FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«1234»
nyku_myhay28.11.2006 10:33
i0nutz83 Trimis: 27 11 2006 16:02    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

@joker: Daca tu crezi ca ne jucam aici de-a posturile te inseli..

 

 

@ionutz: am spus k a postat din greseala de pe contu' meu...daca nu ma crezi k are cont, uita-te la asta raven_2007, vezi la ce data e facut ;) ...kauta si in arhiva k sa vezi k mai dorit baiatu' sa se inscrie(si pare-mi-se k a fost testat de hurricane-iar eu nu am vrut sa il las si am aprins firewallu' k sa nu poata face host ;)..da acum m-a convins baiatu' si dak ia testele nu vad ce prb ar fi...) ..si dak tot nu te potzi convinge... il trimit sa va intalnitzi in orash...k doar stam ambii in tgv ;)

nepotuuu29.11.2006 10:20

id: bilutza_yo

Vreau si yo sa joc si (cred) ca indeplinesc toate conditiile

Astept testu ala:P

Al3xuTz29.11.2006 15:23

Nick:Al3xuTz

Ip:86.105.11.39

Id:frumujel_shy_cucerejte

Shyatat

 

Nu imi merge pre bine FIFA da zilele aste imi iau alt calculator si ata ete

Ajtept probele ale!!!!! :D:)

mihai141129.11.2006 15:40

dupa ce id ai e clar cati ani ai,deci out :lol:

GOD29.11.2006 15:44

da chiar,ce ID are :D:D

Al3xuTz29.11.2006 15:49

catzy ani tre sa ai? :twisted:

Al3xuTz29.11.2006 15:51

wa!!!!ala mare!!!!Da catzy ani tre sa ai 40?

Al3xuTz29.11.2006 15:53

Dak ii iei la rand pe totzy un sfert nici nau buletin!!!!! :twisted: :evil:

GOD29.11.2006 15:55

Ilie Cezar: ma....???????

Ilie Cezar: u ma cunosti????

GOD_Life -: nu

GOD_Life -: cine esti

GOD_Life -: ??

Ilie Cezar: uita-te pe site-ul Steaua

Ilie Cezar: respectiv la concurisuri

Ilie Cezar: tre sa ma cunosti

GOD_Life -: dc?

Ilie Cezar: in singurul dinamovist

Ilie Cezar: care se da pe fata

Ilie Cezar: ma sti???

GOD_Life -: esti dinamovist??

Ilie Cezar: akuma?

Ilie Cezar: da ma..caine pan' la moarte

Ilie Cezar: !!!

GOD_Life -: si vrei sa joci in fcsteaua??

Ilie Cezar: dap...ca sa imi fak de cap cu stelisti

Ilie Cezar:

GOD_Life -: pai nu e voie

GOD_Life -: la aia care sunt dinamovisti

Ilie Cezar: unde zice ma???

Ilie Cezar: faci si u ca prodyge ala???

 

 

 

@Alexutz

exista BUTONUL EDIT FOLOSESTEl

Ba termina cu posturile aiurea esti noob???

Al3xuTz29.11.2006 15:58

cei ala nob?

klaus_e8929.11.2006 18:01

Salut kla ma numesc , id-ul meu este klaus_e89 , indeplinesc toate conditiile enumerate de voi . Astept cu placere o testare si va promit ca nu veti fi dezamagiti :) . Astept un semn de viata .

 

ID : klaus_e89

Nick : kla

IP : 86.105.209.18

Adresa : Bucuresti / Militari

I

Prodigy_andrey29.11.2006 18:28

Ilie Cezar: faci si u k prodyge ala???

8O 8O 8O se scrie ProdigY :D;) God te cam intreci cine te crezi u aici ??:P :?: mai ai de crescut k sa comentezi u de altzi :P Si sa faci pe sefu !! si Ilie Se scrie ProdigY frate ;)

gabiloves30.11.2006 08:56

ma inscriu si eu...am id messenger gabiloves

jeandre30.11.2006 16:23

id: jeandre

vreau si eu sa ma joc, selectionati-ma pls

jeandre30.11.2006 16:26

pardon...id-ul de mess: ozzy_262003 si numele de inregistrare de pe site e "jeandre"...nu shtiu care va trebuie...sa fie aici amandoua

Doryz0r30.11.2006 19:23

use edit..

o sa trebuie doar id de mess ;)

i0nutz8301.12.2006 03:27

INSCRIERILE S-AU INCHEIAT. IN URMATOARELE ZILE (1-7 DECEMBRIE) VETI FI TESTATI DE USERI AUTORIZATI. REZULTATELE TESTARII VOR FI AFISATE VINERI, 8 DECEMBRIE.

«1234»