p.s.
marea problema e ca multi oameni identifica Steaua cu becalii
si chiar si multi stelisti
e foarte dureros acest lucru
la Cluj cand a intrat becalii in stadion o mare parte din cei care erau in sectorul Stelei au inceput sa ii scandeze numele
eram in fata, aproape de teren cu niste baieti care au venit de la Bucuresti pentru a sustine echipa.
in momentul in care oamenii din spate au inceput sa strige numele latifundiarului acel baiat si-a pus capul in maini si nu mai stia cum sa se ascunda.ii era rusine.de acei oameni.de faptul ca becalii e la Steaua.
imi era si mie rusine.
nu inteleg cum unii oameni pot sa ii injure pe jucatori dar sa il aplaude pe becalii
jucatorii sunt cei care isi rup picioarele pentru echipa asta
bcealii ce face?
in afara de faptul ca ne murdareste numele si ca strica tot ceea ce inseamna Steaua, ce face?
si totusi sunt multi care il urmaresc orbeste
becalii a ajuns de la personaj amuzant din scenetele carcotasilor in unul din cei mai puternici oameni din tara
si sincer gandul cum ca becalii ar putea ajunge presedinte ma infricoseaza tot mai mult
pentru ca cu fiecare zi care trece
e tot mai posibil sa devina realitate
nu stiu daca ati vazut dar sunt multi cei care il sustin in aceste momente pe bcealii si il injura pe Stoica
"bravo Gigi.bine ca l-ai data fara ca s-asa numai iti manca banii!" - e o fraza care apare de foarte multe ori pe blogurile gsp sau prosport
e infricosator!