steagcruce2 Forzza Steaua pana la moarte si castiga Steaua cu 2 - 1 sper :-)
Ce 2-1 ...3-0 sau 4-0
Sa mai reînvie si Steaua ! steagsimplu
steagcruce2 Forzza Steaua pana la moarte si castiga Steaua cu 2 - 1 sper :-)
Ce 2-1 ...3-0 sau 4-0
Sa mai reînvie si Steaua ! steagsimplu
Buna, sunt noua pe forum, si vreau sa impartasec cu voi bucuria meaca Steaua cred eu ca va castiga! Forta Steaua!
1-0 la pauza, dupa o repriza chiar bunicica !! Am vazut dupa foarte mult timp devieri, un-doiuri, tot tacamul.
S-a vazut o schimbare de atitudine .... sa aiba vreo legatura cu demisia lui Stoica ?
Un rol determinant in aceasta schimbare il are si Croitoru...grasut,dar alearga bine...
Petre Marin si Badea asigura o viteza in plus ,deasemenea.
Iacob e omul din fata portii,viteza lui e mai putin importanta,dupa cum s-a vazut si la golul 2.
Nu avem cum sa pierdem vreun punct azi...pare destul de clar!
cum pot sa vad meciu si euca stau in germania
Daca urmaresti acest thread de la inceput am dat indicatii in acest sens...
Totusi, www.rojadirecta.com, descarca "soapcast", de pe soapcast.com si da-i click pe unul din link-urile meciului Steaua-Galati,care a inceput la ora 19.00
clar ca catigam nu se pune problema:P se vede ca domina Steaua sper sa fine 3-0 ;x
pacat ca nu joka Cyril
(
steagcruce2
ba ce ziceti
sa fie blat
ma astept si la injuraturi
ba ce zicetisa fie blat
ma astept si la injuraturi
tot ce se poate, acum ca a plecat MM. Marius stan nu i-ar fi dat niciodata meciul lui MM, dar asa... o sa intram din nou in cooperativa, ne impacam cu tata jean si tu Gigel si romel si s-a zis cu performantele europene
Baciu si Lovin nu pot intra ca au inceput titulari, dar il astept cu emotie pe Gigeeeeelllllll Comaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnn!
Hai Oli, curaj! Baga-l pe Gigel!
Nu are rost sa-l bagam pe Elton! Poate chiar face baiatul niste spectacol si asa ceva este interzis in Ghencea! Noua ne plac fotbalistii truditori care se chinuie un meci intreg sa dea o pasa corecta! Vrem fotbalisti in teren care din 10 centrari dau 9 in tribuna si mai vrem fotbalisti care fac preluare si sare mingea la 10 metri de ei!
HAI OLIIIIIIIIIIIIIIIII! Curaj! Baga-l pe Gigel ca ne e dor de el!
Propun ca la meciul cu Ceahlaul si FC National, ca in Cotroceni nu ne interzice nimeni, sa huiduim in continuu si sa strigam non-stop: Elton, Elton, VREM SPECTACOL!
AM UITAT DE Ovidiu Petre! NOROC CU Oli CA SI-A AMINTIT! ALT FOTBALIST DE SPECTACOL!
BRAVO Oli! ESTI MAI MARE CA MOURINHO SI FERGUSON LA UN LOC!
Intra parasuta asta de ov Petre..........ce masa de lingau nu-l baga pe Elton?
Avem 2-0, dar sa fim seriosi...jucam turca frate !
Intra parasuta asta de ov Petre..........ce masa de lingau nu-l baga pe Elton?
s-a zis, raul, cu Elton... baiatul are zilele numarate la Steaua, va pleca in vara de mana cu Thereau
Intra parasuta asta de ov Petre..........ce masa de lingau nu-l baga pe Elton?
ar putea fff bine sa`l bage pe Elton da daka pe Elton lo propus MM in Ghencea atuncea nici de`al drekului nu`l baga Oli
deki nu te stresa mai bn jukam cu kkturi ca ov Petre steagcruce2
nu-l vrea Jiji
. zau daca nu merge mai bine echipa fara Radoi
cn o zis ca pleaca Thereau ? :o
plecam cu 3 pct....e bine...locu 2 al nostru eu..clar!!! se pare ca si revine echipa..incetu cu incetu....iar despre MM..nu prea stiu ce sa zic..poate ca e bine..poate ca nu...depidne cum privesti! ![]()
nu va juca nici in seara asta Elton ![]()
olita sa-ti trag sus marioneta draq :evil:
Olaroiu si Gigi niste mizerii asta sunt. Isi bat joc de Elton de tot halul. Oli esti un sclav ordinar asta esti.
Am pierdut respectul putin pentru acesti 2 indivizi. Sa va dea Dumnezeu "sanatate"!
e prima data cand citesc qestia de th!! se aude ca pleaca!?!?! Elton sa se duca pe unde a venit...da th?!?
gooooll Razvan Ochirosii :x FORZZA Steaua
Mama unde-a pus-o Ochirosii
)
3-0
Am avut un inceput fuliminant,primele 15 minute au fost superbe,de-a dragul te uitai,nu puteau galatenii sa iasa din careu...Repriza a continuat cu ofensiva noasta si reusita.Dupa parerea mea,o repriza buna.
A doua repriza incepe brici,[bravo uriasule!] ...spre final ne-am pierdut,eh asta e! ,suntem pe un drum ascedent ,orice nepriceput poate observa asta!
Observatii:*Trebuia bagat Elton ,daca nu la inceput cel putin in minutul 60,dar nu trebuie sa uitam ca totusi se joaca intr-o formula mult mai ofensiva,rapida si ,de ce nu?,spectaculoasa.Un meci care ,per total,depaseste multe altele;
**Nu trebuia inceput cu Cristocea,nu e nici in forma maxima,nici nu e prea sanatos
Ne-am descurcat bine,mai sunt 5 etape in care trebuie sa castigam! In absolut fiecare meci!;
Ma astept la victorii la scor in etapele ce vor urma.
FORZA Steaua!
GOL Ochirosii! HEHE:D
Stai calm ca nu pleaca Thereau nicaieri.
Am avut un inceput fuliminant,primele 15 minute au fost superbe,de-a dragul te uitai,nu puteau galatenii sa iasa din careu...Repriza a continuat cu ofensiva noasta si reusita.Dupa parerea mea,o repriza buna.A doua repriza incepe brici,[bravo uriasule!] ...spre final ne-am pierdut,eh asta e! ,suntem pe un drum ascedent ,orice nepriceput poate observa asta!
Observatii:*Trebuia bagat Elton ,daca nu la inceput cel putin in minutul 60,dar nu trebuie sa uitam ca totusi se joaca intr-o formula mult mai ofensiva,rapida si ,de ce nu?,spectaculoasa.Un meci care ,per total,depaseste multe altele;
**Nu trebuia inceput cu Cristocea,nu e nici in forma maxima,nici nu e prea sanatos
Ne-am descurcat bine,mai sunt 5 etape in care trebuie sa castigam! In absolut fiecare meci!;
Ma astept la victorii la scor in etapele ce vor urma.
FORZA Steaua!
GOL Ochirosii! HEHE:D
sunt curios ce se mai poate declara referitor la Elton...Ar trebui sa se spuna adevarul!
Ochirosii e un pusti sufletist,respect!
Foarte bun Croitoru!
Stai calm ca nu pleaca Thereau nicaieri.
sigur sigur? el si Dica is favoritii mey;) aa si Vali Badea..aa si am mai auzit ca pleaca Dica ? ~x( steagsahmic steagsahmic steagsahmic 3-0 FORZZAA Steaua