Vreau si eu meciul cu FC National cand am batut cu 6-0.
Multumesc! ![]()
Vreau si eu meciul cu FC National cand am batut cu 6-0.
Multumesc! ![]()
Vreau și eu să mai țină cineva la seed 0-5 cu Srbija. Încă n-am apucat să-l scot. Vă mulțumesc!
Romania - Germania 5-1 aprilie 2004 AMICAL
N'am gasit nicaieri acest meci. Daca ne'ar ajuta cineva ar fi frumos. Multumesc.
In aceasta seara(luni, 14 dec 2009), de la 23:05, fostul atacant stelist Ilie Dumitrescu va fi prezent la emisunea Replay, pe TVR 2. Pentru cei care au placerea sa inregistreze imagini memorabile cu "fachirul din Ghencea" multumim aniticipat.
Hagi DVD2 - CLUBURILE
Nu sariti cu gura pe mine sa-l cumpar
pentru ca l-am cautat in mai multe Carrefoururi, fara succes insa. ![]()
dar cine a zis sa-l cumperi ? pirateaza tot! ![]()
Eu l-am gasit in Carrefour in Focsani, in toamna L-am vazut si de curand printr-un hipermarket din Bucuresti, parcă Carrefour Orhideea.
Aici puteti sa cereti sa se urce anumite torente.In limita posibilitatilor, o sa onoram cat mai multe requesturi.
Asadar, nu va sfiiti, cereti si vi se va da !
ve-ti pune meciri de la world cup 2010 ,ar fi bine sa puneti meciuri din strainatate de colectie derb-yuri
Aici puteti sa cereti sa se urce anumite torente.In limita posibilitatilor, o sa onoram cat mai multe requesturi.
Asadar, nu va sfiiti, cereti si vi se va da !
meciuri din campionate straine si de la world cup 2010
dar cine a zis sa-l cumperi ? pirateaza tot!![]()
Asta si intentionez. ![]()
La modul serios vorbind, am citit comentariile de la torrentul primului DVD al lui Hagi si am vazut ca erau mai multi care-l blamau pe cel care-l crease. ![]()
Eu l-am gasit in Carrefour in Focsani, in toamna L-am vazut si de curand printr-un hipermarket din Bucuresti, parcă Carrefour Orhideea.
In Iasi, unde stau eu, nu l-am gasit in niciunul dintre cele 2 Carrefoururi.
Iar din ce mi-au zis cei de acolo, "s-ar putea" sa-l mai primeasca, dar n-au nicio certitudine.
Un dictionar ar fi de preferat.
Steaua drumul spre SEVILLA daca cineva poate sa-l adauge ar fi perfect macar ripurile avi dupa cele doua volume
![]()
Eu l-am gasit in Carrefour in Focsani, in toamna L-am vazut si de curand printr-un hipermarket din Bucuresti, parcă Carrefour Orhideea.
Apopo de Hagi am gasit pe un torrent meciul Real Madrid-AC Torino 1991 din UEFA.L-as pune pe traker dar n-am cont.Oricum daca e cineva din Bucuresti care are cont il predau personal sa-l adauge pe traker.
Sa-mi lase cineva adresa de mail si o sa incerc sa-l trimit prin transfer.ro
![]()
Hai fratilor, nu sta nimeni la seed pentru 1990 Dinamo - Steaua 2-2? Vreau sa-l vad si eu. ![]()
pute-ti pune meciuri de la cupa africii?
nu
Hai fratilor, nu sta nimeni la seed pentru 1990 Dinamo - Steaua 2-2? Vreau sa-l vad si eu.![]()
L-am luat! Multumesc frumos celui care a stat la seed! ![]()
Daca unul dintre cei care au descarcat "100 de ani de fotbal in Romania" ar fi amabil sa stea la seed, i-as fi mai mult decat recunoscator.![]()
ti-am mai raspuns o data.
ce legatura are poza urcata de tine cu topicul curent ?
![]()
Eu cred ca e proba de microfon, plus ca se vede fain. Suntem in anul 20 10 proba proba. ![]()
Poza e frumoasa Topicul la fel.
Semifinala de la hochei a fost capturata? ![]()
Steaua-MTK BUDAPESTA 4-0 1987
MTK BUDAPESTA-Steaua 2-0 1987
Steaua-OMONIA NICOSIA 3-1 1987
OMONIA NICOSIA-Steaua 0-2 1987
Ar fi frumos daca macar unul din meciurile acestea le-ar pune cineva pe traker daca exista.
Sau macar rezumate din ele.
![]()
Steaua-MTK BUDAPESTA 4-0 1987MTK BUDAPESTA-Steaua 2-0 1987
Steaua-OMONIA NICOSIA 3-1 1987
OMONIA NICOSIA-Steaua 0-2 1987
Ar fi frumos daca macar unul din meciurile acestea le-ar pune cineva pe traker daca exista.
Sau macar rezumate din ele.
stie cineva de as putea descarca niste meciuri ale Stelei din ultimii ani?
stie cineva de as putea descarca niste meciuri ale Stelei din ultimii ani?
Motivul pentru care am cerut aceste meciurii este ca nimeni nu a pomenit de ele.Si e pacat mai ales ca au fost oficiale din campania 87-88.Bine lista poate continua si dupa 90 sant multe Gijon, Monaco.etc.
![]()