Mai bine sa ramanem cu picioarele pe pamant, si sa asteptam campania de achizatii. Sa vedem cine ramane si cine pleaca, desi s-au vehiculat destule nume in ambele directii. De transferurile din iarna si de pregatirea fizica pe care o vor efectua baietii va depinde intreg returul, si sper ca cei din conducere sa aiba un plan bine pus la punct.
Trebuie sa avem continuitate in Europa, iar in plan intern sa castigam fiecare meci, indiferent de ce rezultat obtin adversarii. Asta e cheia succesului.
Ramane de vazut daca acest Olaroiu va putea face fata rigorilor din Ghencea.
Personal ii urez succes.
