Finala competitiei:
FC Sevilla - Espanyol Barcelona
Finala competitiei:
FC Sevilla - Espanyol Barcelona
nu imi vine sa cred cine a castigat Cupa UEFA ... de departe cea mai buna a fost Espanyol ... dak nu era acea eliminare , sunt sigur ca Espanyol era noua detinatoare a trofeului ![]()
A stricat meciul arbitru cu aliminarea aia, pana atunci era un meci echilinrat, faze la ambele porti. Macar nu a fost meritat cartonasu ala galben...
Fratilor topicul pentru editia 2007 -2008 cand il deschideti :tongue:
Intai sa terminam pe 3 in Liga si apoi il deschide cineva.
Deocamdatã Cupa UEFA este o competiție "neatractivã" :biggrin:
Deocamdata neatractiva ca romanii au dat de echipe usoare. Dar va deveni atractiva cand vor pica in grupe cu Bayern Munchen ![]()
Profit de ocazia celor doua kile si un pic de Becks(Doamne, de ce nu se mai gaseste Hopfen?!) ca sa urez mult succes echipelor romanesti ce joaca sau vor juca in UEFA.