15.02.2005 01:05
Da, cand vor muri ceilalti.![]()
Vei vedea ca, in momentul de fata, e mai bun decat totata echipa voastra, mai putin Fl. Petre. Sunt sigur ca si Andone l-a vrut pe Nicolita, dar conducerea nu-l vanduse inca pe Danciu, iar FC. Arges & Gloria cam epuizasera bugetul de transferuri
...
Iar unii din jucatorii vostrii ar juca mai bine morti decat vii. Macabru dar adevarat !!!
