FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bursa transferurilor

«1234»
Motanu D15.02.2005 01:05
Da, cand vor muri ceilalti. :P

 

Vei vedea ca, in momentul de fata, e mai bun decat totata echipa voastra, mai putin Fl. Petre. Sunt sigur ca si Andone l-a vrut pe Nicolita, dar conducerea nu-l vanduse inca pe Danciu, iar FC. Arges & Gloria cam epuizasera bugetul de transferuri :P ...

Iar unii din jucatorii vostrii ar juca mai bine morti decat vii. Macabru dar adevarat !!!

«1234»