Asta o sa fie un meci extrem de greu. Nu avem voie sa gresim in nici un fel si trebuie sa fructificam sansele cum am facut-o cu Dynamo Kyiv nu cum am facut-o cu Rapid :roll:
Asta o sa fie un meci extrem de greu. Nu avem voie sa gresim in nici un fel si trebuie sa fructificam sansele cum am facut-o cu Dynamo Kyiv nu cum am facut-o cu Rapid :roll:
Doamne ajuta sa bata Steaua!Ar fi cel mai frumos vis de pe pamant.Si cu un egal putem scapa bine.Daca obtinem puncte cu Lyon si cu Real,putem spera la primavara europeana.Forza Steaua!! steag1 steag2 dica10 steaua_ro fularsteau2 steagsahmic steagro
steagcruce2 ![]()
![]()
va pun la dispozitie kateva linkuri unde puteti vedea ce fel de suporteri o sa vina p Ghenkea la meliu k Lyon
www.lugdu1993.com
www.hexagones.org
www.bg87.com
sunt brigazi de la virage sud si nord de la OL...pt cei pasionati recomand filmul de la Lyon - Le Mans pe care il pot vedea la adresa: http://www.lugdu1993.com/fr/index.php?page=20052006
:twisted: :twisted:
e klar ca va fi un meci teribil de greu, se stie ca Lyon e cea mai in forma echipa din europa, eu sper ca prin spiritul Stelei pe care l'am demonstrat si la Kiev sa castigam in fata acestui colos !
De azi, bilete pentru meciul cu Lyon
Steaua va pune astãzi în vînzare bilete doar pentru partida cu Lyon, care se va disputa marti searã, de la ora 21:45, în etapa a doua a grupei E a Ligii Campionilor. Casele de tichete de la stadionul "Steaua" vor fi deschise între orele 12:00 și 18:00 si nici o persoanã nu va putea cumpãra mai mult de douã bilete. Conducerea din Ghencea nu a anuntat ieri si cîte bilete va scoate pe piatã si nici dacã vor exista tichete disponibile în toate zonele stadionului. Bilete se vor vinde pînã luni.
Loc în stadion Preț
Peluze 50 RON
Tribuna a II-a 100 RON
Tribuna I 150 RON
Tribuna 0 300 RON
Fotolii 400 RON
daca jucam iar cu Bostina( si se pare ca nu avem de ales, accidentarea lui para este mai grava decat se credea)nu avem nici o sansa :cry: mai ales daca nu se amana meciul cu gloria
eu zic un egal sau un 1-0 pt noi ![]()
...poate protestam si noi la mekiu k OL impotriva abuzurilor jandarmilor...
LIBERTA PER GLI ULTRAS :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Poate ar fi mai bine sa nu se prezinte pe stadion jandarmii ca cine stie ce vor pati...
Aici este sansa de a demonstra adevarata valoare!! :wink:
Asteptarile sunt foarte mari....asa ca Steaua lupta pt noi!!!!![]()
cineva stie daca PROint transmite live??
meci greu , un egal ar fi de vis.
sper sa batem , dar ma multumesc si cu egal.
sa nu uitati ca si la meci egal , Steaua ramane pe primul loc in grupa!
important e sa nu pierdem jucatori in meciul cu Gloria Bistrita, eventual sa castigam meciul.
Batem Lyon-ul si dupa aia ne intoarcem in mINZERIA dE Liga 1
...Sper sa fie plin Stadionul Ghencea ca sa le aratam la Francezi cine este Steaua Bucuresti.
LIBERTATE PENTRU SUPORTERI
spre24 steag2
Sper sa aveti dreptate si Steaua sa castige cu Lyon. Totusi ei sunt o forta si va fi FOARTE FOARTE greu. O sa le tin pumnii. Pe mine ma ingrijoreaza faptul ca in ultimele partide, exceptie cea cu Dinamo Kiev, Steaua a jucat destul de prost. Sper sa-si revina si SA JOACE CA LA Kiev
Cu Rapid si cu Dinamo a fost prea mare nervozitatea la stelisti. Aveau si de ce, dar au facut tocmai jocul dusmanilor. Trebuie sa se calmeze baietii si sa lupte cum stiu ei mai bine, k in meciul cu Lyon pot demonstra adevarata valoare a Stelei. va fi f. f. greu, dar si un egal ar fi de vis.
Forza Steaua!
Batem Lyon-ul si dupa aia ne intoarcem in mINZERIA dE Liga 1...Sper sa fie plin Stadionul Ghencea ca sa le aratam la Francezi cine este Steaua Bucuresti
normal k o sa fie plin...mai mult o sa vada si JAK SIRAC si printu d monaco ce galerie are Steaua.....auzi si u dk o sa fie plin
AMR 4 ZILE PANA NE INTOARCEM AKS :!: :!:
lyonu` e o echipa buna, dar cred ca daca comparam bugetele celor 2 echipe si vedem ca lyonu` are buget net superior Stelei echipele jucand in aceeashi computitie constatam ca Steaua e mai buna!!!
am un bilet in plus la meciul cu Lyon
0747.16.16.88
Un egal cu astia ar fi excelent :? .Dar .. sa fim sinceri ,nu prea avem sanse ,au umilit Realul . . .
Francezii au declarat ca dupa meciul de la Bucuresti se vor instala pe primul loc in grupa si acolo vor ramane pana la sfarsit.
Sunt sigur ca meciul asta nu se va termina niciodata X. Tinand cont de valoarea celor 2 echipe, eu cred ca ori ne bat fara drept de apel, ori si-o iau cum nu si-au mai luat-o de mult timp prin Europa.
Va fi mai mult ca sigur un meci soc, ori pt ei, ori pt noi, asa ca eu zic sa nu mire pe nimeni daca se va termina 3-0 sau 4-1 pt Steaua !
Sa stiti ca Juninho nu transforma toate loviturile libere, mai trage si pe langa sau peste poarta.
Si sa fiti siguri ca, orice ar declara ei asa, de complezenta, tot la pret de matineu ne iau, nu pot avea aceeasi concentrare ca la un meci cu Real sau Barcelona, de exemplu...
Asa ca, zic eu, s-ar putea ca marti seara Europa sa ramana interzisa de ce au patit francezii la Bucuresti.
URA SI-N OPTIMI !
Asa ca, zic eu, s-ar putea ca marti seara Europa sa ramana interzisa de ce au patit francezii la Bucuresti.
URA SI-N OPTIMI !
Ar fi prea frumos, si totusi e un vis dar parca nu e de neatins.
Dumnezeu sa ne-ajute sa facem un meci mare! dica10 steaua_ro steagro
Contez pe dorinta baietilor de revansa in fata "uratilor" din Divizia A militienesca.
Sa recunoastem ca avem in fata o echipa mare, dar care va juca corect, nu ca stim noi cine. Totusi sa ne traim visul si sa speram intr-un rezulta bun al echipei.
Steaua!!!Steaua!!!Steaua!!!
@ weeezer_20 zici ca sa ne trezim la realitate si ca ne-am entuziazmat...pai ce vrei frate sa facem sa ne dam invinsi dinaintea meciului? Vrei ca jucatori sa intre pe teren cu gandu "astia sunt mai bun de bat" lasa sa fim noi optimisti si sa visa asa avem moralu mai ridicat si ii tratam ca de la egal la egal.Nu crezi ca e mai bine?
Si poate dupa atatea nedreptati in Liga noastra de kkt poate o sa avem si noi noroc in CL.Poate D-zeu e si el stelist timp de 90' ( + prelungiri ) ![]()
Avem o oarecare sansa numai daca va juca Paraschiv. Fara el si Radoi la mijloc, Steaua pare a fi rupta in doua, lucru demonstrat in meciurile cu Arges si cu Dinamo. Un egal ar fi perfect, o victorie= ECLETANTE!!! Macar pana marti noapte sa visam la asa ceva... Ne vedem in Ghencea.
PS: Apropo, imi poate spune si mie cineva care e vizibilitatea la peluza? Eu doar acolo am prins bilet si mi-e frica de faptul ca nu o sa vad prea grozav meciul din cauza plasei de protectie din spatele portii.