FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Politehnica Iasi 1-0 (1-0)

«1234»
Virgil14.04.2007 15:39

In etapa a 27-a a Ligii I, Steaua va întâlni sâmbata 21 aprilie 2007, pe Politehnica din Iasi.

 

Meciul se va disputa pe Stadionul Steaua, de la ora 20:45, în fata tribunelor goale, ca urmare a deciziei Comisiei de Disciplina a FRF.

 

Speram într-o comportare buna a jucatorilor nostri si într-o Victorie.

 

Meciul va fi transmis de postul de televiziune Antena 1 !

c.ronaldo1714.04.2007 15:41

Sper ca meciul sa nu-l mai prinda pe Oli pe banca. :?

GOD14.04.2007 15:47

Mai bine STA Gigi pe BANCA SERIOS. :D

VICTORIE Steaua LA SCOR.

Wally14.04.2007 16:00
Sper ca meciul sa nu-l mai prinda pe Oli pe banca.  :?

Bine zici, frate! Si yo sper acelasi lucru

bogd4n14.04.2007 18:29

Toti speram acelasi lucru..asta n-are un mail ceva sa-i dam toti mail sa plece o data de la Steaua?

c.ronaldo1714.04.2007 19:37

O***@*** :lol: :lol:

Dj14.04.2007 20:32

:lol:?

skylo14.04.2007 20:41

@bogd4n

 

Dai un mail la O***@***

Pronostic : "cu Oli pe banca orice e posibil"

 

"Oli nu uita sa iti scrii demisia" eventual inainte de meci. Si ia-ti si "copiii" de suflet cu tine si duceti-va unde a dus Mutu iapa.

vlad7515.04.2007 09:40

Slab antrenor Olaroiu. Mi-am schimbat parerea despre el! Dar ma enervez si mai tare cand ii vad pe Lovin,Bostina s.a.m.d. in ce figuri de megastaruri merg pe strada, atunci cand coboara ei, maharajahii, regii, faraonii printre noi pamantenii!!!Nesimtitilor, lasati figurile si puneti osul la treaba ca maine, poimane nu mai jucati la nicio echipa si muriti naibii de foame!! Sunteti niste parveniti, care si-au batut joc de munca unor adevarate valori care au jucat la Steaua!! Oricum ati scris istorie la Steaua, este adevarat! Cine dracu a mai luat 4 goluri de la Dinamo in Ghencea!?

Ce-ati realizat voi oportunstilor de va credeti mai buni ca noi??? V-a carat MM in Ghencea si nu va mai ies basinile din cap! Bostina te vad eu prin Mall(ca toata ziua te plimbi dupa femei pe acolo)si o sa fac in plecaciuni in fata ta, si o sa-ti pup pantofii aia de mare jucataor, MAHARAJAHULE!!! Hai sictir, ca am glumit!

Dj15.04.2007 09:57

Macar sa dam si noi un gol...si ala invingator :cry:

forever_with_steaua15.04.2007 10:38

Ok, daca am ajuns ca la un meci al Stelei sa fim atat de sceptici si de neincrezatori...si nici macar nu jucam cu o echipa buna...jucam cu Poli Iasi... :roll: Sper sa plece Oli de la Steaua....dar, mai mult decat asta, sper sa vina un antrenor bun..nu mai varza decat el...(daca se poate asa ceva)...Inca mai strig Hai Steauaaa!!! pt ca asta am facut de mica...si pt ca stiu ca vor veni si vremuri mai bune! :wink:

mircea_zion15.04.2007 12:43

Haideti sa nu fim optimisti si sa vedem partea goala a paharului : Daca ar pierde Steaua ? :roll:

danielcristian15.04.2007 15:31
:oops: Pai, daca ar pierde, n-ar mai mira pe nimeni! Asta-i problema! :oops:
alpopa16.04.2007 12:11

Cred ca ar trebui sa stam cu fundul in poarta si sa jucam la contra-atac. Altfel nu vad cum am putea castiga, avand in vedere ca in 80% din meciurile din acest sezon am luat vreo 2 goluri din 3 ocazii ale adversarilor, iar noi am bagat cam 1 gol la fiecare 5 ocazii imense. Iar daca ne aducem aminte de Galati si Bistrita e chiar mai rau....n-am dat gol nici din 10-15 ocazii :D

Dragoshel17.04.2007 12:37

mda....acu am vazut..:)))

 

 

nu mai are rost sa zik ceva despre acest meci, macar sa batem sa nu ne ducem pe 5-6, sau un egal..:)))

forever_STEAUA17.04.2007 12:40

@Dragoshel

 

Zici tu ceva, dar nu zici unde trebuie... Cu Poli Iasi avem meci in campionat... Cu ceilalti polisti jucam in Cupa.

alice4steauaBUC17.04.2007 12:55

S-o gandim putin...iashul a avut meci cu vasluiul si le-au dat-o cu 2-0..vasliul era neinvins de 13 etape...vasluiu ne-a batut pe noi..iashu ne-a batut in tur...ce fel de pronostic sa dau? :roll:

Dj17.04.2007 13:21

preferabil unul realist :)

Dj.P@uL17.04.2007 13:54

Sa speram ca baieti o sa iasa din perioada proasta traversata acuma ... :(

c.ronaldo1717.04.2007 13:58
S-o gandim putin...iashul a avut meci cu vasluiul si le-au dat-o cu 2-0..vasliul era neinvins de 13 etape...vasluiu ne-a batut pe noi..iashu ne-a batut in tur...ce fel de pronostic sa dau? :roll:

 

Ne-a baut cu 1-1...

alice4steauaBUC17.04.2007 16:07

@c.Ronaldo

Scuzele mele...spre rusinea mea uitasem :oops: oriucm...tot nu stiu ce pronostic sa dau :roll:

Motanu D17.04.2007 17:53

Am vazut Iasiul de cateva ori in ultima vreme si, sincer, nu ar trebui sa avem probleme cu ei. Mi se par o echipa rudimentara, vulnerabila pe benzi si dependenta de 2-3 oameni pe faza de atac.

Acuma... la ce joaca Steaua nu m-ar mira sa si pierdem.

 

Ma astept ca Poli Iasi sa joace un 5-3-2 (5-4-1 ?) ultradefensiv si sa incerce sa bubuie mingea spre Balba. Atentie ca le-a iesit cu Poli Tim.

Wally17.04.2007 18:05
Ma astept ca Poli Iasi sa joace un 5-3-2 (5-4-1 ?) ultradefensiv si sa incerce sa bubuie mingea spre Balba. Atentie ca le-a iesit cu Poli Tim.

Imi place sa cred ca noi nu suntem Poli Tim., chiar si-asa in situatie in care suntem acum...cat despre declaratie lui Balba care e sigur ca nu pierd in Ghencea, eu i-as zice sa fie multumit daca ia numai 2 si nu ia mai multe...

c.ronaldo1717.04.2007 18:07

Sa nu luam noi, la cum jucam....

steaua_cristian17.04.2007 18:08

VOM CASTIGA !!! N-AVEM DE ALES! DACA PIERDEM ZICEM ADIO EUROPA (CU EXCEPTIA FAPTULUI IN CARE LUAM CUPA Romaniei)HAI Steaua!!! HAI CAMPIONII!!!

 

SE POATE SA NE AJUTE SI Dica SA OBTINEM O VICTORIE dica10

 

 

Atentie steaua_cristian :

1.1 Mesajele scrise pe forum trebuie sa aiba litera (fontul) normala a forumului, de culoare neagra, fara bold,caps lock sau alte formatari de text sau culori. Insa, puteti accentua unele cuvinte ale mesajului vostru prin formatari precum bold,caps lock , culori, font mai mare etc.

Moderatorii

_Champions_Steaua.jpg

95276184_16.jpg

fortzza_dica.jpg

«1234»