FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tragere la sorti - am cazut cu Valencia

«123456»
reddog11.01.2005 19:14

Ei, pe mine astia ma calca deseori pe nervi, din doua directii... (eu sunt din Arad, deci acum poate intelegi).

grigloco11.01.2005 19:15
:D mda...pai las-o si tu mai moale...poate o s-o lase si ei ! :lol:
reddog11.01.2005 19:19

Astia??? Niciodata, sunt fanatici de-a dreptu'! Daca sunt in stare sa vina intentionat in Arad sa mai sparga niste masini... Sa nu iti mai spun ce au facut la meciul de acum 4 ani: UMT-Dinamo... Dezastru. Parca eram in plina revolutie.

grigloco11.01.2005 19:22

pai vezi poate patzeshti si tu ceva daca te pui in gura cu ei...ai grija de tine ! :D

reddog11.01.2005 19:24

Multam de griji. :P:P:P Nu patesc nimic, sa speram, dupa aceea cine va mai streseaza pe voi, cine va mai ia banii??? :wink:

grigloco11.01.2005 19:27

de partea cu banii nu-mi fac griji sa stii.... :P

reddog11.01.2005 19:27

Ti-am mai explicat, sa nu imi plangi pe umar dupa...

grigloco11.01.2005 19:29

bine, las' ca vedem noi dupa... :lol:

reddog11.01.2005 19:31

Nu mai rade, ca cine rade la urma, continuarea spune-o tu...

grigloco11.01.2005 19:33

da, cine rade la urma rade mai bine ! (eu) :lol:

reddog11.01.2005 19:34

Pai tu razi si acum, hai ca esti simpatic. :P

grigloco11.01.2005 19:35

da, rad la inceput, la mijloc si mai ales la sfarsit ! :lol:

reddog11.01.2005 19:37

Vezi sa nu razi prea mult si sa se termine totul intr-o balta de lacrimi, ma vei induiosa si poate iti voi si returna banii. :cry:

grigloco11.01.2005 19:38

a nu. ti-am zis ca nu stau eu intr-un milion ! si chiar nu ma supar daca va fi nevoie sa ti-i dau tie ! desi nu cred.... :lol:

reddog11.01.2005 19:40

Chiar nu te superi sa ii dai unui rival, mai dar darnic si crestin esti!

grigloco11.01.2005 19:41

pai ce sa fac !? pariul e pariu ! asta e, nu mai e cale de intoarcere ! daca-i bag la o agentie de pariuri si pierd nu raman fara ei !? soarta ! :lol:

reddog11.01.2005 19:42

Da, soarta asta s-ar putea sa fie cruda de data asta. mai bine ai bea banii aia decat sa mi-i dai mie...

grigloco11.01.2005 19:45

las' ca ma imbat de 2 mai bine :D

reddog11.01.2005 19:47

Sau nu, dar iti dau eu de baut, de vreo 300.000, asta asa ca esti de gasca. (a nu se intelege pasarea, ci faptul ca esti de treaba)

grigloco11.01.2005 20:00

mda...mersi :D hai ca eu ies de pe forum ca merge netu cam nashpa. mai vb zilele astea, probabil maine :lol:

reddog11.01.2005 20:01

Bine, pe maine. Somn usor.

grigloco12.01.2005 13:52

nu s-a mai intamplat nimic de ieri !? :lol:

reddog12.01.2005 14:02
nu s-a mai intamplat nimic de ieri !?  :lol:
Ba da, dar intreaba-ti adminul.
grigloco12.01.2005 14:03
:D bai da tu esti mereu p-aicea !?!? :D
reddog12.01.2005 14:05
:D bai da tu esti mereu p-aicea !?!? :D
Nu, in curand veti avea placerea sa nu ma mai vedeti pe aici.
«123456»