03.02.2007 13:14
Oli ![]()
Oli ![]()
MOTI
i-ati uitat pe Kirita si pe Vladut Munteanu....+ Dolha in clipele lui de glorie
si sa nu uitam si de Pancu pt ca s-ar simti dat la oparte ![]()
Pe mine ma enerveaza Sapunaru!!! Ala e prostia intruchipata!!! Aversiunea pe care o simt pt el nu o simt pt nimeni!!! Nu pot sa descriu sentimentul meu fata de ala!
Sapunaru!!!
Se pare ca primii 4 jucatori par a fi Rapidisti. Interesant! :o
sapunaru, ce mai....