FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«1234»
i0nutz8316.11.2006 17:34

ATENTIE!

 

Orice inscriere facuta pe un alt topic decat acesta NU VA FI LUATA IN CONSIDERARE !

Fifa_street16.11.2006 20:22

ID: FIFA_STREET07

 

Indeplinesc toate conditiile!

johnny0616.11.2006 20:28

@ionutz: nu ar trebui sa pui o conditie ca cei care vor sa participe trebuie sa fie fani-Steaua?? asa ca sa nu ne trezim cu nu stiu ce probleme...

Bogdan_STRG16.11.2006 21:10
@ionutz: nu ar trebui sa pui o conditie ca cei care vor sa participe trebuie sa fie fani-Steaua?? asa ca sa nu ne trezim cu nu stiu ce probleme...

 

Poti sa fii si fan Steaua ca tot risti sa nu intri in campionat ;)) . (din motive subiective bineinteles)

boxybaiatbun17.11.2006 03:19

VREAU SA JOC

[/img][/url]

stelist_infocat17.11.2006 05:29

id --> demo_copilu_teribil

 

Indeplinesc toate conditiile :wink: steaua_ro

biku00717.11.2006 15:01

id : biku_hackeru

astept testul. indeplinesc toate conditiile.

i0nutz8317.11.2006 16:03

@Bogdan_STRG: Inainte de a mai posta am rugamintea sa citesti URGENT regulamentul forumului. Vei afla ca nu se citeaza un mesaj imediat anterior.

masy198918.11.2006 11:03

vreau si eu sa ma inscriu , indeplinesc toate conditiile!!! id mess : masaro_20

criztyan200518.11.2006 15:32

Indeplinesc cerintele si vreu sa ma inscriu!

OM3GA19.11.2006 12:59

AS DORI SI EU SA MA INSCRIU INDEPLINESC TOATE CONDITILE VITEZA MEA LA INTERNET ESTE DE 1 MP/S

ID: omega5611

Sangerosalbastru19.11.2006 13:26

Indeplinesc toate conditiile , incepand de la banda de net ,, ip real am ,, deci pot da host ,, si sunt si fff serios , si as dori sa am placerea sa joc intr-un campionat organizat de un stelist sau stelisti ,, si sa fim numai stelisti in el .. MS MULT ID-MES gotofifa sau steaua86_06

 

editat de moderatori

Jo1n719.11.2006 13:29
VITEZA MEA LA INTERNET ESTE DE 1 MP/S

 

1 megapixel/s ?

:mrgreen: :lol:

_pitzi19.11.2006 17:57

id: stroevali

 

indeplinesc conditiile

i0nutz8319.11.2006 18:36

_pitzi: Ar fi trebuit sa stii ca cei care retrogradeaza nu au drept de inscriere in viit. editie a campionatului. E logic :)

claudiu alexandru19.11.2006 19:44

ID mess:claudiu_alex50,conexiune 128kbps,si celelalte le indeplinesc. :lol:

Grenada21.11.2006 19:03

As vrea sa ma inscriu si eu ..indeplinesc toate cerintele id : grenada20032003

 

_____________________________________________________My favorit game --->Fifa 07

_____________________________________________________My favorit football team ---> Steaua!!!

_____________________________________________________FORZA Steaua FORZA Steaua ALE ALE!! 8) [/img]

Bogdy_Fortza_St3aua22.11.2006 10:54

Salut as vrea sa ma inscriu si yo pentru concursul de Fifa 07 . :)Idul meu Bogd4n_h3nry va rog sa ma aprobatzi sunt un baiat serios. Si indeplinesc toate conditiile

StefanIanculescu22.11.2006 11:43

As dori si eu sa mai particip macar o data in acest campionat. Imi cer scuze fata de toti pentru ce am la inscrierile din campionatul precedent. Dorinta de a juca intr-un campionat puternic si serios asa cum este acesta a fost foarte mare, si de aceea am facut acel pacat :( . Inca o data va spun ca imi pare nespus de rau pentru ce am facut si l-as ruga pe ionutz83 daca vrea sa imi permita sa mai particip in acest campionat. :( Inca odata imi cer iertare.

scoaba22.11.2006 21:33

vreau sa joc si eu in campionat...id meu este scobbytzu...indeplinesc toate conditiile

i0nutz8323.11.2006 05:11

Deja avem 22 candidati.. Grabiti-va, mai aveti la dispozitie o saptamana sa va inscrieti !

 

Inscrierile se incheie pe 1 decembrie.

PoWeR23.11.2006 06:57

se lasa si cu Liga 3 :lol: ? .. sau doua serii in Liga 2 :lol:

i0nutz8323.11.2006 06:59

Nu va exista Liga III. Macar sa avem concurenti seriosi sa completam II-ul..

spookie23.11.2006 11:11

Indeplinesc toate conditiile . id: spookie_spk.

BlackForc323.11.2006 17:16

Indeplinesc toate conditile id:young_radu astept raspunsul vostru :!: :)

«1234»