FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«1234»
i0nutz8324.11.2006 07:00

Am mai spus-o si o repet, ca sa nu fie suparari: prioritate la inscrieri vor avea userii mai vechi FcSteaua.Ro, useri care, dintr-un motiv sau altul, nu au prins locuri pana acum.

GOD24.11.2006 13:13

adika ei intra direct,au cum vom face,vom juca meciuri si vom primi note sau CUM??

Grenada25.11.2006 08:43
adika ei intra direct,au cum vom face,vom juca meciuri si vom primi note sau CUM??

Vrei note dute la scoala..:D

Vrei puncte Play Fuzbol :)

GOD25.11.2006 08:48

auzi nu ai ce sa faci,inchide CALCULATORU si dute la desene,p@

Grenada25.11.2006 08:53
auzi nu ai ce sa faci,inchide CALCULATORU si dute la desene,p@

Whatever steag2

alin_jeleu25.11.2006 09:29

uuuu... FIGHT :D

Prodigy_andrey25.11.2006 09:34
auzi nu ai ce sa faci,inchide CALCULATORU si dute la desene,p@

Whatever steag2

 

Vezi k nu ai voie sa citezi un mesaj exact anterior :P Cititzi regulamentu :wink:

ilica25.11.2006 19:49

id:ilie_cezar93

indeplinesc conditiile...cand incepe campionatul?

dumy3l26.11.2006 04:12

da' campionatul asta se joaca intre userii mai vechi sau userii mai buni k nu prea pricep yo???? X( cum adik userii mai vechi au prioritate???? park a fost vorba k se face o selectzie intre ashtia inscrishi si gata. adik sa se ia dupa valoare nu dupa alte criterii;) nu asa vi se pare cat de cat normal???

GOD26.11.2006 07:47

mie nu mi se pare normal ce zici tu,ei au mai fost inscrisi ,dar nu au fost aprobati deci au prioritate,bineinteles ca ii va testa si pe ei dar au un +.

i0nutz8326.11.2006 07:52

E simplu, nu trebuie sa creati o intreaga polemica pe chestia asta. Userii mai vechi FCSteaua vor avea prioritate la inscrieri in sensul ca, la acelasi calificativ primit pt conexiune, sa spunem, va fi preferat un user inscris in aprilie 2005 unuia inscris pe site in noiembrie 06.

Prodigy_andrey26.11.2006 11:34
id:ilie_cezar93

indeplinesc conditiile...cand incepe campionatul?

 

Prod!gY_@ndr3Y: ma cu ce echipa tzii ?

ilie_cezar93: Dinamo

Prod!gY_@ndr3Y: si vrei sa te inscrii la fifa pe fcsteaua ??

Ilie Cezar: nu k vreau....ma inscriu

Prod!gY_@ndr3Y: sunt primitzi numa stelistii

Prod!gY_@ndr3Y: tu esti caine

Prod!gY_@ndr3Y: n-ai voie

Prod!gY_@ndr3Y:

Ilie Cezar: nu zice niceieri in regulament

Prod!gY_@ndr3Y: ba zice

Spune-i tu Ion :P

GOD26.11.2006 12:17

pai la puturosi aia de caini,nu au minte pentru. campionate de fifa si vin caini la noi ca pisicile :twisted: :twisted:

Valius26.11.2006 12:19

Ionutz, as putea sa ma reinscriu si io plz id: valius_the_greatest si dupa cum stii intdeplinesc toate conditiile ;)

Thu[N]der26.11.2006 14:14

Id : Evil_radu69

 

Indeplinesc toate conditiile . Astept sa ma testati :oops:

nyku_myhay27.11.2006 02:40

id: johnny_negrutzu

indeplinesc toate conditiile, astept sa ma contactati si sper sa reusesc sa ma inscriu :roll:

i0nutz8327.11.2006 04:24

@gogo: Lasa-l sa spere..

FANATIK RED-BLUE27.11.2006 04:34

ID Mess: stelistul_1000

PS: Sper sa intru...

nyku_myhay27.11.2006 13:20
id: johnny_negrutzu  

indeplinesc toate conditiile, astept sa ma contactati si sper sa reusesc sa ma inscriu  

 

 

srry ionutz...e fratimiu...are si el cont da' s-a grabit si a postat de pe contu' meu(greseala a fost a mea (k eu am sunt logat permanent...)si el a intrat si a postat )...dilau'...sa vezi ce-i fac...

i0nutz8327.11.2006 14:02

@joker: Daca tu crezi ca ne jucam aici de-a posturile te inseli..

^Cody27.11.2006 14:56

Fratilor, care e treaba cu jocul asta, ca m-ati innebunit.. Conexiune buna, vreau sa joc si eu, sau macar vreau sa stiu care sunt regulile, macar pe viitor.. Ca vad ca va bateti pe locuri. Parerea mea e ca nu au ce cauta dinamovistii in joc. Astept raspuns pe prv.

fularsteaua2

GOD27.11.2006 15:33

auzi ce zici sa mai astepti un pic pana se termina Liga 2,si vei fi testat ,PUTINA RABDARE NU STRICA!! :idea:

Valius28.11.2006 05:02

ce se bate lumea pe locuri fata de in alte editii... nu cred ca o sa mai reintru in campionat eu inca sper si va asigur daca intru o sa joc toate meciurile la timp 8)

aresel28.11.2006 08:40

vreau si eu sa ma insccriu id: ares_micutz

El_nin0_T0rr3s28.11.2006 09:05
ce se bate lumea pe locuri fata de in alte editii... nu cred ca o sa mai reintru in campionat eu inca sper si va asigur daca intru o sa joc toate meciurile la timp  8)

 

spre deosebire de alte campionate asta e un pgl mai mic(sunt sigur k danutz putea face parte dintr-un team p'acolo la 06)..:P...lumea e f serioasa aici si asta e cel mai important...apropo...ioane cred k poti face Liga 2 - Seria I si Liga 2 - Seria II....faza e k ti-ar trebui un ajutor pe masura atunci...un Admin 2...:D...ti se pare interesanta ideea? :roll:

«1234»