FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mai are Steaua sanse sa se claseze la final pe locul 2 ?

«1345»
***alex***24.02.2007 21:23

L-ai vazut pe Croitoru in actiune ca sa stii ce poate si daca e transfer de marca sau eroare manageriala?

Yoyoyoi24.02.2007 21:58

Daca ar fi fost transfer de marca, ar fi costat peste 1,5 mil de euro si n-ar fi venit de la mama dracului de la Vaslui.

M-am saturat sa tot crestem jucatori, sa asteptam sa castige experienta si apoi cand a prins valoarea contur in ei sa plece pe sume fabuloase. :evil:

***alex***25.02.2007 14:23

Nu trebuie sa dai 1,5 milioane de euro pe un jucator ca sa fie transfer de marca. Gandeste-te cand a venit Radoi, s-a platit atata pe el? Alt exemplu ar fi Griffiths. S-a dat 1 milion pe el si a fost teapa anului.

SSK25.02.2007 14:51

Daca Dinamo invinge maine (acasa, pe Jiul...), atunci sansele noastre la titlu devin mai degraba teoretice.

milenko25.02.2007 15:18

Sa fim realisti,sanse sunt cam putine pt primul loc. Cu UTA am pierdut deja 2 puncte.In nici un caz nu trebuie sa pierdem locul 2!!!

MadFroG25.02.2007 17:10

Mai sunt sanse. Baietii o sa lupte pana la capat si chiar daca in ultima etapa o sa fim la 30 de puncte de Dinamo , nu-i nimic .. trebuie sa credem in miracole. Gigi te iubim :P

strezahuzum25.02.2007 17:29

Nici o grija baieti. Are nea Oli o tactica ultrasecreta la indemana (asa de secreta incat nici el nu stie de ea) cu ajutorul careia vom castiga titlul. Sunt sigur ! :lol: :lol: .

 

Vom face apel la FRF si pentru toate rezultatele de 0-0 vom primi de fapt 6 puncte. Iar echipa adversa va pierde meciul cu 5-0.

silviandsi26.02.2007 23:16

POATE SA FACA SI MAMA APELULUI , NU VEDETI CA NU JOACA NIMIC , PARCA AU FOST VRAJITI DE LA MECIUL CU Dinamo Kiev DIN DEPLASARE CAND AU CASTIGAT CU 4-1 .

PARCA NU MAI E ACEIASI ECHIPA , NU SE LEAGA NIMIC SI PE DEASUPRA MAI AU SI GHINION DE CATE UN ARBITRU DE POMINA !!!!!

PACAT CA NOI SUPORTERII SUFERIM CEL MAI MULT !

 

Nu mai folosi Caps Lock. Ultimul avertisment. Moderatorii

axl2327.02.2007 09:05

schimbati va rog sondajul de mai sus, nu mai e cazul sa parem penibili. rulati-l din nou, sa votam din nou.

Bogdan4Steaua27.02.2007 12:18

Am resetat poll-ul. :wink:

axl2327.02.2007 12:51

uauauiua, iata ca adevarul iese la iveala:

da - 0%

nu - 100%

:wink:

Kristy_Cj27.02.2007 13:19

Cu jocul pe care il face acuma 1%,nu are nici o perspectiva,destul de sec si previzibil,avem nevoie de Dica sau de un coordonator de joc,un numar 10,si mai multi care sa stie cu mingea...Nu stiu ce naiba cauta Ovidiu Petre si Gigel Coman,Saban in echipa,in lot???

n3olitik28.02.2007 19:39

La 15 puncte mai avem sanse la titlu? vise, vise, vise. Si nu m-ar ingrijora lucru asta daca jocul Stelei ar mmerge perfect. Dar nu merge.... nu ati vazut meciul cu UTA? a fost dezastru! Stilul lui Oli, nu?

costinsteaua10.03.2007 17:09

Sanse la titlu?As vrea eu :cry: Steaua nu mai are sanse la titlu din pacate pentru ca Dinamo...sa spunem doar ca are prea multe puncte ca sa fie azunsa din urma.

Virgil15.03.2007 08:17

Locul 2 înca nu e jucat.Pentru noi raspunsul la întrebarea din titlul acestui articol,va veni cu siguranta dupa jocurile cu Arges,Rapid,Dinamo si CFR.Conditia e sa câstigam tot.Mai sunt 12 etape.Vom reusi un tur de forta,tinând cont de faptul ca Elton va începe sa joace si Steaua va aduce un psiholog la echipa ?

forever_STEAUA15.03.2007 09:22

Un lucru e sigur : daca pierdem cu milogii, adio locul 2...

Datorita ultimelor rezultate obtinute de Steaua, viceversa nu e neparat valabila...

c.ronaldo1715.03.2007 19:29

Da, dar tare mi-e frica mai degraba de meciul cu CFR decat cu Raped.

elena_stelista19.03.2007 13:57

Pai normal ca are sanse doar vorbim de FC Steaua Bucuresti...poate o sa putem spera si la titlu, oricum am incredere in steaua4ever :P

forever_STEAUA19.03.2007 14:18

@elena_stelista

 

E vorba de Steaua Bucuresti...

 

 

Te rog frumos, arata-ne ca poti scrie si corect... Totusi nu suntem pe mirc...

Bogdan4Steaua19.03.2007 16:48

S-a remediat problema exprimarii. A primit un ultim avertisment. Daca nu respecta limba romana va primi ban temporar.

axl2319.03.2007 17:19

lasati-o, mai, nu vedeti ca e din bucuresty?

:D

 

 

leitar edit:

alo, fata, elena_stelista, nu schimbi numele locatiei cum vrei tu ca nu-mi mai iese post-u'!

Alessandro19.03.2007 17:39

Totul depinde de meciurile cu Rapid si Dinamo!Daca vom scoate 4 puncte minim,sunt sigur ca ne vom clasa la finalul campionatului pe locul 2,care ne asigura prezenta in turul 3 al Champions League!

stelistu6820.03.2007 12:44

eu cred ca mai are sanse. steagsimplu sa vedem si meciul Steaua-rapid pe care sigur il castigam..si Steaua-Dinamo care sa speram ca facem macar un egal sigur o sa fim pe locul 2!! fularultrasfularsteaua2

Wally20.03.2007 19:58

Nici nu concep sa nu batem cainii...si cel mai mult mi-as dori sa-i batem in minutul 94 :P

«1345»