Tu crezi ca daca cumpara 2,3 oameni jocul original,gata baga Liga din Romania? :lol: :lol:bai fratilor hai sa facem un efort si sa cumparam jocul,numa asa putem atrage atentia producatorilor, chiar cam cat costa ? si in plus poti juca pe serverele lor, ea sports, nu conexiune prin direct ip. da odata tot cumpar in fifa in original! si va zic eu ca ar merita..
Astazi apare demo-ul. Intre orele 15-16, ora Romaniei, demo ce va putea fi descarcat de pe site-ul oficial fifa07.
Iata si cerintele tehnice:
OS - Windows 2000/XP
Processor 1.3 GHz or faster
Memory - 256MB RAM
Hard Drive 1.2 GB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card - 64MB*
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
LAN – TCP/IP Compliant; 2 Players
Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2 Players
Single System Multiplayer – 2-8 Players
Input - Keyboard, Mouse or dual analogue gamepad
*Supported chipsets: NVIDIA GeForce3 or greater (GeForce MX series not supported); ATI Radeon 7500 or greater; Intel 915, 945/950. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. DirectX 9.0c is included on this disc and may require the latest drivers for your video and sound card.
Notice: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some DVD-ROM, DVD-RW and virtual drives.
sursa: fifa07.ea.com
A reusit careva sa descarce demoul la FIFA 07?
zicea-tzi k pe la 3 apare demo-u da yo nu l-am gasit ![]()
crek a fost tapa :lol:
mai mult ca sigur ![]()
traiasca tzeapa :!: :lol:
si totusi nu http://www.fifawebportal.com/
si totusi da ![]()
Romer Yeray told us that the demo was suppoused to be out today but due to some errors demo has been pushed back and they are expecting the demo to be released during this weekend, for furthure informations keep visiting our website as we will inform you as soon as we get new info.
aoleu
( am geforce mx 400 :evil: sa ma ...si sa-mi bag...banii la cec...eh poate o merge ![]()
@alex si eu la fel am mx 400 dar sunt sigur ca va merge chiar daca scrie ca nu suporta. Daca nu ma insel si la fifa06 scrie ca nu suporta mx-urile. Oricum daca nu merge tre sa-mi cumpar placa video.
FIFA07 DEMO.tm
EA SPORTS
Release: 1 september
-----------------------------------------------------------------
Stadiums:
Emirates Stadium (Arsenal)
Allianz Arena (Munchen)
-----------------------------------------------------------------
Clubs:
Arsenal
Bayern Munchen
AC Milan
Olympique Lyon
Barcelona FC
-----------------------------------------------------------------
Time:
1 halve (4 min)
-----------------------------------------------------------------
Resolution:
800 x 600
:? aici scrie ca demoul trebuia sa apara pe 1 septembrie
trebuia :evil:
oricum e varza demoul...joci 4 min ce draq, mai e maxim 1 luna si ne luam fifa 2007
Nu ai de unde sa stii cat de varza e.. Tocmai pentru asta apare demo, oamenii se familiarizeaza cu jocul si decid daca il cumpara sau nu.
In niciun fifa demo nu jucai mai mult de 4 min. Eventual jucai 2 reprize a cate 2 min.(tot aia e)
da noi romanii ne hotaram dak cumparam un cd-u cu 10 mii sa ni-l faca cineva sau nu !!Nu ai de unde sa stii cat de varza e.. Tocmai pentru asta apare demo, oamenii se familiarizeaza cu jocul si decid daca il cumpara sau nu.
stie careva de und po sa-mi iau si io fifa 07 demo? din cate am citit trea sa apara pe 6 sept, da din cauza la bug-uri s-a amanat cik trea sa apara in weekend-u asta. a aparut?
doar daca ai PS2
da am aflat intre timp "telenovela" cu fifa 06 demo de pe pc...
fifa07 vrei sa zici nu :?:
A aparut fifa 07 pt PC ![]()
demo vrei sa zici