Slab antrenor Olaroiu. Mi-am schimbat parerea despre el! Dar ma enervez si mai tare cand ii vad pe Lovin,Bostina s.a.m.d. in ce figuri de megastaruri merg pe strada, atunci cand coboara ei, maharajahii, regii, faraonii printre noi pamantenii!!!Nesimtitilor, lasati figurile si puneti osul la treaba ca maine, poimane nu mai jucati la nicio echipa si muriti naibii de foame!! Sunteti niste parveniti, care si-au batut joc de munca unor adevarate valori care au jucat la Steaua!! Oricum ati scris istorie la Steaua, este adevarat! Cine dracu a mai luat 4 goluri de la Dinamo in Ghencea!?
Ce-ati realizat voi oportunstilor de va credeti mai buni ca noi??? V-a carat MM in Ghencea si nu va mai ies basinile din cap! Bostina te vad eu prin Mall(ca toata ziua te plimbi dupa femei pe acolo)si o sa fac in plecaciuni in fata ta, si o sa-ti pup pantofii aia de mare jucataor, MAHARAJAHULE!!! Hai sictir, ca am glumit!