FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FIFA 07 - pareri

«12345»
narci$06.09.2006 04:14
:D
DannY_106.09.2006 04:24
bai fratilor hai sa facem un efort si sa cumparam jocul,numa asa putem atrage atentia producatorilor, chiar cam cat costa ? si in plus poti juca pe serverele lor, ea sports, nu conexiune prin direct ip. da odata tot cumpar in fifa in original! si va zic eu ca ar merita..
Tu crezi ca daca cumpara 2,3 oameni jocul original,gata baga Liga din Romania? :lol: :lol: :D:D:D:D
i0nutz8306.09.2006 04:45

Astazi apare demo-ul. Intre orele 15-16, ora Romaniei, demo ce va putea fi descarcat de pe site-ul oficial fifa07.

Sonic06.09.2006 05:49

Iata si cerintele tehnice:

 

OS - Windows 2000/XP

Processor 1.3 GHz or faster

Memory - 256MB RAM

Hard Drive 1.2 GB

DVD Drive - 8 SPEED

Video Card - 64MB*

Sound Card - DirectX 9.0c compatible

DirectX - Version 9.0c

LAN – TCP/IP Compliant; 2 Players

Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2 Players

Single System Multiplayer – 2-8 Players

Input - Keyboard, Mouse or dual analogue gamepad

 

*Supported chipsets: NVIDIA GeForce3 or greater (GeForce MX series not supported); ATI Radeon 7500 or greater; Intel 915, 945/950. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. DirectX 9.0c is included on this disc and may require the latest drivers for your video and sound card.

Notice: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some DVD-ROM, DVD-RW and virtual drives.

 

sursa: fifa07.ea.com

DannY_106.09.2006 11:24

A reusit careva sa descarce demoul la FIFA 07?

Prodigy_andrey06.09.2006 11:31

zicea-tzi k pe la 3 apare demo-u da yo nu l-am gasit :(

Dani200506.09.2006 11:39

crek a fost tapa :lol:

PoWeR06.09.2006 11:54

mai mult ca sigur :)

cmt-steaua06.09.2006 12:16

traiasca tzeapa :!: :lol:

Dani200506.09.2006 14:06
Prodigy_andrey06.09.2006 15:55

si totusi da :)

Romer Yeray told us that the demo was suppoused to be out today but due to some errors demo has been pushed back and they are expecting the demo to be released during this weekend, for furthure informations keep visiting our website as we will inform you as soon as we get new info.
blindica06.09.2006 15:58

aoleu :(( am geforce mx 400 :evil: sa ma ...si sa-mi bag...banii la cec...eh poate o merge :|

RobYnho07.09.2006 02:20

@alex si eu la fel am mx 400 dar sunt sigur ca va merge chiar daca scrie ca nu suporta. Daca nu ma insel si la fifa06 scrie ca nu suporta mx-urile. Oricum daca nu merge tre sa-mi cumpar placa video.

c.ronaldo1707.09.2006 03:11

FIFA07 DEMO.tm

EA SPORTS

Release: 1 september

-----------------------------------------------------------------

Stadiums:

Emirates Stadium (Arsenal)

Allianz Arena (Munchen)

-----------------------------------------------------------------

Clubs:

Arsenal

Bayern Munchen

AC Milan

Olympique Lyon

Barcelona FC

-----------------------------------------------------------------

Time:

1 halve (4 min)

-----------------------------------------------------------------

Resolution:

800 x 600

:? aici scrie ca demoul trebuia sa apara pe 1 septembrie

PoWeR07.09.2006 03:17

trebuia :evil:

mihai141107.09.2006 05:21

oricum e varza demoul...joci 4 min ce draq, mai e maxim 1 luna si ne luam fifa 2007

i0nutz8307.09.2006 06:05

Nu ai de unde sa stii cat de varza e.. Tocmai pentru asta apare demo, oamenii se familiarizeaza cu jocul si decid daca il cumpara sau nu.

RobYnho07.09.2006 06:13

In niciun fifa demo nu jucai mai mult de 4 min. Eventual jucai 2 reprize a cate 2 min.(tot aia e)

Prodigy_andrey07.09.2006 06:29
Nu ai de unde sa stii cat de varza e.. Tocmai pentru asta apare demo, oamenii se familiarizeaza cu jocul si decid daca il cumpara sau nu.
da noi romanii ne hotaram dak cumparam un cd-u cu 10 mii sa ni-l faca cineva sau nu !!
Valius11.09.2006 13:45

stie careva de und po sa-mi iau si io fifa 07 demo? din cate am citit trea sa apara pe 6 sept, da din cauza la bug-uri s-a amanat cik trea sa apara in weekend-u asta. a aparut?

PoWeR11.09.2006 13:51

doar daca ai PS2

Valius12.09.2006 10:00

da am aflat intre timp "telenovela" cu fifa 06 demo de pe pc...

RobYnho12.09.2006 10:24

fifa07 vrei sa zici nu :?:

geegee2113.09.2006 07:52

A aparut fifa 07 pt PC :D

johnny0613.09.2006 08:06

demo vrei sa zici

«12345»