Daca accidentarea lui Andrey Nazario este serioasa si este adevarat ce spun cei de la gsp.ro ca are ruptura de menisc(ceea ce nu prea cred) este cea mai mare tzeapa pe care Steaua a luato.Ruptura de meninsc nu se produce asa de usor si la un antrenament(in primele 10 min),daca este adevarat Steaua a luat tzeapa.
Sper sa ma insel in randurile de mai sus.
Am vazut de abia acum filmuletul a lui Andrey de pe YouTube si am ramas placut surprins.Este genul de portar care poate face o minune in situatie de 1 vs. 1.S-a intamplat si la Carlos,insa doar o data(meciul contra celor de la Liege de pe Lia Manoliu), pe cand Andrey a avut vreo 5-6 situatii 1 vs. 1 in care a iesit castigator, si sunt sigur ca nu sunt numai 5-6.Si inca un lucru pozitiv : arunca mingea ca din tun si mai tare decat Carlos cu piciorul.![]()
Nu mai posta mesaje consecutiv.
Pentru a adauga ceva unui mesaj,
foloseste butonul edit.
Citeste regulamentul :http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=879
Moderatorii



