E normal ca dupa ce am invins Clujul în Gruia, sa le-o tragem si galatenilor ? Mai ales ca avem de luat o revansa dupa infrângerea neasteptata din tur ?
Steaua - Otelul se va juca duminica 29.04 2007,de la ora 20:00 în Templul Fotbalului Românesc. Din pacate fara spectatori.
La ora la care deschid acest topic, Rapidul a fost egalata, dupa ce conducea la Bistrita cu 3-2. Acum s-a intrat in prelungiri si 3-3-ul se mentine.
