asta in replica la cel mai antipatic conducator
pt mine, acesta este de departe maftei de la lebede
asta in replica la cel mai antipatic conducator
pt mine, acesta este de departe maftei de la lebede
sapunica si maftica :lol:
Hmmmmm... sunt multi, as face un top 3:
1.Sapunaru
2.Maftei
3.V.Moldovan
sunt destui ![]()
top 5:
1) zicu
2) rada
3) maftei
4) sapunaru
5) m. Constantin
Te referi strict la Liga I? Top 3 din campionatul intern: Zicu, V. Moldovan si Alexa.
Din strainatate Maccarone pe toate 3 locurile..
ma refer la orice jucator advers. merci,pe macaronar il uitasem!
1. Sapunaru
2. Zicu
3. Cl. Niculescu
4. V. Moldojeg
Altii nu-mi vin acum in minte, dar p-astia daca i-as intalni pe strada ar fi zob in secunda urmatoare!
Top 5 :twisted: :twisted:
1. Zicu
2. Niculescu
3. Maftei
4. Sapunaru
5. Alexa
1. Bâdoy
2. Zicul
3. Motzii ma-sii
1. Micu(zicu)
2. Gainaru(sapunaru--pentru declaratiile la adresa Stelei fara sa fi apucat sa joace nici macar un amical pt noua echipa)
3. Mortii(motzi-idem)
4. dan-alexa
5. Soava
Trebuia sa mai existe o optiune de vot: "Toti"
Mie imi sunt antipatici toti din lista, am votat sapunaru pt ce a facut in ultimul timp...
L-am votat pe Sapunaru pentru circul din ultima perioada (pariu ca dupa ce pleaca de la Rapid va striga impreuna cu noii suporteri M... la tigani ?!), dar e la mare concurenta cu "maestrul" Zicu, un jucator din aceeasi categorie, poate chiar mai slab pe teren decat Sapunaru.
Am votat M. Constantin si am mai adaugat o optiune: Ilyes.
sapunaru , maftei si Moldovan
3. Mortii(motzi-idem)
eu nu l`am auzit pe Moti sa faca vreo declaratie aiurea la adresa Stelei... dar poate ma insel!
Moldovan- pt cea declarat la sfarsitu campionatului trecut....
jucatori antipatici nu am
doar conducatori sau oameni de fotbal
Razvan Lucescu
Mircea Lucescu
Dinu Gheorghe
Florin Calinescu
Florin Calinescu nu poate fi considerat om de fotbal! :wink:
Corpodean de la dinam0 :lol:
Florin Calinescu nu poate fi considerat om de fotbal! :wink:
Calinescu e un om de pe langa fotbal. El este la fel de potrivit in meseria de analist sportiv ca si un fotbalist in meseria de regizor la teatru. (mai putin unii precum C. Ronaldo sau Inzaghi, maestrii ai teatrului pe teren...)
eu.
Sapunaru.
Alexa, Giani Kirita, Danut Lupu, Daniel Niculae, Pancu, fam Lucescu etc etc
Sapunaru e la inceput, abia se incalzeste..deci are "potential" sa ne enerveze si mai mult pe viitor. L-am votat pe Viorel Moldovan , mi-e cel mai antipatic ,..se crede sheful Cosa Nostra si asteapta sa-i pupam inelul si sa sorbim din intzelepciunea lui la interviuri :roll: