@skylo Carlos a fost detinut pana ieri-azi in coproprietate de ambele cluburi (Steaua si Boavista) aja ca daca Steaua il vindea undeva Boavista primea jumatate din suma de transfer.
Nu va inteleg ce tot vedeti voi la Olaroiu , asta nu e antrenor , a dovedit-o la Timisoara si in continuare aici.Conducerea e asa oarba de nu vede defectul echipei?Le place sa vada cum ne chinuim sa terminam campionatul pe locul 2??
@korynna fetito vine un moment in care trebuie sa recunoastem punctele slabe.Eu unul vin la stadion doar pt a incuraja echipa (si aici intra doar jucatorii pe care ii agreez) , pt ca iubesc culorile.Oricum eu raman ferm pe pozitie : Oli pleaca din Ghencea!
