Daca nu am batut pe Bistrita...oricum nu prea avem fata de Europa...
Normal ar trebui sa batem lejer ca sa ramanem acolo "sus" pe 4 ...
Adica daca pierdem se poate sa picam pe locul 5...deci naspa!
Lupta Steaua!
Si pentru. baiatul de deasupra mea, citez "vezi ca pe tastatura exista tasta 'caps lock'..
Foloseste-o!
