25.06.2012 19:42
Frumos arata !
Si daca se face, Lazio ramane pe Olimpico, nu? E mai bine asa , fiecare cu stadionul sau. Era bine sa fi facut la fel si cele doua din Milano.
Frumos arata !
Si daca se face, Lazio ramane pe Olimpico, nu? E mai bine asa , fiecare cu stadionul sau. Era bine sa fi facut la fel si cele doua din Milano.
Daca se face, cui ii mai pasa de Lazio? ![]()
![]()
Din cate stiu eu, lazialii n-au planuri de stadion. Conducerea asta noua de la AS Roma vrea sa faca valuri prin Europa, va fi un drum lung de parcurs.
Primul amical va fi cu Manchester City peste 20 de zile.