haideti sa fim cu totii sambata pe stadion...sa incurajam echipa pentru ca are nevoie pentru meciul cu Lyon.Sa fim alaturi de ea si sa stie toata lumea ca suporterii Stelei tin cu aceasta echipa din iubirea lor pt culori.Sa facem atmosfera chiar daca jucam cu Gloria.Sa cantam tot meciul.Sa strigam impotriva celor care ne fura...celor care vor raul Stelei si inclusiv al nostru,al suporterilor.Sa fim stelisti cu totii,de la mic la mare rosu-albastru.Forza Steaua...vom fi alaturi de tine si la bine si la rau...daca nationala nu ne mai scoate la universitate,se pare ca ai ramas singura capabila sa ne faca aceasta bucurie!!!
HAIDETI CU TOTII SA VADA TOATA TARA CATI SUPORTERI ARE DE FAPT Steaua SI CARE ESTE CEA MAI IUBITA ECHIPA DIN Romania!!!
Ne vedem cu totii pe stadion.
Ps: mama de iubesc dar mai mult iubesc Steaua !!!
