FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«1234»
i0nutz8313.11.2006 09:42

Inscrieri AICI pentru noua editie a campionatului de fifa gazduit de FcSteaua.Ro

 

Cerinte obligatorii:

- conexiune buna (>128kbps)

- ip real (posibilitatea de a face host fara soft suplimentar)

- jocul curat, fara patch-uri, addon-uri, etc

- disponibilitate de timp (1 meci la 48 de ore)

- seriozitate

- prioritate vor avea userii FcSteaua.Ro vechi care doresc sa se inscrie

 

Toti cei care se vor inscrie pana la 1 decembrie vor fi testati de useri abilitati, urmand sa fie selectionati, in limita locurilor disponibile, cei care intrunesc cu brio conditiile de mai sus. Userii banati in trecut pe FcSteaua.Ro nu vor fi inscrisi la vreo viitoare editie a camp.

 

Sistemul de promovare - retrogradare poate suferi modificari. Locurile disponibile pentru editia urmatoare a campionatului vor fi anuntate luni, 20 noiembrie.

alin_jeleu13.11.2006 15:03

id: alin_jeleu

indeplinesc conditiile ... wanna play :D

GOD13.11.2006 16:40

id god_life00

conexiune super buna 1024kb/s UPC

 

Ip routabil

jocul curat, fara patch-uri, addon-uri, etc

disponibilitate de timp (1 meci la 48 de ore) seriozitate

ady_4steaua13.11.2006 19:51

pe god il stiu yo..e baiat bun.. am jucat cu el si joaca si bine si are si conexiune buna..cred ca are o sansa..dar depinde numai de el

Bogdan_STRG13.11.2006 21:37

Sper ca de data asta am sa ajung sa joc... 96 KB/s max...deci o conexiune buna. Ip real etc...indeplinesc toate conditiile.

 

id...b4you_bbogdan

yosteaua14.11.2006 07:27

indeplinesc toate coonditiile..si am mai participat la acesta marfa competitie!respect ionutz 83...id me ude mess e:yosteaua

Doryz0r14.11.2006 08:45

salut eu sunt prieten cu mihai1411,ma stie si danutz cand jucam cs pe plici :P

 

id : doryzd

 

indeplinesc toate conditiele ,problema e ca ipul meu e banat si nu stiu de ce ca nu am avut nici macar cont pana acum ,daca se poate uita ionut ce e cu el;am inteles ca ti-a dat Mihai ipul meu pe mess,daca poti sa verifici cine l-a luat,multumesc anticipat

 

 

ps:acum sunt la servici,ipul de acs nu merge,zice sa sunt banat

mariusz14.11.2006 10:23

id zmarius_88, conexiune buna, ip real, joc curat, disponibilitate de timp, seriozitate.

vreau sa fac si eu parte din aceasta competitie.

va multumesc.Forza Steaua!!!!!!!!!!!!

dumy3l14.11.2006 14:49

id: dumy_wazzy

ma bag si yo....stelist4ever

blindica14.11.2006 14:53

pe alin_jeleu si dumy_wazzy ii stiu, joaca fb fifa :?

mihai141114.11.2006 15:57

propun sa fie testata seriozitatea daca ii cunoaste orbu1ro,deoarece alt prieten "ca sa zic asa " de al lui s-a retras din cat tinem minte + multi prieteni = multe blaturi :lol: :lol: :lol:

Prodigy_andrey14.11.2006 16:02

= )) las k si tu esti padureanu :P

mihai141114.11.2006 16:06

doar cu tine sunt tata jean :lol: ,oricum eu sunt singur impotriva tuturor acum ,ca toti il vor campion pe danutz,in afara de tine si filip :P

blindica14.11.2006 16:09

Doamne omule, cand vroiam pace , iar incepi...sa vezi meci direct :wink: ORICUM JUCATORII SUNT TESTATI SI LA CAPITOLUL SERIOZITATE !! indiferent ca ma cunosc pe mine sau nu ! La Comisia de disciplina cu tine ! [ yo il consider prieten si pe filip si pe adinho si toti cei care ii mentionezi, chiar n-am nimic cu nimeni :lol: , LA COMISIE CU TINE !!

RobYnho14.11.2006 16:09
propun sa fie testata seriozitatea daca ii cunoaste orbu1ro,deoarece alt prieten "ca sa zic asa " de al lui s-a retras din cat tinem minte + multi prieteni = multe blaturi  :lol:  :lol:  :lol:

 

pentru aceste acuze va trebui sa aduci probe, daca nu ne intalnim la Comisie :twisted: :twisted:

mihai141114.11.2006 16:11

nu am dreptate?fara cearta!prietenul tau s-a retras,de ce am avea incredere in altii?daca ar fi toti ca mine,filip,Andrei Marius,adinho,maniacu,campionatul ar fi deja terminat

RobYnho14.11.2006 16:14

hai sa lasam acest topic pentru inscrieri :roll:

GOD14.11.2006 16:30

frate aici sa fac inscrieri nu certuri

i0nutz8314.11.2006 17:11

Daca nu incetati discutiile e posibil sa parasiti forumul pentru o buna bucata de vreme. Stim ce avem de facut, si, pentru prima data de cand se fac inscrieri, va prima varsta si seriozitatea concurentilor.

dumy3l14.11.2006 20:31

c-i atata panarama mah...testatzi-ma si gata. care e probl???? va asigur yo k o sa ma tzin bine acolo sus (locurile 1-6);) cat despre seriozitate...cand e ceva legat d fifa nu-mi bat joke

i0nutz8315.11.2006 08:32

@dumy3l: Confunzi mIRC-ul cu forumul suporterilor Stelei. Continuand asa, nici nu va mai fi nevoie de testare. Incercati sa nu mai postati pe thread-ul asta. Sa lasam oamenii sa se inscrie..

l1o_l1am315.11.2006 17:37

sunt un vechi user pe acest site...am fost primul si randul trecut la i***@*** le indeplinesc...astept raspuns cand se fac selectiile

Blink16.11.2006 13:08

id: bradutz_mihai

 

indeplinesc toate conditiile...hai sa jucam 8)

™alexinho™16.11.2006 17:00

indeplinesc conditiile...i wanna play...

id mess: alex_weas

dragutzu8916.11.2006 17:28

sorry de greseala de adineauri... :D

ashea... id : dragutzu_89

indeplinesc toate conditile si am pofta de joc

( data trecuta am luat 9 :D )

bafta

«1234»