20.08.2006 20:57
Cu un penalty ratat s-a pierdut un campionat mondial.Trezeguet stie de ce.
S-au pierdut chiar mai multe, mai stiu si Socrates si Platini si Rossi... si lista poate continuam e al naibii de lunga.
Cu un penalty ratat s-a pierdut un campionat mondial.Trezeguet stie de ce.
S-au pierdut chiar mai multe, mai stiu si Socrates si Platini si Rossi... si lista poate continuam e al naibii de lunga.
Bine daca gandim asa ... Beckam a ratat cu Portugalia in campionatul european din 2004 si au pierdut Englezii calificarea ...