La gazon nu au ce sa ii faca decat sa puna o prelata pentru ca daca ar pune gazon nou nu ar avea cum sa creasca ca totusi e destul de frig iar varianta cu covorul a cazut si nu au spus din ce cauza.Nu ramane altceva de facut decat sa jucam tot pe acelasi gazon cu care ne-am obisnuit in ultimii ani, dar pana la urma toata faza e sa nu ploua ca atunci chiar am incurcato.
Referitor la revenirea lui Tibi Curt am auzit la televizor ca revine pana la meciul cu Valencia dar problema apare la Florentin Dumitru despre care am auzit ca nu revine pana la dubla cu Valencia si de aceea trage Steaua de Nicolita sa vina din retur la noi , ca sa aiba pe cineva pe postul lui Dumitru.Cam asta e tot ce am auzit,daca mai stiti ceva in plus fata de mine spuneti sa fim toti informati.
Paraschiv si-a inceput antrenamentele si in proportii destuli de mari va fi apt pentru meciul din tur.