Cu siguranta, Vatca este la 3 clase sub pamant fata de Andrey. Cam diferenta dintre suprafata si statia de metrou Unirii 2.
Cu siguranta, Vatca este la 3 clase sub pamant fata de Andrey. Cam diferenta dintre suprafata si statia de metrou Unirii 2.
Clubul și portarul sud-american de 24 de ani au cãzut de acord sã rezilieze contractul, care se întindea pînã în vara lui 2010. Surse din cadrul clubului din Ghencea au declarat cã totul s-a fãcut pe cale amiabilã.
Andrey a fost adus în Ghencea de fostul manager al Stelei, Mihai Stoica. Suma de transfer a fost de 300.000 de dolari, iar salariul sãu de 250.000 de dolari pe an. Dupã plecarea acestuia din Ghencea, Andrey a fost trimis la echipa a doua unde n-a apãrat decît într-un meci, cu Juventus Colentina, 3-1.
Sursa: Gsp & Prosport
E mai bine asa. I se da sansa lui Andrey sa-si relanseze cariera, pentru ca la Steaua nu era lasat sa arate ce stie... Bafta in continuare!
Patronul Stelei a dezvaluit ca transferul atacantului brazilian William a cazut din cauza fostului portar al Stelei, Andrey Nazario: "Pe brazilianul William, care era jucator de valoare, nu am putut sa il luam pentru ca a vorbit Andrey cu el, i-a spus: 'Nu-ti da banii, o sa ai probleme' si baiatul nu a vrut sa mai vina. Acum incearca ei sa vina la Steaua, jucatorii pe care am vrut sa ii luam si ne-au refuzat, acum dau ei telefoane sa ii luam, dar nu mai avem noi nevoie".
Trecand peste idiotenia fara margini de care da dovada in fiecare zi acest nemernic, pe nume Jiji "Berbecali", daca Andrey chiar a spus asa, a spus-o pentru ca nu a fost tratat bine.
Multumita tie, Jijisor, care iti bati joc de jucatori cand nu-ti mai convine de ei, avem o imagine proasta peste hotare...
Patronul Stelei a dezvaluit ca transferul atacantului brazilian William a cazut din cauza fostului portar al Stelei, Andrey Nazario: "Pe brazilianul William, care era jucator de valoare, nu am putut sa il luam pentru ca a vorbit Andrey cu el, i-a spus: 'Nu-ti da banii, o sa ai probleme' si baiatul nu a vrut sa mai vina. Acum incearca ei sa vina la Steaua, jucatorii pe care am vrut sa ii luam si ne-au refuzat, acum dau ei telefoane sa ii luam, dar nu mai avem noi nevoie".
Trecand peste idiotenia fara margini de care da dovada in fiecare zi acest nemernic,pe nume Jiji berbecali, daca Andrey chiar a spus asa,a spus-o pentru ca nu a fost tratat bine.Multumita tie,jijisor,care iti bati joc de jucatori cand nu-ti mai convine de ei, avem o imagine proasta peste hotare...
De certa valoare era William ala... din Liga a 2-a japoneza!
S-a dus in Liga a 12-a din Franta... dar el e jucator de valoare!
E chiar titular de drept in nationala cariocas!
P.S.: Felicitarile mele, Andrey! Sa continui tot asa!
Mie mi sa parut un portar destul de bun, nu stiu de ce sa renuntat la el :noexpression:
El a avut de ales intre Steaua si AZ Alkmaar, a ales Steaua, iar Becali sia batut joc de el ![]()