terminati cu macarrone el si-a facut meseria ce vroia-ti sa rateze :lol:
terminati cu macarrone el si-a facut meseria ce vroia-ti sa rateze :lol:
desi abia a ajuns la Rapid, s-a transformat intr-un mare simbol alb-visiniu, asta doar in mintea lui, desigur.
Tin sa te contrazic. Sapunescu e un idiot care da cu capu-n tot ce misca. Putin fotbal, multa agresivitate. Multi muschi si creier ioc.
Baiatul reprezinta cu adevarat r-rapidul. :lol:
Sapunare s-a transferat de 2 luni la CRApid si e mare smecher in teren si in afara lui. M-am simtit MANDRU CA SUNT STELIST cand l-am vazut pe Meme in parcare la stadion fara sa dea nici o declaratie cu medalia in mana si i-a ironizat pe lebede.
- Cineva spunea de motiii ca nu isi aminteste de vreo declaratiee impotriva Stelei.Au fost multe.Una chiar dupa meciul de la M'boro, a luat Steaua la misto, la luat la misto pe Nicolita la tineret (interviul s-a luat la in cantonament la tineret) si a mai spus ca spera ca Dinamo sa fie prima echipa in UCL. Astea fiind printre ultimele.
- maftei, sapunarica, motiii, zicu, maladalasanu, m Constantin (cand ii pui pe toti la un loc iti vine sa razi) :lol:
- Cineva spunea de motiii ca nu isi aminteste de vreo declaratiee impotriva Stelei
eu eram acela, si se pare ca nu am vazut acele declaratii. daca e asa, il trecem la capitorul gunoaie ![]()
Marius Constantin. Se crede noul zeu al Romaniei si de fapt nici nu stie sa faca un tackle (a se vedea numarul de cartonase primite).
Ar fi si Ianis "noua promisiune a fotbalului romanesc de acum vreo 5 ani" Zicu, dar nici nu merita sa aiba numele pronuntat.
Si nici mie nu imi place Moldovan....e varza cu V.
SI Sapunaru e antipatic.Da ca nenea Moldovanu' nu stiu daca e cineva. :o :?
Dupa ce au pierdut la Jiul, in ultima etapa, Moldovan, taranul roman la oras, spunea ca e un jeg de tara si de campionat. Ca sa vezi! Mai aveau vreo 90 de minute pana la cel mai corect. Ideea e ca daca si milogul ala de Tudor ar fi sanctionat jocul dur cu o etapa iainte, cu sportul, milogu' nici n-avea ce cauta la Petrosani....
Moldovan e tare antipatic :x .
Pai...sunt ...fara numar.... fara numar....dar opinia mea este ca pe Maftei(ala....)nu il intrece nimeni.Fata lui cere pumni, clar!Si chiar e bun precum capitan ![]()
mie unu maftei de la zburatoare nush ce ii cu baiatu ala da parca ii castrat pe bune acuma nustiu cum vi se pare voua da mie mi se pare ca ii ca ala cantaretu ala de la eurovizion cu vociutza lui de lady :lol: :lol: :lol: maftei esti praf nu mai da omule interviuri!!!
3. Mortii(motzi-idem)
eu nu l`am auzit pe Moti sa faca vreo declaratie aiurea la adresa Stelei... dar poate ma insel!
Nici nu trebuie sa faca vreo declaratie impotriva Stelei.Mi-e imi este antipatic pentru ca are o fata de handicapat,de extraterestru(nu ma refer la jucatorii barcelonei).Ii ssit.Ce sa mai ii un idiot.
MARGARITESCU clar:))
Moti mi-e cel mai antipatic.
Sapunaru&Moldovan.
Nu stiu ce sa zic exact in cazul jucatorilor,dar in ceea ce priveste pe conducatorii cluburilor romanesti,de departe catzelushul Cristi Borcea are adjudecat locul 1.Cand vorbeste despre Steaua o face cu atata ura, si pana la urma e doar un joc de fotbal.Facand o comparatie cu Gigi Becali, cei doi sunt foarte diferiti.Becali cand vorbeste despre Dinamo o face intr-un mod ironic,foarte potrivit pentru a injosi adversaru'.Il apreciez pe Gigi.
sapunaru : pt ca e o nulitate si ca om si ca jucator.
In primul rand Fl. Petre...m-am bucurat ca a plecat si scap de el, insa nu pot sa urmaresc meciurile nationalei din cauza lui...mi-e scarba de el...
Apoi Alexa...in meciurile cu noi ne-a "rupt"...a dat la gioale in nesimtire si cu securistii a fost ca un mielusiel...lucru observat si de patronul lor
Apoi Moti...are o fata de soarec
Maftei! Pentru ca este [...], [...], [...](simbolul rrapidului,unicul capitan) pentru ca ne injura meci de meci desi sunt mai multi care fac asta l-am ales pe el [...].
Incearca sa nu exagerezi cu jignirile, desi jucatorul chiar este antipatic. Moderatorii
Sapunaru are o moaca -bleah-exprima doar sictir&antipatie omul ala,de vb. habar nu are.Priveste de parca ar mai avea un pic si impunge.Dar nu impunge pentru ca ,la fotbal e varza,la fel cum e ca om.Acum daca aparentele insala ,nu am de unde sa stiu-orcum antipatica creatura. ![]()
![]()
Moldovan ,la fel -pare cam tontut asa dar tot varza e si asta,ar trebui sa iasa la pensie .Au fost multi fotbalisti care s-au lasat de sportul cu pricina la o varsta inaintata dar ei erau fotbalisti.
maftei sapunaru si ilyes sunt in aceasi galeata si-mi sunt toti antipatici :evil:
sapunaru si m.Constantin.....
Marius Constantin de la ciori.
@allez_thereau
Si sapunaru, nu? :twisted:
maftei conduce detasat, urmat de zicu si sapunaru.
ma enerveaza moti, vio Moldovan, Danciulescu
poate si sapunaru...dar nu prea il iau in serios. la fel si zicu. mi se par pur si simplu prosti...