a gresit la meciul cu rapid din Cupa UEFA, la toate cele 4 goluri ale lui Boro, la ambele goluri din campionat cu rapid, la ambele goluri cu standard nu mai suport oricat as fi vrut sa-i iau apararea nu-l mai suport, ne ingroapa de vii, daca conducerea asta nu face nimic am putea protesta noi, isi bate pur si simplu joc de noi acest portughez...
