Hai MM, zi ceva!
O,MM!?Frumoasa comparatie,n-am ce zice! :wink: Ei,nu mi-ar strica sa fiu pe postul lui.Atunci sa vezi ce transferuri as face,ce sponsori de milioane de dolari as aduce si cum ar fi tribunele de pline.Iar jucatorii ar juca pe sârma.

Ar mânca fotbal pe pâine.Cu presa as avea niste relatii fantastice.As suplimenta numarul locurilor în TFR la 60.000,iar pentru 90% din ele,adica 54.000,s-ar solicita abonamente chiar de la terminarea campionatului,pentru campionatul urmator.As acoperi complet stadionul,as aduce cea mai tare tabela de scor,as rezilia contractul cu Jandarmeria si as însarcina cu atributii de ordine oameni din galeria Stelei,pe care i-as roti la fiecare meci.
Dar ce nu as face?
As schimba gazonul.As aduce specialisti din Anglia sa faca unul brici.
Si nu în ultimul rând as încerca sa-l transfer pe Alin Stoica la noi!Nu neaparat pentru a-ti demonstra ca totusi între VS si MM exista diferente...
Pe Ciobanul l-as face sef de galerie si din când în când l-as mai suplini si eu.
As fi capabil sa opresc scandarea refrenelor obscene.Le-as înlocui cu versete din Biblie.In felul acesta as creste si în ochii lui GB(Ciobanul nu Gavrila Balint).
Site-ul suporterilor fcsteaua.ro ar deveni site oficial.George si Greco ar fi oamenii mei de încredere.Ar vedea meciurile din loja,alaturi de mine.
Le-as desfiinta pe Dinamo si Rapid.Nu,nu în scripte ci pe dreptunghiul verde.Din 7,8-0 nu le-as scoate.Liga ne-ar sta la picioare,Federatia ar fi umila noastra colaboratoare.In sensul ca echipa nationala ar fi compusa numai din jucatori de la Steaua.Doamne,câte as mai face...
Atâta doar ca nu sunt MM si nici macar nu am functia lui.
Va dati seama cât de mult pierde Steaua? :cry:
_________
Dinamo spune tu,cine este lideru'!/George altadata sa nu ma mai provoci 
Apropo:Rapid spune tu,pe ce loc mai esti acu'?