FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Uefa - editia 2006/2007

«1456»
SteauaToronto03.05.2007 20:45

Finala competitiei:

 

FC Sevilla - Espanyol Barcelona

alexynho17.05.2007 09:36

nu imi vine sa cred cine a castigat Cupa UEFA ... de departe cea mai buna a fost Espanyol ... dak nu era acea eliminare , sunt sigur ca Espanyol era noua detinatoare a trofeului :)

Dragoshel17.05.2007 10:09

A stricat meciul arbitru cu aliminarea aia, pana atunci era un meci echilinrat, faze la ambele porti. Macar nu a fost meritat cartonasu ala galben...

cristi_mold15.09.2007 08:44

Fratilor topicul pentru editia 2007 -2008 cand il deschideti :tongue:

**alex**15.09.2007 11:36

Intai sa terminam pe 3 in Liga si apoi il deschide cineva.

forever_STEAUA15.09.2007 11:58

Deocamdatã Cupa UEFA este o competiție "neatractivã" :biggrin:

cristi_mold15.09.2007 15:40

Deocamdata neatractiva ca romanii au dat de echipe usoare. Dar va deveni atractiva cand vor pica in grupe cu Bayern Munchen :happy:

axl2315.09.2007 15:52

Profit de ocazia celor doua kile si un pic de Becks(Doamne, de ce nu se mai gaseste Hopfen?!) ca sa urez mult succes echipelor romanesti ce joaca sau vor juca in UEFA.

«1456»