i0nutz83 Trimis: 27 11 2006 16:02 Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
@joker: Daca tu crezi ca ne jucam aici de-a posturile te inseli..
@ionutz: am spus k a postat din greseala de pe contu' meu...daca nu ma crezi k are cont, uita-te la asta raven_2007, vezi la ce data e facut
...kauta si in arhiva k sa vezi k mai dorit baiatu' sa se inscrie(si pare-mi-se k a fost testat de hurricane-iar eu nu am vrut sa il las si am aprins firewallu' k sa nu poata face host
..da acum m-a convins baiatu' si dak ia testele nu vad ce prb ar fi...) ..si dak tot nu te potzi convinge... il trimit sa va intalnitzi in orash...k doar stam ambii in tgv ![]()
