FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Vaslui 3 - 1 (1 - 1)

«1234»
radoi8614.08.2006 19:24
Vasluiu e o echipa mult mai slaba ca anul trecut, nu avem cum sa ne incurcam cu echipa asta, dupa parerea mea e prima care va retrograda

 

 

Craiova va retrograda prima!!! Asta e clar...

ktalyn14.08.2006 19:29

aici te contrazic 8) vedem la final.... pariu pe ce vrei tu!!!!!!

BRliviu_ro14.08.2006 19:53

sunt curios sa vad daca in meciul cu Vaslui noiile achizitii merita sa fie la Steaua. Sa`i vedem in actiune si sper sa`i bage pe unii dintre ei Oli. Ii batem cu rezervele sigur. Miercuri pe stadion sa urlaaaaaaaam!!!

andreea_s14.08.2006 23:54

Nu se pune problema ca Steaua sa piarda acest meci, singurul lucru de care mi-e frica este sa nu cumva sa se mai accidenteze vreun jucator. Pentru ca din pacate, iata, Goian nu va putea juca in meciul retur cu Standard.

 

Forza Steaua!

fular-campioniifular-campioniifular-campionii

FanSteaua4Life15.08.2006 00:48

esti sigura sau te iei dupa presa andreea???

speed_mihay15.08.2006 07:56

Vasluiu aceasta echipa dupa parerea mea nu prea are ce cauta in Liga I. victoria din campionatu trecut a fost foarte clara.... 8) asa ca cel putin 3-0 nar cum sa nu fie!!!;) steagcruce2

Cum a mai zis cineva crek e prima echipa care va retrograda anul` asta. Asa ca SPRE UEFA CHAMPIONS LEGUE spre cl sprecl2

c.ronaldo1715.08.2006 10:07

cred ca Vaslui nu va fi un meci greu.... am putea sa incercam debutul lui Panait, Ochirosii( ca titular), si altzi.... in Liga 1,,,, cred ca le vom da un 0-4 ca anul trecut

forever_STEAUA15.08.2006 15:57

Meciul pe care Steaua il va disputa impotriva echipei FC Vaslui va fi arbitrat de Lucian Dan. Asistentii sai sunt Zoltan Szekely, Traian Marchiş si Teodor Craciunescu.

 

sursa: gsp

ktalyn15.08.2006 16:05

sper sa nu fie erori de arbitraj si daca totusi vor fi ele sa nu fie majore! oricum daca le dam 3-4 nu mai conteaza o greseala de arbitraj!

 

 

 

spre cl steaua_ro dica10 steagsimplu steagsahmic steag1 steagcruce2 fularultras spre24 fularsteaua2forzateaua sprecl2 steagro

eric_stelist15.08.2006 16:35

Normal ..Steaua-Vaslui 4-0 .. fular-campionii

andreea_s15.08.2006 18:57
esti sigura sau te iei dupa presa andreea???

 

Sigur ca din presa am aflat, insa dc iar e o strategie a Stelei eu m-as bucura extraordinar de mult. Pentru ca eventuala lipsa a lui Goian de pe teren ne-ar ingreuna situatia pt meciul cu Standard.

cormoranul16.08.2006 11:12

Goian joaca cu Standard

Ana-Maria16.08.2006 14:49
Goian joaca cu Standard

 

Stiam..Da' care e legatura cu Vaslui?De ce nu postezi unde trebuie?

forever_STEAUA16.08.2006 15:03

@Ana-Maria

 

A raspuns postului anterior... vezi legatura? :twisted:

Ana-Maria16.08.2006 15:12
@Ana-Maria

 

A raspuns postului anterior... vezi legatura?  :twisted:

 

Am vazut,intr-un final. N-am vrut sa fiu rautacioasa cu el,da' multi posteaza si deschid posturi aiurea.. Scuze,scuze... :wink:

forever_STEAUA16.08.2006 16:03

Off topic:

 

@Ana-Maria

 

Vezi ca si tu tocmai ai incalcat regulamentul :lol:

 

ON TOPIC: Sper sa ii vad titulari in meciul asta pe Saban si Ochirosii. Daca nu acum, atunci cand? :roll:

 

Si as prefera sa nu joace Dica...

Ana-Maria16.08.2006 16:22

OFF TOPIC: Regulile sunt facute pentru a fi incalcate... :)

 

ON TOPIC: Nicio emotie,insa sa nu spargem norma de goluri,ca na,tre' sa pastram cateva si pentru Standard :lol:

skorpio1516.08.2006 19:15

Ba emotii exista. Cine credea ca intr-un meci aparent banal se va rupe Iacob?

Parca nici eu n-as vrea sa-l vad pe Dica in teren..

cata_dragutzul16.08.2006 20:00

cine stie cat e biletul la peluza cu Vaslui ?

Agy_2316.08.2006 20:11

--------------------Cernea---------------

Saban------Baciu-----------Panait----Nesu

 

--------------------Lovin----------------

 

------------------Cristocea--------------

Nicolita-------------------------Ochirosii

 

-----------Badea-----------Oprita---------

 

Si in felul acesta ii batem cu 3-0 :twisted: 8)

enriescape17.08.2006 03:27

..sper sa joace si Ochirosii.are nevoie de meciuri usoare pentru a capata incredere si experienta,ca apoi sa faca fata meciurilor cu miza :)

batem!!..si iar batem!!

Ady_no.117.08.2006 06:18
Nici nu ma gandesc la meciul asta nu are rost 2-0 la pauza!!

Gandurile mele sunt pentru 23 august. Suntem singura echipa care meritam UCL . FORZA Steaua

 

off: Cum pot sa pun avatar ,sa ma ajute cineva !!

MULTUMESC!

 

ai dreptate Vaslui nu scapa fara 3 sau 4 goluri :D

Steaua - standard 2-0 goluri Dica & Iacob

spre cl steagcruce2 dica10 forzateaua

canta maria scooter de 2 ori la meciul cu standard :D

bodanelu17.08.2006 06:37

@ady frate pe ce lume traiesti?

forever_STEAUA17.08.2006 10:50
Vineri 18 august 2006, incepand cu ora 10, FC Steaua va pune in vanzare biletele pentru partida cu FC Vaslui. Tichetele vor putea fi achizitionate de la casele stadionului Steaua si de la casele stadionului National din Complexul Sportiv "Lia Manoliu".  

 

 

Program caselor de bilete este urmatorul:

 

Vineri 18 august  

 

Stadionul Steaua  

10.00 – 18.00

Stadionul National  

11.00 – 18.00

 

Sambata 19 august  

 

Stadionul Steaua  

10.00 – 16.00

Stadionul National  

11.00 – 19.00

 

Preturi bilete:  

 

 

Tribuna O - 30 RON

 

Tribuna I - 20 RON

 

Tribuna II - 10 RON

 

Peluze - 5 RON

 

Sursa : site oficial

cjionutz17.08.2006 14:03

Bate Steaua 3-0

«1234»