar ca nu mai este nentori sau Dinamo tirana sa ii scoata.

 

MULTUMIM Meme.ESTI CEL MAI BUN SI SINCER O SA AVEM MULT DE SUFERIT FARA TINE LA ECHIPA.MULTUMIM PENTRU TOT CE AI FACUT PENTRU NOI SI SPERAM CA HOTARAREA ASTA SA TINA MAXIM 2 ZILE.NU CREDE SONDAJELE CARE CRED CA E BINE CA AI PLECAT DE LA Steaua CA ALEA SUNT FACUTE DE JAVRE SI milogi.SUPORTERII TE SUSTIN

 

PE ACEASTA CALE VA ROG FRUMOS TOTI CEI CARE TINETI LA Meme SA VENITI LA PRIMUL MECI DE ACASA CU PANCARTE DE SUSTINERE PENTRU Meme.O SA FIE GRAV DACA NU LUAM ATITUDINE.TINETI MINTE CE VA SPUN CA NU O SA NE PLACA PE CINE O SA PUNA Gigi.

 

 

MAI BINE Meme DECAT ALTE PANARAME

 

 

 

LA BINE SI LA RAU STELIST PANA LA MOARTE

liviu181030.04.2007 13:23
Becali este intr-adevar cea mai mare rusine din istoria Stelei. Orice comentariu in plus este de prisos. O zi neagra in istoria Stelei.

il soldantino te rog frumos sa nu mai postezi pe siteul asta nimic ca numa anti Steaua esty.niciodata tu nu ai fost bun decat sa te dai in stamba ca stii sa critici.LA omorat oameni multi sunt care stiu darr de ridicat foarte putini

 

 

Referitor la articolul asta stii cum se zice .Dupa razboi multi destepti se arata.Sigur ca stiati dinainte si chiar daaca nu pleca Meme tot stiati de mult si asta.Mai lasatima cu iluziile astea de manipulare ale poporului.Fac pariu cu oricine ca din vina unora ca tine am jucat multe etape fara spectatori.TWEETY E MIC COPIL FATA DE TINE.La tine cred ca e valabil apelativul HAy spurcatii.Macar arunca fularul ala cu Steaua de la gat.Rad si milogii de noi cum ne certam din nimic.

 

 

MEREU STELIST INDIFERENT DE REZULTATE

mirceaor30.04.2007 13:32
da si nu. nu poti sa fii orb din dragoste pentru ca la un moment dat exista riscul sa descoperi ca iubesti o amintire. asta pentru ca ai fost orb si nu ai sesizat schimbarea.

 

 

Poate m-am exprimat gresit... Ce vreau sa spun este ca reactiile la adresa conducerii trebuie lasate in plan secund .Primordial este ca echipa ,asa cum e ea ,sa fie sustinuta iar jucatorii sa fie constienti ca suntem alaturi de ei

SSK30.04.2007 13:35

@liviu1810...te-ai trezit si tu vorbind! Vezi poate iti revii si taci la loc ;)

AndyQ30.04.2007 14:17
il soldantino te rog frumos sa nu mai postezi pe siteul asta nimic ca numa anti Steaua esty.niciodata tu nu ai fost bun decat sa te dai in stamba ca stii sa critici.LA omorat oameni multi sunt care stiu darr de ridicat foarte putini

Referitor la articolul asta stii cum se zice .Dupa razboi multi destepti se arata.Sigur ca stiati dinainte si chiar daaca nu pleca Meme tot stiati de mult si asta.Mai lasatima cu iluziile astea de manipulare ale poporului.Fac pariu cu oricine ca din vina unora ca tine am jucat multe etape fara spectatori.TWEETY E MIC COPIL FATA DE TINE.La tine cred ca e valabil apelativul HAy spurcatii.Macar arunca fularul ala cu Steaua de la gat.Rad si milogii de noi cum ne certam din nimic.

MEREU STELIST INDIFERENT DE REZULTATE

 

 

Sa mor eu daca am inteles ceva din ce ai scris aici... Data viitoare pune pe altcineva sa-ti scrie comentariu ca vad ca nu te descurci cu forte proprii...

 

Hai noroc.

fedora30.04.2007 15:04

S-a terminat. Totul.

Meciul de aseara nu mi-a adus nici o satisfactie.

Doar 1000 de frustrari legate de nefolosirea lui Elton.

Olaroiu - deseu uman.

Becali - deseu uman.

Mihai Stoica a fost singurul stelist de la Steaua.

 

Pentru voi, stelisti: daca mai mergeti vreun meci la stadion in aceste conditii inseamna ca sunteti si voi sclavii lui Becali. Ca intrati in hora lui murdara. Acum, cand ultima picatura de stelism s-a scurs din club, eu unul refuz sa mai privesc situatia actuala ca una care se intampla la clubul meu iubit.

 

Adio, Steaua!

kosm1n30.04.2007 15:17

ASA Becali, INSFARSIT AI FACUT UN LUCRU BUN ACUM TE RUGAM DAL SI PE zEROLI AFARA SI PLEACA SI TU! DE CAND AI VENIT LA Steaua AI AVUT SCOPURI PERSONALE SI TOTI CARE SUNT STELISTI ADEVARATI NU TE MAI VOR NICI PE TINE SI NICI PE ZEROLI pentru CA S-A DENIGRAT INTR-UN FEL INGROZITOR NUMELE Stelei PANA SA NE STRIGE RAPIZII "OI"! AM CAZUT DESTUL DE JOS DE DATA ASTA SI MIE CIUDA DAR ASTA E! STELIST PANA LA MOARTE!

kosm1n30.04.2007 15:23
MULÞUMIM MM Stoica pentru tot ce ai fãcut pentru Steaua. Ețti un adevãrat stelist!!!

FORZA Steaua

 

 

TERMINATI BAI ODATA CU MM NU VEDETI CA SIO LUASE IN CAP IN ULTIMA VREME?

S CE MA ENERVA ERA CA EL VBEA NUMAI DE JUCATORII LUI FAVORITI SI IN PRIMUL RAND SA NU I SE MAI ASOCIEZE TRANSFERUL LUI Cristocea pentru CA Lacatus A VBIT CU EL!

 

Nu mai abuza de Caps Lock. Moderatorii

_Answer_30.04.2007 15:49

Discutam cu taica-miu inainte de a pleca la meci (Farul - Dinamo) si nu ma intelegea cum pot fi asa fanatic in ceea ce priveste Steaua. Si i-am raspuns - pentru ca asa simt eu. Si el este stelist, dar in acelasi timp a tinut sa imi reaminteasca pentru a nu stiu cita oara ca nu tine cu Steaua de azi. Iar raspunsul meu a fost simplu: Da! nu tii cu Steaua pentru ca nu esti un suporter ci un simplu simpatizant al marii echipe din anii 80. Si el a spus... NU! tin cu Steaua pentru ca este singura echipa din Romania care nu a facut prostiile pe care le-au facut Dinamo si alte cluburi, dar din pacate cu Jiji asta va ajunge sa faca si Steaua.

L-am contrazis din nou si-am spus ca oierul nu este altceva decit o etapa din istoria clubului Steaua Bucuresti. Si mi-a spus ca in foarte scurt timp voi ajunge sa ii dau dreptate si sa zic ca acest neica nimeni va distruge un simbol al Romaniei. Ei bine, mult mai repede decit imi imaginam, ii dau dreptate.

Demiterea lui Mihai Stoica, o persoana pe care eu unul o apreciez sincer, este pentru mine primul semnal ca principele intunericului reuseste sa faca ce nu cred ca ar fi reusit nici Borcea. Sa distruga Steaua!

In orice caz sper sa trecem si peste acest episod pe care eu in consider nefericit din istoria echipei si sa revenim acolo unde ne este locul. RESPECT MM! Mult noroc in viitor, si poate - cine stie- chiar la Steaua Bucuresti ! Un club pe care ai dovedit ca il IUBESTI !

thewayiam8530.04.2007 16:22

Eu cred ca Elton va pleca din vara de la Steaua.Zilele sale sunt numarate.Cat despre ce a zis patronul dupa meciul de la Cluj,am foarte putine de comentat.Un jucator ca Elton,de geniu,care face doar faza de atac,care are tehnica viteza,care e spectaculos,inventiv etc si nu are forta,doar atat poate face.A mai facut si recuperarisi interceptii dar putine.Sincer e cel mai bun jucator pe care l-am vazut jucand vreodata in campionatul nostru,si printre cei mai buni jucatori pe care i-am vazut in viata mea desi are la activ doar 5 meciuri.Multi zic ca trebuie sa confirme.Fals.A confirmat dar 1.n-are cu cine

2.nu e inteles,e invidiat 3......... 4 ....SUnt multe motive pe care cred ca le stiti.Steaua nu e o familie.Nu e unita.Sa dea Domnul sa gresesc.Steaua adevarata a existat pana la venirea lui Gigi Becali mai mult (total sau aproape total-perioada `80-`90)sau mai putin(partial sau prea putin-era Jiji behali)

E cu 2 clase peste tot lotul Stelei.Cand nea imi zice ca nu e bun de cupele europene,se inseala.E numai bun.La calitatile sale e fenomenal.Daca avea inaltime si forta era la real sau la alte cluburi titular si nu se intreba ce dracu joaca Steaua frate?Numai plouate pe varfuri,pase laterale si inapoi,pase in adancime.Steaua joaca f.prost si previzibil.Elton e singurul care poate face diferenta,dar nu singur ci ajutat.Putea si singur,gen Messi,daca avea fizic si inaltime.Sau ca Hagi,dadea 2-3 pase de boabe si iesea la pauza moment dupa care echipa nu mai juca nimic.Sincer Steaua are multe nulitati in echipa.Iar Gigel Coman,Baciu si Lovin sunt cele mai mari.Ar fi multe de spus dar sunt convins ca sunteti de acord cu mine.Sincer,nu cred ca va mai prinde vreun minut iar la vara va pleca.Iar la Steaua,cred ca patronul face echipa,in sensul ca impune pe cine vrea el daca nu-i convine ceva.Oli nu e antrenor,e un mascarici.A avut rezultate pentruca a avut echipa rodata,facuta de Piturca,continuata si finisata de Zenga si Protasov.N-a avut de facut decat sa urmeze tacticile lor,sistemul lor de joc.A avut aceeasi jucatori (in mare parte)etc

audiopixel30.04.2007 16:26

Jos palaria pentru fcsteaua.ro ca nu s-a lansat in bombe.In rest,nimic nou dinspre Steaua:cel mai recent episod din parodia becalioata abia s-a consumat.Interesant totusi ca oameni grei pentru suporterii Stelei(Neaga,Zenga,chiar si MM)parasesc echipa pe usa din dos.La fel de interesant ca atunci cand nu merge echipa se schimba doctorii,managerii si jucatorii.Antrenorii sunt reconfirmati.Incerc sa ma inarmez cu rabdare si astept clipa cand Becali va zbura de la Steaua.Am tot felul de scenarii greu de realizat(campanie de presa,santaj politic,protest permanent al suporterilor,etc).Stiu ca suntem fix zero pentru el,dar poate pana la urma se va intampla.

Derbedeu30.04.2007 16:32

Il Soldatino sau cum iti zice,mai lasa-ne ca stiati ca faceati si abureli din astea...Nu stiu in ce calitate scrii tu articole pe care unii le iau de bune si pleaca urechea...pana la urma si site-ul asta si opiniile tale si ale colegilor tai nu fac altceva decat sa influenteze in gandire marea masa care citeste acest site fiindu-le lene sau peste capacitatile lor de a sintetiza informatia....

Scrieti articole de-a valma...azi cu MM,maine impotriva,azi cu Oli maine impotriva,sa nu uitati ca si cu Zenga si altii a-ti facut la fel....iar acum ii regretati

Eu unul m-am saturat de oameni ca tine.....

"dizgratie si ura pentru ultrasii de tastatura"

Nu pun la indoiala iubirea ta fata de Steaua....dar cred ca ti-ai gresti cariera scriind articole pentru acest site.....

Si sper ca cei care citesc articolele sa isi formeze parera lor si sa nu fie influentati.....pentru ca asa incep scandalurile....parerea unuia multiplicata prin nestiinta altora.....

Sper sa nu ma intelegi gresit...n-am nimic cu tine personal!

 

"Ce drog ciudat esti ros-albastru fermecat.......!"

SSK30.04.2007 16:38

@Derbedeu

 

...asta spre deosebire de oamenii ok, ca tine, care isi iau informatiile de...unde? Si care sintetizeaza informatiile luate de...unde?

 

Surprinde-ne te rog, si explica-ne cum si de unde informezi tu! Si daca se poate, cat l-ai urmarit pe Soldatino pana ti-ai format o parere atat de avizata asupra lui?

 

P.S. Iti dau un indiciu: numarul de posturi nu e in avantajul tau.

FinalaUEFA30.04.2007 16:47

Acum o saptamana toti cu demisiile si acum toti au revenit la "bravo Mihai Stoica" , " Oli e un antrenor bun". Nu sunteti decat niste voturi miscatoare de-ale lui Becali. Anul viitor iar intra Steaua in criza iar injurati iar demisia la ce "generali" o sa mai fie pe atunci si peste cateva zile cand castigam incep laudele. Si la fel in fiecare an si la fel in fiecare an cu transferuri putine , ratate si ieftine cu 5-0 de la Barcelona, cu razboinicul luminii si urmasii lui pe viata, cu Dinamo la 20 de pcte ( aia macar au aratat un varg de unghie de inteligenta pentru mama naibii ca n-o fi atat de greu sa vezi ca s-a miscat decent Ze Kalanga la mondial si poate fi luat ieftin de la o echipa de tribali din Africa). Si peste 20 de ani tot aceleasi discursuri de dupa meci de la analfabetii astia de jucatori care intre ei vorbesc oricum numai cu ba si injuraturi. Treziti-va! :idea: Get a life!

 

 

:idea: :idea: :idea: :idea:

audiopixel30.04.2007 17:03
Acum o saptamana toti cu demisiile si acum toti au revenit la "bravo Mihai Stoica" , " Oli e un antrenor bun". Nu sunteti decat niste voturi miscatoare de-ale lui Becali. Anul viitor iar intra Steaua in criza iar injurati iar demisia la ce "generali" o sa mai fie pe atunci si peste cateva zile cand castigam incep laudele.

 

Incearca sa-ti inchipui ca sunt oameni care disociaza Steaua de Becali.Incearca sa-ti inchipui ca unii stiu Steaua dinainte de acest "om" si sunt obisnuiti cu o anume conduita.Greseala lui MM e ca s-a bagat prea mult in tigania fotbalistica din marea Liga 1.La Steaua s-a ajuns intr-un punct de unde lucrurile trebuiau schimbate si MM a aratat cu aducerea lui Elton spre ce tinde.Inainte de a-i imputa lui MM toate miscarile de jucatori ar trebui sa vedem ce si cat au adus alde Dinamo si Rapid si mai vorbim dupa.

Derbedeu30.04.2007 17:08
@Derbedeu

 

...asta spre deosebire de oamenii ok, ca tine, care isi iau informatiile de...unde? Si care sintetizeaza informatiile luate de...unde?

 

Surprinde-ne te rog, si explica-ne cum si de unde informezi tu! Si daca se poate, cat l-ai urmarit pe Soldatino pana ti-ai format o parere atat de avizata asupra lui?

 

P.S. Iti dau un indiciu: numarul de posturi nu e in avantajul tau.

Dak un nr de posturi face difernenta inseamna ca lumea ta e doar lumea virtuala a internetului....pe care navighezi in nestire......pls mai iesi si tu la aer ia contact cu realitatea ...sa stii ca e aproape vara,descretesteti mintea intr-un parc......Si de unde pana unde trebuie eu sa iau de-a gata ce scrie soldatinio??e doar parerea lui(probabil si a ta fiindu-ti lene sa gandesti)

Totusi sa fim seriosi un nr mare de oameni citeste acest site si de asemenea, poate nu in aceleasi proportii,multi nu analizeaza ce-au citit si de la cine...si cred orice.....De unde imi iau informatiile??ziare,TV,media per ansamblu dar sa-ti spun care e diferenta: cred ca am maturitatea necesara de a nu crede tot ce se scrie si se aude......Asa ca nu prea vad rostul commentului tau!

Pentru cei cu posturi putine ca mine...dupa parerea lui SSK sunteti niste ratati si mai putin stelisti ca el sau chiar deloc!(cam asta reiese din ce spui tu) Fiti mai maturi oameni buni....

nemilosul30.04.2007 17:55
Dak un nr de posturi face difernenta inseamna ca lumea ta e doar lumea virtuala a internetului....pe care navighezi in nestire......pls mai iesi si tu la aer ia contact cu realitatea ...sa stii ca e aproape vara,descretesteti mintea intr-un parc......Si de unde pana unde trebuie eu sa iau de-a gata ce scrie soldatinio??e doar parerea lui(probabil si a ta fiindu-ti lene sa gandesti)

Totusi sa fim seriosi un nr mare de oameni citeste acest site si de asemenea, poate nu in aceleasi proportii,multi nu analizeaza ce-au citit si de la cine...si cred orice.....De unde imi iau informatiile??ziare,TV,media per ansamblu dar sa-ti spun care e diferenta: cred ca am maturitatea necesara de a nu crede tot ce se scrie si se aude......Asa ca nu prea vad rostul commentului tau!

Pentru cei cu posturi putine ca mine...dupa parerea lui SSK sunteti niste ratati si mai putin stelisti ca el sau chiar deloc!(cam asta reiese din ce spui tu) Fiti mai maturi oameni buni....

din cate vad in posturile tale nu lipsesc semnele unui om care sta mult pe calculator ex:pls,dak,nr etc

 

sincer nu inteleg ce ai vrut sa spui...ce ai vrea sa se scrie pe site?? MM a demisionat.

 

noi sa citim iar apoi sa iesim in parc si sa "luam contact cu realitatea"

 

nu te obliga nimeni sa ai parerea lui,aici se discuta anumite lucruri legate de Steaua nu se spala creiere

mircione730.04.2007 18:18

Adevarul despre plecarea lui MM de la Steaua e simplu, dar nu o sa-l auziti in presa. Presa nu cauta acolo unde trebuie si nici nu are surse de informatie potrivite. Totul a pornit de la refuzul stelistilor de a semna pentru sustinerea lui Gigi, iar Dan Pavel a comandat un sondaj in care sa vada ce legatura exista intre votantii PNG si stelisti. Rezultatele au fost socante pentru Gigi si Dan Pavel, nu exista o legatura intre cei care il voteaza pe Gigi si stelisti. Dan Pavel l-a sfatuit astfel pe Jiji sa-l inlature pe MM, deoarece orice performanta realiza Steaua meritele in constiinta suporterilor Stelei le primea MM Stoica (un conducator carismatic). Iar Dan Pavel (duhovnicul laic al lui Gigi) i-a indicat ca ar fi mai potrivit ca in conducerea echipei sa fie adusi sau pastrati doar oameni strersi precum Argaseala (profesionisti puri care nu au priza la public, nu au carisma etc.), iar antrenor sigur o alta figura stearsa, Oli, ca el indiferent de ce a realizat nu este iubit de public. A fost o miscare strict din considerente politice si inca o data echipa noastra sufera din cauza aspiratiilor politice ale patronului. Gigi a declarat "MM a facut o singura eroare grava" - eroarea a fost de a aspira meritele pentru succesele Stelei (astfel Gigi era eclipsat), restul comisioane, transferuri ratate sunt vorbe goale, scorniri ale presei in lipsa unei surse de informatie. Dupa aceasta Gigi a facut tot posibilul ca MM sa-si dea demisia, (l-a fel a procedat si cu Piti cand a dorit ca acesta sa plece, nu l-a demis dar l-a fortat sa-si dea demisia), astfel nici macar MM probabil nu stie motivul real al demisiei, de fapt al demiterei sale. Rog administratorii site-ului sa posteze aces mesaj la articole, pentru ca suporterii Stelei sa stie adevarul, pentru ca MM sa stie adevarul si modul josnic in care a fost folosit de Gigi. Respect MM, respect stelistii adevarati!

cos30.04.2007 18:22

mai bine ca si-a dat demisia MM, adik a facut lucruri bune dar a si patat imaginea clubului.sa ii dai un pumn unui suporter ca a injurat nus ce jucator....sa injuri un jocator pe stadioanele din Romania e ceva normal..dar a adus si jucatori care fac diferenta ac

gen Badea.Croitoru si Thereau care din pacate e accidentat..mai bine ca a plecat

danielcristian30.04.2007 18:24

@Derbedeu - nu te obliga nimeni sa iei de bun ce scrie Il Soldatino,sau oricare altul de pe acest site, nici macar nu esti obligat sa intri pe aici,daca crezi ca nu gasesti aici informatia pe care o cauti!Te asigur ca aici totul e facut cu buna-credinta,nimeni nu dezinformeaza. Imi pare rau ca mai sunt creduli ca tine,care nu stiu sa deosebeasca binele de rau sau albul de negru...

Il Soldatino30.04.2007 18:26
il soldantino te rog frumos sa nu mai postezi pe siteul asta nimic ca numa anti Steaua esty.niciodata tu nu ai fost bun decat sa te dai in stamba ca stii sa critici.LA omorat oameni multi sunt care stiu darr de ridicat foarte putini

Referitor la articolul asta stii cum se zice .Dupa razboi multi destepti se arata.Sigur ca stiati dinainte si chiar daaca nu pleca Meme tot stiati de mult si asta.Mai lasatima cu iluziile astea de manipulare ale poporului.Fac pariu cu oricine ca din vina unora ca tine am jucat multe etape fara spectatori.TWEETY E MIC COPIL FATA DE TINE.La tine cred ca e valabil apelativul HAy spurcatii.Macar arunca fularul ala cu Steaua de la gat.Rad si milogii de noi cum ne certam din nimic.

MEREU STELIST INDIFERENT DE REZULTATE

 

 

Omule, imi este greu sa iti cataloghez mesajul...ori esti greu de cap ori esti dus cu pluta. Avem (adica toti redactorii de la fcsteaua.ro) e-mail-urile lui Mihai Stoica in care am purtat discutii cu dumnealui. In alta ordine de idei, daca afirmi ca Il Soldatino este anti Steaua da-mi voie sa-ti spun ca te duce mintea cat o rama si intelegi ce se intampla in jur cat un melc. Te rog fa bine si citeste ceva mai mult, fa o facultate, mai pune ceva ani in spinare, fa un sport, invata sa scrii si apoi poate ca il vei intelege pe Il Soldatino. Pana atunci ramai ascuns in spatele unui nick si a unei minti de doi lei.

Il Soldatino30.04.2007 18:40
Il Soldatino sau cum iti zice,mai lasa-ne ca stiati ca faceati si abureli din astea...Nu stiu in ce calitate scrii tu articole pe care unii le iau de bune si pleaca urechea...pana la urma si site-ul asta si opiniile tale si ale colegilor tai nu fac altceva decat sa influenteze in gandire marea masa care citeste acest site fiindu-le lene sau peste capacitatile lor de a sintetiza informatia....

Scrieti articole de-a valma...azi cu MM,maine impotriva,azi cu Oli maine impotriva,sa nu uitati ca si cu Zenga si altii a-ti facut la fel....iar acum ii regretati

Eu unul m-am saturat de oameni ca tine.....

"dizgratie si ura pentru ultrasii de tastatura"

Nu pun la indoiala iubirea ta fata de Steaua....dar cred ca ti-ai gresti cariera scriind articole pentru acest site.....

Si sper ca cei care citesc articolele sa isi formeze parera lor si sa nu fie influentati.....pentru ca asa incep scandalurile....parerea unuia multiplicata prin nestiinta altora.....

Sper sa nu ma intelegi gresit...n-am nimic cu tine personal!

 

"Ce drog ciudat esti ros-albastru fermecat.......!"

 

Daca iti fac proba (de fapt sunt probe si REALE) ca in data de 25 stiam toti cei din cadrul redactiei fcsteaua.ro de faptul ca MM a renuntat la Steaua, iti vei cere scuze si vei renunta la atitudinea de marlan si "derbedeu"? Astept un raspuns de la tine ca sa stiu ce sa fac...In cazul in care NU vei dori sa afli adevarul inseamna ca ai fost rau intentionat. Deci astept de la tine raspunsul "da, vreau sa primesc aceste probe". In cazul in care nu vei face asta vei primi ban permanent pe site.

Blue_mika30.04.2007 19:20

Vad ca e ciobanul pe carbotv...a urmarit careva emisiunea..ce tampenii a mai debitat??

LITISH30.04.2007 20:02

forzza Steaua

leonardo30.04.2007 20:10

O singura observatie vreau sa fac la articolul tau. De ce cataloghezi pe cineva ca ar fi suporter sau pseudosuporter ? Sunt suporteri doar cei care gandesc si se comporta ca tine ? In anumite momente ne laudam ca suntem echipa cu cei mai multi suporteri din Romania, dar apoi spunem ca unii dintre noi sunt pseudosuporteri. Daca judeci astfel, inseamna ca Steaua are doar o peluza de suporteri adevarati, ceilalti fiind doar o uplutura. Oricum iti respect opiniile si de cele mai multe ori sunt si de acord cu ele, dar acum nu pot fi de acord cu acest punct de vedere. Si oricum ar fi fost MM nu trebuia sa loveasca pe acel om, chiar daca ar fi fost suporter al lui Dinamo infiltrat !

«12345»