FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U. Craiova - Steaua 0 - 0 (0 - 0)

«1236»
Bogdan4Steaua04.12.2006 11:34

Duminica 10 decembrie

 

Universitatea Craiova - Steaua (20,30, TVR 1 si TVR International)

bodanelu04.12.2006 13:02

obligatoriu victorie :D

M@rmota04.12.2006 13:54

Eu zic ca va fi o victorie la limita pentru noi, si scor egal la pauza. Va fi un meci greu, sper sa nu se lase cu accidentari care sa afecteze lotul.

Cred ca va fi un 2-1 pt noi: un gol Thereau, unul Victoras Iacob daca va fi introdus pe teren, iar daca nu...sper in dubla lui Thereau, sau un gol al lui Vali Badea.

Andreea stelista04.12.2006 14:02

castigam. 2-0 sau 2-1:gol Badea, Thereau sau Dica. poate il vedem si pe V.Iacob.

 

FORZZA Steaua!!! steagcruce2

JeLeS04.12.2006 16:37

0-2 v. Badea si Dica ... Thereau scoate 11m pt golul lui Dica ... FORZA Steaua :!: :!: :!:

M@rmota04.12.2006 16:39

Nu cred ca Thereau are nevoie sa scoata 11m, ba chiar as prefera sa nu se bage in faze dubioase si sa se accidenteze..asta ne-ar mai lipsi acum!

JeLeS04.12.2006 16:42
Nu cred ca Thereau are nevoie sa scoata 11m, ba chiar as prefera sa nu se bage in faze dubioase si sa se accidenteze..asta ne-ar mai lipsi acum!

 

Bine atunci da gol ... tre` sa faca ceva nu ? :P

M@rmota04.12.2006 16:49

Pai este remarcabil de la meci la meci..straluceste efectiv...da goluri dupa goluri..ce poate sa mai faca...sa o tina tot asa :D ! Allez Thereau si Forza Steaua!

JeLeS04.12.2006 16:51

DA DA .. si d`aia il iubesc fetele 8) a trebuit sa astept 10 min ca sa fac o poza cu el ... nu se mai terminau fanele .. :lol: :lol: :lol:

M@rmota04.12.2006 16:58

Sa nu exageram...iubim toata echipa Steaua si apreciem adevaratele talente!

JeLeS04.12.2006 17:02

stai linistita .. nu am spus ca erai si tu acolo .. asa ca nu are d c sa`si faca griji prietenul tau .. am spus doar ca fetele il iubesc :P

parkeru04.12.2006 17:28

clar indubitabil evident si bla bla-ul de rigoare ... da doua Thereau si unu' Dica! :) 3 - 0 ... da doamne sa ajung la meci! :D

sorin_77705.12.2006 03:54

Hatrick Thereau si dubla Dica zic eu....

 

Ce fericire ar fi pe capul meu...

 

@jeles

@parkeru

 

Sunteti din Oltenita de acolo ma trag si eu... Ma simt fericit cand vad la stadion bannerele voastre de la T2... Tineti-o tot asa... Sunt mandru de voi...

JeLeS05.12.2006 04:02

Anghel ?

Adi Tanas05.12.2006 04:52
:D 0-1 e deajuns.Si Cernea poate sa marcheze,important sunt cele trei puncte.As vrea ca Badea sa inscrie ,ca sa nu iasa din forma,si de ce nu Thereau
gone05.12.2006 05:06

Un derby de traditie (nu ca meciul cu Poli) pe care trebuie sa il castigam. O sa fie interesanta reintalnirea cu Fane Stoica. Omu' face treaba la Craiova si i-a ridicat mult decat a venit. Totusi experianta noastra si valoarea ar trebui sa isi spuna cuvantul. Imi e frica de doua lucruri:

1. Venim dupa meciul cu Lyon

2. Nu am jucat prea bine in deplasare turul asta.

JeLeS05.12.2006 05:29

nu prea ne ies meciurile din deplasare anul acesta , iar in ultimii ani nu prea facem meciuri reusite in banie , insa sper la o victorie ... o victorie muncita si meritata ... asa pt linistea noastra in pauza competitionala

sorin_77705.12.2006 09:44

Da, cam asa sta treaba, am pierdut multe puncte in deplasare...

Acasa stam destul de bine, doar egalul cu Rapid strica o serie de victorii neintrerupte pentru meciurile din Ghencea...

 

Pentru mine meciul de la Craiova este mai important decat cel de la Lyon. Daca ar fi sa aleg as alege o victorie a noastra in banie in dauna uneia la Lyon...

bodanelu05.12.2006 09:55

oricine cred ca ar alege asta, plus o infrangere a cainilor la tg-Jiu

olteanu2205.12.2006 09:57

Tinand cont ca din deplasare ati adus foarte putine puncte o sa va fie greu sa bateti...bineinteles cand spun asta iau in considerare un arbitraj perfect..

sorin_g05.12.2006 10:33

Oli ne-a obisnuit cu egaluri dupa meciuri infecte in deplasari. Nu vad de ce de data asta ar fi altfel, desi sper...

***alex***05.12.2006 10:41
Tinand cont ca din deplasare ati adus foarte putine puncte o sa va fie greu sa bateti...bineinteles cand spun asta iau in considerare un arbitraj perfect..

 

Stai tu linistit ca de aia am adus putine puncte din deplasare, din cauza arbitrajului!

sorin_77705.12.2006 10:44
oricine cred ca ar alege asta, plus o infrangere a cainilor la tg-Jiu

 

Ma bazez pe un meci egal... Ma multumesc si cu atat...Coroborat cu victoria noastra din banie ne-ar aduce la 9 puncte de ei... (3 infrangeri ale lor in Giulesti, Ghencea si Timisoara-aici va fi festin)...

cisco05.12.2006 11:03

Mare minune daca facem egal.. dupa cum stiti, in deplasare jucam ca dracu`. Sunt optimist si ma astept la o victorie.. :roll:

weeezer_2005.12.2006 13:38

Orice-ar fi, oricat de negru ar fi dracul, tot dam cu unu' mai multe ca ei. Eu mizez pe un 3-1 pt ai nostri, sper sa marcheze din nou Thereau.

«1236»