FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai antipatic jucator advers

«1234»
Mihai Somanescu03.02.2007 13:14

Oli :D

Juventu$03.02.2007 16:23

MOTI

benzina04.02.2007 01:32

i-ati uitat pe Kirita si pe Vladut Munteanu....+ Dolha in clipele lui de glorie :D si sa nu uitam si de Pancu pt ca s-ar simti dat la oparte :oops:

cosmin ultras05.02.2007 21:30

Pe mine ma enerveaza Sapunaru!!! Ala e prostia intruchipata!!! Aversiunea pe care o simt pt el nu o simt pt nimeni!!! Nu pot sa descriu sentimentul meu fata de ala!

Adi Tanas08.02.2007 11:46

Sapunaru!!!

c.ronaldo1708.02.2007 16:28

Se pare ca primii 4 jucatori par a fi Rapidisti. Interesant! :o

n3olitik28.02.2007 19:57

sapunaru, ce mai....

«1234»