FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mai are Steaua sanse sa se claseze la final pe locul 2 ?

«12345»
cristian01422.11.2006 18:18

Mai bine sa ramanem cu picioarele pe pamant, si sa asteptam campania de achizatii. Sa vedem cine ramane si cine pleaca, desi s-au vehiculat destule nume in ambele directii. De transferurile din iarna si de pregatirea fizica pe care o vor efectua baietii va depinde intreg returul, si sper ca cei din conducere sa aiba un plan bine pus la punct.

Trebuie sa avem continuitate in Europa, iar in plan intern sa castigam fiecare meci, indiferent de ce rezultat obtin adversarii. Asta e cheia succesului.

Ramane de vazut daca acest Olaroiu va putea face fata rigorilor din Ghencea.

Personal ii urez succes.

Cristiano_Ronaldo_723.11.2006 12:09

Bineinteles ca mai avem sanse, mai ales ca in retur jucam cu cainii in Ghencea si ei mai au deplasari la Timisoara si in giulesti. spre24 steag2

gabriela25.11.2006 18:42

Campionatul nu s-a incheiat, suntem abia la jumatate si desigur ca Steaua mai are sanse sa-l castige. Atata timp cat exista sanse teoretice, exista si cele practice. Totusi, nu-i inteleg pe jucatorii care spun ca e imposibil sa mai luam titlul. Daca si ei gandesc astfel, atunci e normal ca nu o sa castigam, pentru ca ei nu vor mai avea motivatia necesara pentru a lupta. Iar cand nu lupti, nu poti sa castigi.

Mai sunt destule etape si trebuie sa inceapa perioada proasta si pentru Dinamo, nu pot avea numai zile bune.

FORZA Steaua! spre24

Lavy_*_26.11.2006 04:05

E foarte frumos sa visezi insa trebuie sa avem grija cum ne trezim...daca ne trezim cu fata la cearsaf e de rau.. :roll:

Sanse sunt mereu, asa ca nu trebuie sa ne multumim cu locul doi,trebuie sa luptam pentru cei mai bun.

^Cody26.11.2006 04:43

Pai cred ca jucatorii sunt putin obositi, ..sa zicem.. ca au luptat pe trei fronturi - vine vacanta, se odihnesc putin, mai luam cativa jucatori apoi in iarna, Radoi de acomodeaza din nou cu jocul echipei, si.. sa speram ca si paroasele mai fac egaluri, cel putin, si mai este si meciul direct acasa, unde nu concep altceva decat 3 puncte... eh se poate spune ca avem sanse la titlu, nu?

steagsimplu

biku00726.11.2006 06:04

Sanse sunt ... dar trebuie sa le fructificam ... daca patrupedele mai fac pasi gresiti , iar noi facem tot pasi gresiti, degeaba se impiedica Dinamo de Urziceni, daca noi facem egal la piatra neamt... ar fi pacat ca Dinamo sa se califice direct in grupele UCL tinand cont de faptul ca ei au fost eliminati din faza grupelor in Cupa UEFA editia trecuta , iar Steaua are 3 primaveri europene consecutive ... Forzza Steaua steaua_ro

FANATIK RED-BLUE26.11.2006 07:22

Eu cred ca vom termina campionatul pe 2, dupa Dinamo! Insa nu este nici o tragedie deoarece vom ajunge de pe 2 in UCL! :arrow:

horse3726.11.2006 07:43

sanse ar fi daca am juca fotbal. pt ca in ultimul timp nu prea am facut-o. ce treaba avem noi cu Dinamo? daca am fi batut la piatra-neamt si tg-Jiu, oare cum arata clasamentul!? s-o tot dam p'aia cu javrele ajutate de arbitrii...eu zic ca, s-a cam expirat. avem si noi meciuri in care am primit lovituri de la 11m care poate la polo dar nu si la fotbal iar la pitesti Goian a comis-o si balas (daca nu gresesc) s-a facut ca nu vede.

titlul de campioni poate ajunge din nou la noi doar daca vom reincepe sa jucam fotbal dar sub bagheta unui alt antrenor si mijlocasi cu dribling in viteza si disponibilitate la efort.

ultras steaua26.11.2006 07:56

sanse sunt ... acest lucru depinde de forma ros-albastrilor in retur

MadFroG26.11.2006 09:04

Jocurile sunt deja facute.Nu ne ramane decat sa visam la un parcurs lung in UEFA si la campionatul de anul viitor ..locul 2 ar fi extraordinar pentru noi

horse3726.11.2006 13:05

tocmai s-a incheiat meciul javrelor cu Ceahlaul. de ce au castigat ei (adica javrele) iar noi am avut noroc cu Cernea!? jucand asa nu avem sanse nici la locul doi. sa nu ziceti ca nu v am spus!

Alessandro26.11.2006 13:07

Dinamo a jucat slab azi...dar parca sunt cu o idee peste noi ca joc!Pacat ca nu suntem in forma,Dinamo nu este cine stie ce...

cezara stelista26.11.2006 13:10

Steaua MAI ARE SANSE. spre24 steag2 forzateaua steagcruce2

Bogdan4Steaua26.11.2006 13:49

Sansele se micsoreaza. Ca sa iesim campioni, trebuie sa ii batem in meciul direct la 2 goluri diferenta si inainte de ultimele trei etape sa fim cel putin la egalitate de puncte cu ei.

CosminStelist26.11.2006 13:51

io zis ca mai are snse Steaua sa castige titlu.Doar daca castiga urmatoarele 4 meciuri. :lol:

 

Nu mai posta acelasi lucru de 3 ori. Daca vrei sa adaugi ceva unui post anterior foloseste butonul edit. Moderatorii

GOD26.11.2006 14:13

ia sigur titlu si javrele ies pe 3

CosminStelist26.11.2006 14:46

zic ca ies javrele pe 2 si rapidu pe 3

GOD26.11.2006 14:51

cum au castiga 15meciuri pot pierde 15 meciuri ,;

Cristiano_Ronaldo_726.11.2006 19:14

@GOD

 

Fii serios! :) Cred ca ar permite borcica sa piarda Dinamo 15 meciuri? la ce manevre se fac in campionatul nostru, si in sezonul asta in mod deosebit, asa ceva e imposibil.

Adi Tanas27.11.2006 08:04

Dupa ce am vazut meciul patrupedelor cu cei de la Ceahlaul cred ca nu mai avem sanse la primul loc.

Cum e cu putinta ca echipe ca Otelul,Gloria,Ceahlaul,

Iasiul,Vaslui s.a.,cind joaca cu noi isi dau viata pe teren iar cind joaca cu javre parca sunt legati de picioare cu lanturi de $.

Cum sa mai ai sanse la titlu

Sexystelista27.11.2006 10:56

Jucand asa cum jucam acum slabe sanse, dar noi avem datoria sa speram iar jucatorii au datoria sa incerce...

Ovidiu_IASHI_Steaua27.11.2006 13:53

Orice stelist e campion....iar orice campion crede pana in ultimul moment...EU CRED...CRED pt ca iubesc Steaua...sanse mai mari sau mai mici...eu am incredere ca Steaua ne va face sa iesim in vara in strada pt a sarbatori un nou titlu...

:D

BB442196628.11.2006 06:48

Bineinteles ca Steaua va castiga campionatul.La ce jucatori avem e firesc ca vom castiga, mai ales daca revine si Victoras.Nu a fost suficienta lectia de fotbal data celor de la Real.FORZA Steaua!!!!

I HATE RED DOG!!!!!!!! fular-campionii

OannA_StelistA_LOVE_Radoi29.11.2006 11:47

Avem sanse ... dar asta constituie multa munca si cat mai putine meciuri pierdute in retur .... avem incredere in voi ca ne puteti face fericiti. Forza Steaua

c.ronaldo1707.12.2006 16:08

nush dc... dar presimt ca o sa luam titlul 24 in ultima etapa :wink:

«12345»