am vazut ca te ocupi tu cataline acum de clasamente si alte chestii legate de pronosticuri dar am o intrebare se zvonea ca vor fi combinate cl si UEFA de ce nu s-a facut asta? lipsa de timp pentru a pronostica sau pe viitor nu se va face? putem paria totusi si pentru cl?ca totusi asa se si numeste pronosticuri cl...multumesc anticipat si astept un raspuns ori de la tine ori de la virgil...
