FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid - Steaua 1 - 0 (0 - 0)

«123456»
uZy | @nDr3i31.10.2006 03:53

as vrea sa batem dar nu prea cred ca vom bate:|

_yang31.10.2006 07:50
Borcea va fi prezent la meci...

 

O rugaminte pentru stelistii care merg la meci! Va rog eu: daca il vedeti sa-i spune-ti niste vorbe dulci si daca va fi in fata unora nu ezitati sa-l executati!

 

Ar fi interesant sa rasune "Santiago Bernabeu" de laude la adresa lui... :)

MadFroG31.10.2006 09:26
as vrea sa batem dar nu prea cred ca vom bate:|

Suporterii sunt sceptici,fotbalistii sunt resemnati deja ...oare cate goluri vom primi ? :roll:

_yang31.10.2006 10:51

@MadFroG

 

Asta e mentalitatea falimentara romaneasca... Poate Oli nu e resemnat si face o minune...

sareinoki31.10.2006 13:19

Ar fi bine totusi sa l bage pe Carlos titular....suntem cat de cat mai in siguranta :roll:

Prodigy_andrey31.10.2006 14:04

Mai e o zii !! Sper sa invingem :D dar si un egal ar fii execelent :D Insa sansele sunt cam mici :(

STARforce31.10.2006 15:20

Deja am intrat in spasme,nu mai am rabdare poate Dumnezeu ne va zambi si facem un egal.....FORzA Steaua

Tweety11_0731.10.2006 16:03

eu sunt optimista (foarte optimista)...am incredere in ei si cred ca o sa ne faca o mare surpriza si anume ii vom bate...nu pot sa dau un scor..dar o presimtire (de obicei simt ceva inainte de fiecare meci)iar acum simt ca putem sa-i batem..macar sa ne spalam rusinea..ei nu sunt invicibili iar noi nu suntem chiar ultima echipa...repet am incredere in ei si de data asta cred ca o sa fie bine... fular-campionii steagcruce2

sunt o stelista convinsa...si sunt alaturi de ei si la bine si la greu...FOOORRRRZZZAAA SSSTTTEEEAAAUUAAAA....

steaua_731.10.2006 19:18

vom bate o sa avem un public fenomenal , extraordinar tn2_394989112_neaga-3.JPG

bogdan-stelistul31.10.2006 20:09
Te contrazic...am fost de cateva ori pe Nou Camp!Nimic nu se compara cu acel stadion! :wink: Ma rog,nu zic ca stadionul lui Real nu e frumos,Doamne fereste...

 

Eu nu am fost nici o data pe nici unu dintre ele dar din contrariu...camp nou este foarte mare dar asta nu inseamna ca este mai frumos decat bernabeu...ba de fapt santiago bernabeu este mult mai frumos decat camp nou si o recunsc mai fiind fan si al barcelonei si urand realul :lol: pentru ca joaca cu Steaua :) si nu inteleg ce are capm nou de e mai fromos...nici nu prea imi pasa ca sa fiu sincer... dar de abia m-am inregistrat si nu prea am ce scrie :lol:

catalina patty31.10.2006 20:11

sper totusi sa facem un egal...

macar atat ar fi bine...

si despre portar l-as vrea titular p Carlos... ca totusi .. dak in mecu trecut am primit 4 goluri cu Carlos in poarta.. cu Cernea sigur primeam vro 5 sau mai multe :lol:

so...as vrea un 11 care sa arate cam asa...

Carlos

Nesu Goian Ghionea P.Marin

Banel Lovin Paraschiv Oprita

Dica V.Badea

bogdan-stelistul31.10.2006 20:30
Ar fi bine totusi sa l bage pe Carlos titular....suntem cat de cat mai in siguranta :roll:

 

nici gand! intradevar Carlos este mai bun ca Cernea dar face prea multe gefe si acum mai are si moralul scazut.poate ne trezim cu un auto-gol din partea lui :lol:

cisco31.10.2006 20:35

Cernea e bun si el ..avem incredere in el :roll:

I.N.Money31.10.2006 21:30

Ori ce ar fi maine seara,sa nu uitam ca numai Steaua putea sa ne duca sa jucam un meci pe cel mai important stadion al lumii,impotriva celei mai galonate echipe din istorie.

Cand altii se lupta in mizerie,noi jucam in cea mai importanta competitie a lumii,iar de acest lucru trebuie sa fim mandri.

Din acest moment nu mai avem de ce sa ne fie frica,sper sa vad o rautate in joc din partea noastra,pentru ca din spate 20.000 de suflete ii vor sustine ,chiar la Real in templu.

Forza Steaua si sa speram ca vom fi fericiti maine seara.

DTP-Ludacris31.10.2006 23:52

Cu siguranta dak juca si Mirel cu Vasilica mijlocul nostru era mult mai bun ,oricum o sa se termine 0-0 :twisted: .cLaR ?

 

Forza Steaua !!!!!!!!!

uZy | @nDr3i01.11.2006 05:55
as vrea sa batem dar nu prea cred ca vom bate:|

Suporterii sunt sceptici,fotbalistii sunt resemnati deja ...oare cate goluri vom primi ? :roll:

 

orice e posibil :D....poate poate facem un egal sau ii batem ca au o zi proasta galacticii :)

sorin_77701.11.2006 07:04

Sa ne iasa noua totul si lor nimic si numai asa putem spera la un rezultat bun, desi ma indoiesc... Cat as fi eu de suporter patimas dar acumn sunt cat se poate de realist. Nici Barca nu a reusit macar un egal pe Santiago Bernabeu...

Sc0rp1on01.11.2006 07:15

In speranta de a nu va face sa radetzi prea rau o sa imi dau o parere.....

 

Steaua va face mult mai multe puncte in deplasari...Speriatzi-va de ce va fi in seara asta

ZZenga01.11.2006 07:57

Am citit pe www.sportulromanesc.ro ca Dinamo le-a dat bani alora de la Poli Iasi pentru egalul cu noi. A recunoscut un jucator de-al lor, ceea ce inseamna ca, potrivit regulamentelor, Dinamo ar trebui sa fie depunctata pentru ca a dat bani la adversare

 

Despre acest subiect se discuta in alta parte. Moderatorii

xgmarsx01.11.2006 09:03

Baieti, spuneti-mi va rog un site pe care as pot sa sa privesc in direct meciul. :?:

Singur eu sunt din Moldova, Chisinau si la noi un singur program transleaza Liga: Moldova 1, iar astazi din pacate o sa transleze meciul dintre Arsenal-CSKA. :evil:

Va rog spuneti-mi vreun site. Astept Raspuns.

Steaua toata Moldova tine cu voi.

pytycrys01.11.2006 10:36

Daca joaca ca data trecuta ne-o luam .... Data trecuta au intrat pe teren gandindu-se ca joaca cu Real Madrid , cu niste galactiti , nu cu o echipa de fotbal.......Daca facem asa si diseara....ne-o luam.Tre` sa fie Carlos , Dica , Badea si Bostina in forma si ii batem . Nu trebuie sa ne fie frica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!P

u

tem sa ii batem . In cupa au facut egal cu o echipa de Divizia C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fular-campioniifularultras steagcruce2 [/b]

pytycrys01.11.2006 10:50

-------------------------Carlos----------------------

Nesu(Ca va juca)--Goian----Ghionea--------Petre Marin

 

 

 

 

---------------Nicolita---------Paraschiv------------

 

 

-----------------------Bostina-----------------------

 

-----------------------Dica--------------------------

 

----------------Badea-----------Thereau--------------

 

 

Ar fi cea mai buna echipa , una ofensiva , cu perspectiva , si una sigura pe ea nu ca Saban , Ovidiu Petre , etc. fular-campioniifularultras steagcruce2

Bogdan4Steaua01.11.2006 11:20

Eu as incepe cu alta formula:

 

 

----------Carlos(Cernea)

 

--P. Marin - Goian - Ghionea - Nesu

 

--Nicolita - Paraschiv - Ov. Petre - Bostina

 

-------Dica

 

------------------Thereau

 

Schimbari: Oprita <-> Bostina, Badea <-> Thereau, Lovin <-> Ov. Petre

Casillas01.11.2006 11:20

Tot ce vreau e ca Steaua sa joace dezinvolt si sa nu intre cu teama.. asa nu va iesi cu siguranta acelasi rezultat ca la Bucuresti

Sc0rp1on01.11.2006 11:20

Am pus 20 de mil. pe victoria Stelei.

Gol pentru echipa favorita...senzatie de neuitat, bilet la pariloto...master...... :lol: :lol: :lol: :lol:

110% Stelist.

Din pacate din tur pe acelasi meci am facut bani frumosi am jukat la pauza final :idea: :!:

Ma stiu toti prieteni drept oracol vb dupa meci :P:P:P:P:P

«123456»