1.Moldovan
2.sapunaru
1.Moldovan
2.sapunaru
L-am votat pe Moldovan,ceilalti sunt practic invizibili,vorbeste gura fara ei.
Moldovan asta,cu toata experienta sa nu este decat o mizerie de om,care prin gesturile sale si prin aroganta sa sterge cu buretele ce a facut pentru echipa nationala.
Cu ceilalti nu am nimik da nu se poate ca un jucator ca Moldovan sa fac declaratii gen"traim intr-o tara de jegosi"sau cum a zis atunci.Cu ce drept jigneste el o tara intreaga doar pt simplu fapt ca era ofticat ca rapidu nu a castigat campionatul :?: :?:
1. Macarone
2. Maftei
3. Maldarasanu
4. Alexa
5. Moldovan
toti de acolo
fiecare a avut perioada lui de dizgratie mai mica sau mai mare
sunt complexati pt : ![]()
Sapunache ala mi se pare cel mai antipatic apoi Moldovan.
oricum Sapunache face acele declaratii doar pentru a fi bagat in seama.el e terminat da incearca sa iasa in evidenta prin declaratii pentru ca pe teren nu poate.
E JALNIC!
L-am votat pe Sapunaru pentru ca este un rahat de om.Acum cateva luni era un anonim si acum a ajuns pe prima pagina a ziarelor plangandu-se ca este injurat de MM Stoica.Dupa meciul de Supercupa s-a dus in fata galeriei noastre si le-a aratat degetu' mijlociu' sa atraga simpatiile rapediste.
Si a 2a zi a poza la mormantul lui maica'sa pentru impresii artistice.Ce jeg de om..sa te folosesti de memoria mamei tale sa obtii celebritate.
Inainte de transferul sau sub pod, stiu ca nu declara nimic, pentru ca putea sa ajunga oriunde, Steaua, rapid sau Dinamo, iar acum se declara mare rapedist.
Pe locul 2 ar fi Maftei (nu stiu de ce, dar imi aduce aminte de ciobanasii miortici), iar pe ultimul loc al podiumului cred ca se situeaza Moldovan, curva de fotbalist.
Si a 2a zi a poza la mormantul lui maica'sa pentru impresii artistice.Ce jeg de om..sa te folosesti de memoria mamei tale sa obtii celebritate.
Cred ca esti un pic dur..cat de lipsit de suflet sa fii sa te folosesti de memoria mamei tale moarte pt a obtine celebritate...totusi...
Maldarasanu
Karamian
Moti
Moldovan
Kirita
Zicu
Plesan
Cristi Munteanu
Ordinea poate fi aleatoare...oricare dintre ei poate fi cap de lista.
Eu sunt subiectiv si zic ca Zicu.
Nu de alta, da' la cat de prost, arogant, ratangiu si nesimtit e, mi-e cam ciuda ca ia 1600 de euro pe zi. ![]()
Vine puternic din urma sapunaru.
1.Maftei
2.Sapun'aru
3.badoi
zicu - ilustrarea clasica a proverbului "prostul daca nu-i fudul nu-i prost destul". caracter infect (vezi transferul lui la rapid), indolent ca fotbalist... calca pe urmele lui Mutu doar ca e mai natarau si mai putin talentat. pe fruntea lui scrie "ratare" in toate acceptiunile termenului.
:evil: >>>Eu ii am in capul listei pe Constantin si pe ALEXA>>> :twisted:
As vrea sa nu mai punetzi aici despre macarone nimik,,,, si pe mine ma enerveaza ca a dat acele goluri dar e cale lunga de la enervat si antipatic.... antipatic e Moldovan care traieste intr-o "tara de jegosi".... si "campionatu' e o mizerie".... macarone si-a facut meseria... e normal ce a facut italianu'.... si yo il urasc pe macaroana da numi e antipatic...
______________________
1.Sapunaru
2.Viorel Moldovan
3.Alexa
4.Grigorie :evil: :evil:
@dinamovista:
L-ai uitat pe Zicu ! :twisted:
Ai dreptate cu maccarone...da tot nu imi place de el...il urasc chiar...ma rog, vina e a lu Carlos, nu a lui
Sapunaru ,Maftei,M Constantin ..
SAPUNARU
MAFTEI
Marius Constantin
Borcea
D cand e Borcea jucator ? :lol:
1.Sapunel
2.Moldobou - pt ce a zis la sfarsitul camp trecut
3.maftei
Sapunaru
D cand e Borcea jucator ? :lol:
Borcea e cel mai bun jucator de la dinamu.credema.sti la ce ma refer.prieteni stiu de ce :lol:
Maftei,clar!Pe ce ca e un incult si jumatate,nu stie sa lege 2 fraze,mai e si arogant..Sa-i fie rusine! ![]()
Maftei in opinia mea. Sapunaru este foarte antipatic pentru ca desi abia a ajuns la Rapid, s-a transformat intr-un mare simbol alb-visiniu, asta doar in mintea lui, desigur.