Astazi, la ora 13:00, are loc la Nyon tragerea la sorti pentru saisprezecimile Cupei UEFA, editia 2006-2007. Venind din Liga Campionilor, Steaua va infrunta una din echipele clasate pe locul 2 in grupele Cupei UEFA. Exceptie face Dinamo Bucuresti, deoarece echipele din aceeasi tara nu se pot intalni pana in sferturile de finala.
Posibilii adversari ai Stelei sunt:
Maccabi Haiffa (Israel)
FC Sevilla (Spania)
Osasuna (Spania)
Nancy (Franta)
Ajax (Olanda)
PSG (Franta)
Celta Vigo (Spania)
Discutii despre viitorul program, despre adversari, aici....
