Conform stirilor aparute in presa sportiva din Romania, d-l Mihai Stoica a demisionat din functia de presedinte al echipei de Fotbal Steaua Bucuresti.
Steaua, cu Mihai Stoica presedinte:
1. a cîștigat douã titluri de campioana a Romaniei;
2. a castigat o Super Cupa a Romaniei;
3. a jucat o semifinala a Cupei UEFA;
4. a jucat de trei ori in primavara europeana;
5. a jucat in Grupele Champions League;
De asemenea Stoica a adus jucãtori precum: Dicã, Petre Marin, Ghionea, Nicolițã, Iacob, Ochiroșii, Cristocea - transferuri reusite, dar si Carlos, Saban, Coman - transferuri nereusite.
Redactia fcsteaua.ro va adreseaza urmatoarele intrebari:
1. Credeti ca este adevarata stirea?
2. Din ce motive a luat aceasta decizie?
3. Este bine ca a plecat Mihai Stoica?
4. Cine credeti ca il va inlocui? Pe cine ati dori il locul sau?
5. Credeti ca presa va specula acest episod pentru a lovi in Steaua sau in George Becali?
