FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai antipatic jucator advers

«1234»
flo220306.08.2006 17:10

asta in replica la cel mai antipatic conducator

pt mine, acesta este de departe maftei de la lebede

FanSteaua4Life06.08.2006 17:15

sapunica si maftica :lol:

***alex***06.08.2006 17:45

Hmmmmm... sunt multi, as face un top 3:

 

1.Sapunaru

2.Maftei

3.V.Moldovan

bodanelu06.08.2006 18:01

sunt destui :)

top 5:

 

1) zicu

2) rada

3) maftei

4) sapunaru

5) m. Constantin

skorpio1506.08.2006 18:17

Te referi strict la Liga I? Top 3 din campionatul intern: Zicu, V. Moldovan si Alexa.

Din strainatate Maccarone pe toate 3 locurile..

flo220306.08.2006 18:42

ma refer la orice jucator advers. merci,pe macaronar il uitasem!

Dawson06.08.2006 18:44

1. Sapunaru

2. Zicu

3. Cl. Niculescu

4. V. Moldojeg

 

Altii nu-mi vin acum in minte, dar p-astia daca i-as intalni pe strada ar fi zob in secunda urmatoare!

awp_kent06.08.2006 19:20

Top 5 :twisted: :twisted:

1. Zicu

2. Niculescu

3. Maftei

4. Sapunaru

5. Alexa

weeezer_2006.08.2006 21:25

1. Bâdoy

2. Zicul

3. Motzii ma-sii

armanovici06.08.2006 21:38

1. Micu(zicu)

2. Gainaru(sapunaru--pentru declaratiile la adresa Stelei fara sa fi apucat sa joace nici macar un amical pt noua echipa)

3. Mortii(motzi-idem)

4. dan-alexa

5. Soava

Alex1407.08.2006 00:43

Trebuia sa mai existe o optiune de vot: "Toti"

Mie imi sunt antipatici toti din lista, am votat sapunaru pt ce a facut in ultimul timp...

Motanu D07.08.2006 05:59

L-am votat pe Sapunaru pentru circul din ultima perioada (pariu ca dupa ce pleaca de la Rapid va striga impreuna cu noii suporteri M... la tigani ?!), dar e la mare concurenta cu "maestrul" Zicu, un jucator din aceeasi categorie, poate chiar mai slab pe teren decat Sapunaru.

greco07.08.2006 08:35

Am votat M. Constantin si am mai adaugat o optiune: Ilyes.

bogdanutz707.08.2006 10:33

sapunaru , maftei si Moldovan

bodanelu07.08.2006 10:40
3. Mortii(motzi-idem)

 

eu nu l`am auzit pe Moti sa faca vreo declaratie aiurea la adresa Stelei... dar poate ma insel!

c.ronaldo1707.08.2006 11:10

Moldovan- pt cea declarat la sfarsitu campionatului trecut....

LoveNesta07.08.2006 12:16
Moldovan e tare antipatic :x .
cannavaro07.08.2006 14:46

jucatori antipatici nu am

 

doar conducatori sau oameni de fotbal

 

Razvan Lucescu

Mircea Lucescu

Dinu Gheorghe

Florin Calinescu

***alex***07.08.2006 17:26

Florin Calinescu nu poate fi considerat om de fotbal! :wink:

Stryker07.08.2006 17:34

Corpodean de la dinam0 :lol:

Motanu D07.08.2006 17:39
Florin Calinescu nu poate fi considerat om de fotbal!  :wink:

 

Calinescu e un om de pe langa fotbal. El este la fel de potrivit in meseria de analist sportiv ca si un fotbalist in meseria de regizor la teatru. (mai putin unii precum C. Ronaldo sau Inzaghi, maestrii ai teatrului pe teren...)

alex ripper07.08.2006 18:16

eu.

Virgil07.08.2006 18:39

Sapunaru.

no_problem07.08.2006 19:16

Alexa, Giani Kirita, Danut Lupu, Daniel Niculae, Pancu, fam Lucescu etc etc

Alexandra D07.08.2006 20:09

Sapunaru e la inceput, abia se incalzeste..deci are "potential" sa ne enerveze si mai mult pe viitor. L-am votat pe Viorel Moldovan , mi-e cel mai antipatic ,..se crede sheful Cosa Nostra si asteapta sa-i pupam inelul si sa sorbim din intzelepciunea lui la interviuri :roll:

«1234»