FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Vaslui 3 - 1 (1 - 1)

«1234»
Nero20.08.2006 20:57
Cu un penalty ratat s-a pierdut un campionat mondial.Trezeguet stie de ce.

 

S-au pierdut chiar mai multe, mai stiu si Socrates si Platini si Rossi... si lista poate continuam e al naibii de lunga.

alex4steaua21.08.2006 09:31

Bine daca gandim asa ... Beckam a ratat cu Portugalia in campionatul european din 2004 si au pierdut Englezii calificarea ...

«1234»