Salutare:)...sa lasam un pic fotbalu'..oricum e vacanta..sunt curios ce carti ati mai citit ...sau ce carte v-a impresionat mai recent
Care vi s-a parut cea mai interesanta sau cu un subiect care merita dezvoltat..Ultima carte citita de mine a fost " O chestiune de onoare" de jeffrey archer..spionak...kgb...nebuneli..astept parerile si sugestiile voastre
