FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre concursul de pronosticuri

«1234»
Motanu D31.08.2006 04:02

Va rog sa purtati aici toate discutiile pe aceasta tema. Folositi celelalte thread-uri doar pentru a posta pronosticuri, sugestii si reclamatii.

_yang31.08.2006 05:20

Buna idee...!!! steagro

Nero31.08.2006 10:53

Si ca sa incepem, ce ziceti, bate UTA in groapa? Ca mie tare imi suna a surpriza meciul asta :twisted: Doar lipsa de experienta (a UT-ei) ma retine sa pun un 2 la meci, am pus 1 x.

Motanu D31.08.2006 11:00

Meci de 1,X in opinia mea. 3 argumente:

1. UTA nu are (inca) atitudinea specifica echipelor mari. Asa ca destui jucatori vor juca cu o oarecare teama.

2. Dinamo nu e Rapid ca sa dea la picioare, sa injure si sa ia rosii din nimic. Atat cat pot incearca sa joace fotbal. Cel putin asa arata Dinamo dupa venirea lui Rednic. Ca joaca bine sau rau e alta discutie.

3. Atacul lui Dinamo poate face diferenta in conditiile in care UTA are o aparare naiva. Sa nu uitam ca le-am dat 3 goluri pe gafe imense de aparare.

_yang08.09.2006 06:15

Meci de 2 solist sau pentru cei mai fricosi X2 dintr-un singur motiv : [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] e antrenor la Arad !

forever_STEAUA08.09.2006 06:44

@_yang

 

Singura problema e ca Fiara nu joaca... Oricat de mult i-ar motiva Laca, pana la urma de cei 11 depinde rezultatul...

_yang08.09.2006 07:27

Eu zic ca i-a motivat destul de bine in meciul cu Rapid deci o poate face si in groapa !

Motanu D08.09.2006 07:34

Totusi Dinamo NU E Rapid. Milogii au jucat nervos ca de obicei. Plus ca jocul nu le merge deloc.

Dinamo in schimb va juca altfel cu UTA. Nu vor incepe sa se lamenteze ca altii ca adversarul vrea prea mult victoria.

Punctul slab al lui Dinamo e apararea. Blay e cam haotic, poate sa o comita oricand, iar Moti, Radu Stefan (care-i numele si care-i prenumele lu' asta ?!) si Pulhac mai au de invatat meserie (vezi meciul cu nemtii de la tineret). Daca UTA va sti sa speculeze orice eroare si sa-i preseze pe acestia atunci au sanse mari sa bata Dinamo.

 

Raman insa la parerea mea ca UTA are destui fotbalisti naivi, lipsiti de experienta, care pot comite erori decisive in astfel de meciuri.

_yang08.09.2006 07:39

@Motanu D

 

Ai si tu dreptatea ta... dar nu poti sa-mi spui ca nu speri intr-un rezultat bun in groapa al UT-ei !!!

Motanu D08.09.2006 07:39

Cred ca ai vazut pronosticul meu ! :wink:

forever_STEAUA08.09.2006 07:41
@Motanu D

 

 Ai si tu dreptatea ta... dar nu poti sa-mi spui ca nu speri intr-un rezultat bun in groapa al UT-ei !!!

 

Normal ca toti ne dorim sa bata UTA in groapa (la scor :twisted: )... Dar trebuie sa fim cat de cat realisti... :twisted:

 

PS: daca primul meci s-ar fi jucat la Arad sunt sigura ca dinamii s-ar fi intors de acolo dezamagiti :twisted:

Virgil08.09.2006 08:08

Glumiti desigur.

_yang08.09.2006 08:12
Cred ca ai vazut pronosticul meu !  :wink:

 

Nu-l vazusem ... da' acum l-am vazut !

El Nino_908.09.2006 08:57

da un concurs cu meciuri din Champions League ? se aude ceva :?

_yang08.09.2006 09:04

Buna idee ...

Motanu D08.09.2006 09:41
da un concurs cu meciuri din Champions League ? se aude ceva  :?

 

Am mai zis, se va face.

Odata cu prima "etapa" din grupe va aparea un thread.

ktalyn08.09.2006 11:24

c ziceti de meciu gloria - Craiova ! eu am mers pe x2!!! ...

Motanu D08.09.2006 11:28

Meciul asta nu pare foarte in regula. De fapt cand Gloria e implicata te poti astepta la lucruri necurate.

Craiova totusi nu are valoare, asa ca un 1X pare plauzibil.

_yang08.09.2006 13:08

Fratilor meciul asta se joaca pe sistemul : eu la mine tu la tine ! E 1 solist oricand ... in afara de ultimele etape cand echipa din deplasare are nevoi de puncte !!!

Nero08.09.2006 18:05

Pana una-alta, Farul tot cu blaturi o tine :twisted: , ba cu noi, ba cu moldovenii...

 

 

Trebuia dealtfel sa ma astept, dupa ce au fost acuzati si amendati pe nedrept, infrangerea de azi era mai mult decat previzibila.

bodanelu13.09.2006 09:25

clasamentul dupa etala VI?

 

rezultatele din CL se aduna la cele din Liga I sau se face un concurs separat?

Motanu D13.09.2006 09:41

@bodanelu:

1. Pentru CL voi face concurs separat.

2. Rezultatele le postez in scurt timp. Am cateva restante si prea putin timp sa ma ocup si de concurs. Totusi in scurt timp se rezolva.

bodanelu13.09.2006 09:52

te inteleg, stiu cum e sa ai restante :)

 

 

Virgil trisheaza :lol:

calin_meduzu21.09.2006 08:36

calin_meduzu

 

motane,din cate am calculat eu,ar trebui sa fiu singur pe locul 7,pentru ca 37 + 3 =40,nu 41,asa stiu eu,daca vad eu bine,iar daca am gresit eu imi cer scuze :lol:

Motanu D29.09.2006 15:29

S-a rezolvat :D

«1234»