FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre concursul de pronosticuri

«1234»
_yang29.09.2006 16:15

Bravo steagsimplu steaua_ro steagcruce2 steag2 steag1 steagsahmic Sunt iarasi pe primul loc... :( Pacat ca ma aseman cu Dinamo in acest moment :(

bodanelu29.09.2006 17:01

te intrec eu :))

_yang29.09.2006 17:02

Probabil... ca nu !!! :lol:

Motanu D29.09.2006 17:58

Parca vad ca va intrece Virgil pe amandoi... ;)

calin_meduzu30.09.2006 12:27

calin_meduzu

 

Va tot laudati amandoi,_yang si bodanelu care sunteti pe primul loc,dar daca va uitati mai bine,eu am urcat de pe locul 50 in etapa a 2-a,pana pe locul 5,dupa 9 etape,si in prima etapa nici nu am participat,ca eram peste voi 2 sa stiti,si inca mai este mult pana la sfarsitul campionatului,asa ca nu va mai laudati,ca o sa va depaseasca si virgil si cataboss,si cine stie,poate si eu... :lol: :D

bodanelu30.09.2006 17:38

bine bine si vrei o recompensa? :D

 

aasta e... care e mai inspirat sa castige :)

_yang01.10.2006 11:56

@bodanelu

 

Coreect ! Da' m-as bucura sa nu fie meduza...

bodanelu01.10.2006 15:45

@virgil nu credeai in echipa noastra de ai pus 1 la meciul nostru de azi?

 

@_yang nu prea ai fost inspirat etapa asta :D

_yang01.10.2006 17:24

Am observat si nu numai aici ... ! :(:(:(

bodanelu01.10.2006 17:27

nasol daca e vorba si de partea financiara.. eu m-am lasat de sportul asta :)

Stryker01.10.2006 20:42

Ultima etapa chiar a fost una destul de previzibila zic eu, doar doua rezulate cred ca erau mai greu de nimerit: victoria craiovei, si egalul CFR-ului, in rest toate erau destul de clare.

 

Aici am nimerit 7/9 dar din nefericire pentru mine, nu am fost la fel de inspirat si la cele din strainatate...

Virgil01.10.2006 20:52
@virgil nu credeai in echipa noastra de ai pus 1 la meciul nostru de azi?

 

Cam asa ceva.Am gresit ?

_yang01.10.2006 20:55

@bodanelu

 

Nu e weekendul interesant daca nu bagi macar un bilet...

 

@Virgil

 

DA !

bodanelu02.10.2006 05:37

@_yang pariam pe net, pana am pierdut ceva bani frumosi. m-am lasat!

 

@Virgil DA!

_yang02.10.2006 13:41

Eu nu joc sume foarte mari : cam 100000 (vechi) pe weekend asa ca n-are rost sa ma plang... mai ales ca am mai si castigat de cateva ori !

calin_meduzu05.10.2006 20:23

calin_meduzu

 

motane,parca ziceai ca o sa fie clasamentul la zi,s-a terminat etapa a 10-a,si inca nu a aparut clasamentul,asta-i treaba...? :?

calin_meduzu15.10.2006 08:45

calin_meduzu

 

si totusi,pe cand un clasament dupa etapa a 10-a?ca se termina si etapa a 11-a,si iarasi vor fi probleme... :x

criminalu200515.10.2006 09:19

motaneeeeee te rugam vrem si noi dupa 3 saptamani clasamentul la etapa 10

criminalu200516.10.2006 14:43

hai ma cu etapa de cl

ce naiba ma un moderator sa ne vada si pe noi....... sa deschida pagina aia sa pronosticam ca sa zic asa.....

_yang21.10.2006 11:44

Pandurii - Poli T 1

Gloria - Dinamo 2

National - Craiova 1

Poli Iasi - Rapid 2

Otelul - Steaua 2

Ceahlaul - UTA X

 

 

Ce noroc ati avut ca n-am avut acces la un calc ieri...

Sper c-o sa-mi iei in considerare pronosticurile astea ... Daca nu asta e...macar am incercat !

criminalu200521.10.2006 14:41

frate yang si eu am lipsa prima etapa.... asta e vorba ta... motane nu crea un precedent.....si te rugam vrem si noi clasamentele Liga 1 etapa 10,11 si 12 poate mai repede.... sa nu uita si de cl... mersi anticipat

calin_meduzu22.10.2006 19:10

bah lumeeeeeeeeeee,am urcat pe locul 2 cu alti 2 participanti.Motane vezi ca nu ai cum sa-l iei in calcul pe _yang,asta e regula,si fa si tu clasamentele alea,ca ai promis ca vor fi la zi...la care zi?te rog eu in numele tuturor sa te tii de promisiune,ca nu se mai poate asa...Oricum sunt foarte bucuros,am urcat pe 2 de pe 50 si ceva,si cu o etapa in minus...VIrgil,ce zici stai si tu o etapa...? :D.Si Steaua ne-a dezamagit pe toti azi,cu mare parere de rau,nu se mai poate asa,trebuie luate masuri severe cu toata echipa...

Virgil23.10.2006 08:07

La ritmul in care urci in clasament,ar trebui sa mai stai tu o etapa. :)

_yang24.10.2006 21:11

Poate doua !

k_aliyin07.11.2006 13:00

calin_meduzu[/color]

 

daca va rog,imi spuneti si mie de ce mai am inca ban,si nu pot posta nimic pe forum?ca deja au trecut alea 2 zile,si eu tot nu pot face nimic,daca se poate sa imi explicati VIRGIL sau MOTANU D,sa stiu ma mai chinui sa intru cu nicku' calin_meduzu...MULTUMESC

«1234»