Pacat ca nu avem in lot un portar precum Hamu in perioada sa de glorie, de dupa venirea la Steaua sau ca Martin Tudor. Imi aduc aminte de paradele lui Hamei de la Bilbao sau de cele ale lui Martin la Brasov acum 2 ani si regret plecarea lor.Acest Carlos a stiut sa-si atraga fanii de partea lui prin imaginea pe care si-a promovat-o in Romania, aceea de rebel si de nonconformist.A gresit de prea multe ori si e dureros ca suntem la 90 de minute de UEFA Champions League, visul interzis al romanilor de 10 ani..si avem in poarta un portar mediocru, cu atat mai rau cu cat pe banca se afla altul..in care nici maica-sa nu crede. :lol: :lol:
Inainte de meciul cu Rapid din UEFA cand trebuia sa apere Cernea, maica-sa facea rugaciuni sa nu-i intre odrasla intre buturi. :lol:
